Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

POsaule
https://www.facebook...348903785122145

Papildyta:
QUOTE(natasele @ 2014 03 26, 14:43)
Sveiki

Sakykite kas žinote ar čia išvardinti visi muziejai, ir ar tikrai apsimokės imti žmogui už €35, jei busim 7 dienas?
Ką labiausiai verta aplankyti?
Ačiū

bet jums dar iki muzeju dar reikes ir nuvazioti, du muzeju randasi Gozo saloi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3la3ku: 27 kovo 2014 - 00:46
QUOTE(3la3ku @ 2014 03 27, 00:45)
bet jums dar iki muzeju dar reikes ir nuvazioti, du muzeju randasi Gozo saloi g.gif

Na taip, o kaip gi wink.gif visi muzėjai ne po vienu stogu wink.gif aš nesitikiu spėti visus aplankyti, tik pačius pačiausius, už tai ir klausiu
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2014 03 27, 14:34)
Na taip, o kaip gi wink.gif visi muzėjai ne po vienu stogu wink.gif aš nesitikiu spėti visus aplankyti, tik pačius pačiausius, už tai ir klausiu

Uz tiek daug muzieju kaina tikrai nedidele.Bet cia priklauso nuo zmogaus pomegiu.Vieniems ir triju per akis kiti laksto per visus ir pyksta kad neuztenka laiko. biggrin.gif Man Maltos paveldas labai ispudingas.
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2014 03 27, 21:04)
Alioooooooooooooo! Ar tai niekas tame HYPOGEUM nebuvote???  schmoll.gif

o kodėl kryžiaus kelius? tik bilietus iš anksto reikia nusipirkt smile.gif
nebuvom, nes to fakto nežinojom. buvo gaila.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 27, 16:50)
Uz tiek daug muzieju kaina tikrai nedidele.Bet cia priklauso nuo zmogaus pomegiu.Vieniems ir triju per akis kiti laksto per visus ir pyksta kad neuztenka laiko. biggrin.gif Man Maltos paveldas labai ispudingas.

Man irgi atrodo, kad nedaug, bet Hypogeum į tą kainą neįeina, vien tik už jį teks paploti žmogui (suaugusiam) €30 ir kaip matau bilietus reikia užsakinėti prieš 2 mėnesius.
Papildyta:
Tai kuriuos reikėtų tikrai-tikrai aplankyti? rolleyes.gif bilietai
Ħaġar Qim Temples
Mnajdra Temples
Tarxien Temples
Ta’ Ħaġrat
Skorba
Ġgantija Temples
National Museum of Fine Arts
National Museum of Archaeology
The Palace Armoury
The Palace State Rooms
Malta Maritime Museum
National Museum of Natural History
Inquisitor's Palace
St. Paul's Catacombs
Domvs Romana
Għar Dalam
National War Museum
Folklore Museum
Gozo Museum of Archaeology
Old Prison
Gozo Nature Museum
Ta' Kola Windmill
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natasele: 27 kovo 2014 - 21:20
QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 27, 21:09)
o kodėl kryžiaus kelius? tik bilietus iš anksto reikia nusipirkt smile.gif
nebuvom, nes to fakto nežinojom. buvo gaila.

Taigis taigi kaipgis- kaip jau rasiau primajame poste> bilietai isparduoti iki geguzes 6 dienos, o mes vaziuojam bal 24 - geg 01 tai teks eiti is ankstaus ryto gyva eile stoveti, ir dar be garantijos kad ta diena gausi bilietus doh.gif
Atsakyti
svarbiausia neikit Mdinoj į kankinimų muziejų biggrin.gif totalus kičas.

Ħaġar Qim Temples ir Mnajdra Temples man nepaliko jokio įspūdžio blush2.gif
Għar Dalam urvas labai mažutis, bet visai mielas mažytis muziejukas šalia jo.

St Paul katakombos visai įdomu. bet jei prieš tai būta kokiose didesnėse katakombose kur nors kitur, tai didelio įspūdžio gal nepaliks.

ne visai muziejus, bet šv. Jono katedroj patiko, nuostabūs Caravaggio paveikslai.

QUOTE(Apelsina @ 2014 03 27, 21:21)
Taigis taigi kaipgis- kaip jau rasiau primajame poste> bilietai isparduoti iki geguzes 6 dienos, o mes vaziuojam bal 24 - geg 01 tai teks eiti is ankstaus ryto gyva eile stoveti, ir dar be garantijos kad ta diena gausi bilietus  doh.gif

supratau. na, galima bandyti. mes kai buvom nuėję, buvo 1 bilietas laisvas, bet kadangi buvom du, tai liekom be nieko.
atsiliepimai tai labai skirtingi, nuo liaupsių iki "nieko ypatinga".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 27 kovo 2014 - 21:29
Sveikos,

ruošiamės važiuoti į Maltą tik vienas klausimas iškilo: draugės paso galiojimas baigiasi už 3mėn. ir 3 sav. nuo kelionės pabaigos datos. Gal kas susidūrėtę su panašia problemėle.
Atsakyti
Turiu klausimą dėl patiekalų baruose ar restoranuose. Pvz. 3 ar 5 dalių patiekalus galima užsisakyti Maltos kuponų puslapiuose - tikrai yra neblogų pasiūlymų. Ar tos porcijos labai didelės? Man pagal aprašymus atrodo didžiulės - įeina užkandis, sriuba arba makaronai, pagrindinis patiekalas ir dar desertas blink.gif Taigi, gal kas galite patart, ar verta tokias porcijas imti vienam ar jos pakanka dviem?
Atsakyti
QUOTE(Vyšnaitė @ 2014 03 28, 13:45)
Turiu klausimą dėl patiekalų baruose ar restoranuose.


Porcijos Maltoje tikrai dideles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšnaitė @ 2014 03 28, 12:45)
Turiu klausimą dėl patiekalų baruose ar restoranuose. Pvz. 3 ar 5 dalių patiekalus galima užsisakyti Maltos kuponų puslapiuose - tikrai yra neblogų pasiūlymų. Ar tos porcijos labai didelės? Man pagal aprašymus atrodo didžiulės - įeina užkandis, sriuba arba makaronai, pagrindinis patiekalas ir dar desertas  blink.gif Taigi, gal kas galite patart, ar verta tokias porcijas imti vienam ar jos pakanka dviem?



Maltieciai yra tauta , megstanti pavalgyti...
Skaiciau pagal statistika netgi kas 5 zmogus turi antsvori... Todel nenuostabu , kad ir restoranuose porcijos yra nemazos.. O spresti jums, jei valgote daug tai viskas tvarkoje..
Atsakyti
www.deal4malta.com.mt/‎
dealsmalta.com.mt/‎
dealtoday.com.mt/‎
deal.com.mt/‎
www.prixme.com/‎
Papildyta:
QUOTE(rosssi @ 2014 03 28, 15:00)
Maltieciai yra tauta , megstanti pavalgyti...
Skaiciau pagal statistika netgi kas 5 zmogus turi antsvori... Todel nenuostabu , kad ir restoranuose porcijos yra nemazos.. O spresti jums, jei valgote daug tai viskas tvarkoje..


Jei tikėti porcijomis, parodytomis nuotraukose, tai man tikrai per didelės atrodo, užtat ir klausiu. Bet ar neapsijuoksim, kai pvz. su vienu kuponu ateisim dviese pavalgyt? biggrin.gif
Atsakyti