Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

QUOTE(Rugseje @ 2013 05 30, 23:08)
Patikėkit - Jums patiks wink.gif

Kaip maloniai nuteike thumbup.gif

Ryt iskrendam bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 01, 22:50)
Kaip maloniai nuteike thumbup.gif

Ryt iskrendam bigsmile.gif  thumbup.gif

Patikėkit wink.gif Man vis norisi ten grįžti vėl ir vėl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra-vi @ 2013 05 29, 18:03)
Laba, gummy bear, gal gyvenate Maltoje ir "priiminėjate svečius"  ax.gif
Birželio 23 d. būsime Maltoje (hotel Ramla bay resort), tačiau net kelionės maršruto dar neturime  bigsmile.gif  ... be galo lauktume patarimų/rekomendacijų  thumbup.gif


Ir mes rugseji i sita viesbuti vaziuosim, butu smagu isgirsti atsiliepimus kai grysite mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, planuojam ir mes netrukus išlėkt į šitą viešbutį

http://www.booking.c...ort-spa.lt.html

gal yra kokių atsiliepimų iš čia esančių? maršruto nelabai planuojame, nes būsim su porele nedidelių vaikų, kuriem nelabai patinka vaikščioti doh.gif
gal patartumėt keletą lankytinų vietų nuo mūsų viešbučio, kad mažiai nepervargtų? perskaičiau pora temų,bet info labai daug doh.gif
Dar klausimas- o tie autobusų bilietai - vaikams nemokami ar mokami (nuo kokio amžiaus?) ačiū,jei kas padės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o kokios automobilių nuomos kainos Maltoje? 4u.gif Vyksime liepos pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2013 05 26, 13:27)
Tik nepamiršk, kad pasižadėjai... biggrin.gif
Labai lauksiu.Sėkmės kelionėje ir gerų orų!!!! thumbup.gif


Na, va, grįžom iš kelionės:-) Plaukėm povandeniniu safariu. Man patiko, aš niekada nebuvau plaukusi panašiu laivu ir nenardžius. O draugai, kurie buvo atostogavę Egipte ir matę jūros grožybes, konstatavo, kad palyginus su Raudonąja jūra, čia dykynė... Vis dėlto manau, kad verta paplaukioti. Plaukėm iš Buggibos su Captain Morgan. 15 eurų vienam.
Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2013 06 02, 14:14)
Ir mes rugseji i sita viesbuti vaziuosim, butu smagu isgirsti atsiliepimus kai grysite  mirksiukas.gif

Mes jau grizome is Ramla Bay Resort geguzes pradzioje.
Viesbutis didelis, pakankamai tvarkingas, nors dideles prabangos ir nera, labai norint galima prisikabinti, kad gal noretusi remonto. Bet jeigu neieskant priekabiu, tikrai patiks. Lauke trys baseinai, maziukas vaikams ir nuosavas papludimys, jaukiai labai padaryta, nedidelis sodas su pavesinemis. Gultai nemokami.
Maistas pusryciai gausus, bet nera kazko ypatingo. Vakarienes superines-tiek gausa, tiek pasirinkimu, tiek skoniu. Geri desertai. Skanus vynas, mokamas vakarienes metu.
Lokalizacija tai g.gif su masina nieko tokio, be masinos sudetingiau. Vakarais pesciomis iki kokio miestelio jau nenueisi.
Salia paradise bay(akmenuku) ir amber bay(smelio) papludimiai, man patiko, ypac pirmasis uzburiantis. I Comino sala kelia laivelis uz 5 min pesciomis, i Gozo keltas gal 20-30 min pesciomis.
Ai, mielai grizciau...
Klauskit, jei dar kas idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2013 06 03, 18:44)
Mes jau grizome is Ramla Bay Resort geguzes pradzioje.
Salia paradise bay(akmenuku) ir amber bay(smelio) papludimiai, man patiko, ypac pirmasis uzburiantis. I Comino sala kelia laivelis uz 5 min pesciomis, i Gozo keltas gal 20-30 min pesciomis.
Ai, mielai grizciau...
Klauskit, jei dar kas idomu smile.gif

pagal žemėlapį matau, kad mūsų viešbutis bus šalia jūsiškio. Gal galėtumėt ką nors pakomentuoti- ar mes prieisim prie smėlėto paplūdimio? ar paplūdimys netoli nuo viešbučio?gal daugiau ką užmatėte, būtų labai įdomu išgirsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmine @ 2013 06 03, 16:39)
Na, va, grįžom iš kelionės:-) Plaukėm povandeniniu safariu. Man patiko, aš niekada nebuvau plaukusi panašiu laivu ir nenardžius. O draugai, kurie buvo atostogavę Egipte ir matę jūros grožybes, konstatavo, kad palyginus su Raudonąja jūra, čia dykynė... Vis dėlto manau, kad verta paplaukioti. Plaukėm iš Buggibos su Captain Morgan. 15 eurų vienam.

Ačiū, kad nepamiršai parašyti 4u.gif
Manau ir mums patiks, nes nesame plaukę, Egipte irgi nebuvom.Kai buvom Maljorkoje matėm tokius laivus, bet nebeužteko laiko jais pasinaudoti.
Užskaitau kaip verta išbandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
BŪTINAI!!!
Gozo saloj būdami prie Azure window būtinai paplaukiokit valtele (reikia paeiti už prekybinių kioskelių dešiniau ir matysit prieplauką). Reikia praplaukti pro siaura olą, kur net kvapą užgniaužia, o išplaukus į jūrą atsiveria nuostabūs vaizdai. Nepakartojamas jausmas.
Plaukėm laiveliu ir prie Blue Grotto Maltoje, bet labiau patiko Goze (gal todėl,kad tai buvo pirmasis toks pasiplaukiojimas).
Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2013 06 02, 14:14)
Ir mes rugseji i sita viesbuti vaziuosim, butu smagu isgirsti atsiliepimus kai grysite  mirksiukas.gif


Papildyta:
Būtinai parašysiu sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmine @ 2013 06 03, 23:12)
BŪTINAI!!!
Gozo saloj būdami prie Azure window būtinai paplaukiokit valtele (reikia paeiti už prekybinių kioskelių dešiniau ir matysit prieplauką). Reikia praplaukti pro siaura olą, kur net kvapą užgniaužia, o išplaukus į jūrą atsiveria nuostabūs vaizdai. Nepakartojamas jausmas. 
Plaukėm laiveliu ir prie Blue Grotto Maltoje, bet labiau patiko Goze (gal todėl,kad tai buvo pirmasis toks pasiplaukiojimas).


O mums atvirkščiai - labiau patiko Blue Grotto, nes ten varėm pirmiau biggrin.gif Beto bangos buvo tokios, kad labai daug adrenalino patyrėm. Tik gaila, kad nepavyko nufotkint nieko (būtent dėl smakaus bangavimo). bigsmile.gif
Atsakyti