Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

QUOTE(Erdve @ 2013 10 17, 12:25)
Aciu, Zvaigzduole, uz ispudziu pasidalinima smile.gif padrasinot smile.gif
o del Komino salos, kaip is jos grizti? ta prasme ar nereiks ten su tuo kateriu nuplaukus visa diena tupet? keliausim su pusantru metuku mazium,tai visa diena ten isbuti be sansu.
p.s. labai grazus jusu nick'as smile.gif

Ten yra surašyti išplaukimo laikai nuo viešbučio 9-11-13 val., o gryžimas 12-14-16 val., tai ir pasakysit kada jūsų atplaukti.Bilietus pirkom diving club, ten perėjus per gatvę(yra požeminis tunelis).jei išeis plaikit 9 val., galėsit pasirinkti gultą, nes paskui pradeda plaukti masė žmonių, bet vietos visiems užtenka bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,

Klausimas vietinėms ax.gif Kurią valandą šiuo metų laiku Maltoje temsta? Internete randu, kad saulėlydis maždaug apie 17 val. g.gif

Mūsų trumpos viešnagės metu pranašaujamas lietus, sekasi gi doh.gif Kiek tikėtina kad nepliaups visą dieną?
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2013 10 27, 15:29)
Kurią valandą šiuo metų laiku Maltoje temsta? Internete randu, kad saulėlydis maždaug apie 17 val.  g.gif

Mūsų trumpos viešnagės metu pranašaujamas lietus, sekasi gi  doh.gif  Kiek tikėtina kad nepliaups visą dieną?


Na dabar jau po 17-tos ir dar sviesu, bet manau neilgam, nes nakti sukom laika atgal, o tempdavo apie 19-ta val ax.gif

Kada atskrendat? Kazkaip nemanau, kad visa diena lytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2013 10 27, 18:14)
Na dabar jau po 17-tos ir dar sviesu, bet manau neilgam, nes nakti sukom laika atgal, o tempdavo apie 19-ta val ax.gif

Kada atskrendat? Kazkaip nemanau, kad visa diena lytu  mirksiukas.gif


Tai vadinasi apie 18 val. bus tamsu, taip ir primečiau.

Išskrendam ketvirtadienį vakare, grįšim sekmadienį vakare. Tai tik 2 pilnos dienos ir pusė sekmadienio gausis. MB šian užčekino, sako, į priekį užsičekinau 25, atgal 158 biggrin.gif Visi jau trauks namo smile.gif

Viena diena - Gozo, o kitą planuojam Maltoj. Niekaip nesusidėlioju ką per tą vieną dieną nuveikt Maltoj. Būsim po vakarinio skrydžio, tai anksti tikrai nesikelsim, o norisi kaip visada maximaliai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar verta vaziuot kovo gale i Malta? ta prasme koks oras? nelyja? Maudytis turbut nelabai galima rolleyes.gif
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Keli pastebėjimai. Jei turėčiau tik 2 su puse dienos, neplaukčiau į Gozo. Geriau praleisti tą laiką Maltoj ir Comino. O dėl Comino tai tikrai nereikia pergyventi kaip ten nusigauti. Mes keliavom gegužę, tai pavadinimai jau išgaravę, bet esmė tokia, kad važiuojat autobusu į Maltos šiaurėje esantį uostą iš kurio plaukia keltas į Gozo ir kateriai į Comino, išlipat uoste ir tada jus tiesiog apspinta MINIA žmonių siūlančių Jums plaukti į Comino. Mums kainavo 10 eurų žmogui į abi puses. Duoda lankstinuką su laikais kada kateris išplaukia atgal. Bet paklausinėkit, gal kas pigiau nuplukdys, nes pvz. keltas į Gozo kainavo pigiau. Tiesa, nesutinku, kad Comino užtenka vietos visiems. Mums pasitaikė labai vėjuota diena ir maudytis buvo šaltoka. Nenorėjom nuomotis kėdžių, bet teko, nes ant smėlio buvo širšių! Žodžiu maudynės ten visai nenusisekė, bet man žiauriai patiko tiesiog pasivaikščiot po salą. Ėjom iki bokšto ir atgal. Gražūs vaizdai. wub.gif O Maltoj patiko Valetta ir plaukimas į Blue Grotto.
Dėl vandens batukų - pasiimkit, nors ir smėlėtuose paplūdimiuose maudėmės, bet vieną dieną užtaikėm ant daug medūzų. doh.gif
Rakele, gegužės pradžioje vanduo mums buvo šaltokas, bet maudėmės, tai manau, kad kovą turėtų būti šaltas, bet visumoj man Malta pasirodė tinkamesnė ne gulėjimui pliaže, o važinėjimui po salą. smile.gif Juolab, kad viešasis transportas neįtikėtinai pigus.
Atsakyti
Tik ką grįžau iš maltos, prabuvau 9 dienas. Orai pasitaikė puikūs, karščiai. bet jau prognozė rodo lietus. ĮSPŪDŽIAI VIDUTINIAI. nIEKO IŠSKIRTINAI STULBINANČIO NĖRA. dAUG VAŽINĖJAU, IR INDIVIDUALIAI, IR HOPU ON VISUS TURUS.Bažnyčių, bokštų daugybė, visos panašios, vienos spalvos. Mūsų gražesnės, nekalbu jau apie Europos. Maža žalumos, perkrauta mašinų ir pastatų. Oras nedvelkia šviežuma.Į gerą paplūdimį reikia specialiai važiuoti (man geras-kur priekyje jūra,vaizdas ir erdvė, nėr laivų laivelių). Miestai neturi ribų, vienas pereina į kitą.Patiko, net labai, azure window, toji arka. Bet plaukiojimas laiveliu identiškas Blue Grotto, užtenka vieno.Patiko comino saloje, tik aišku ne tame kaip kažkas taikliai pavadino, Gariūnų pliaže. Eikite toli, prie bažnytėlės. Ten smėlio papludimys, ramus, turi kažkokią aurą. Neblogas Golden bay, bet marios žmonių.Gozo saloj viena bažnyčia gan graži, Ta Pinu.Keliauti geriausia autobusu, bet tik ne visur, kur hop on stoja. Išsirenki draugų patarimu kokias 3 geriausias vietoves iš turo, ir hop į miesto autobusą su nuolatiniu. Pigu ir užtenka, nes kitaip tas išlipinėjimas ir nieko ypatingo nepamatymas suryja visą pusdienį.Bet antrąkart nevažiuočiau.Ir pamatymui, ir poilsiui yra geresnių vietų.
Atsakyti
Na man tokio wow įspūdžio irgi nepaliko, nors tai buvo mūsų medaus mėnuo, bet kažkaip kadangi šiemet dar apsilankėm ir Kretoje, tai nežinau kodėl apie Kretą kalbėjau ją lygindama su Malta ir tada suvokiau, kad Maltoje yra nepalyginamai švariau, nepamenu jokių žymių vietų apipaišytų grafičiais, viskas kažkaip žymiai tvarkingiau ir dailiau, kainos mažesnės ir žmonės Maltoj tiesiog nerealūs. wub.gif Maltiečiai net neprašomi siūlėsi padėti, visi buvo labai draugiški, ypač sužinoję, kad mes jaunavedžiai. wub.gif Kas važiuosit, būtinai užsukit į Valetoj esančią prezidentūrą. Lubos tiesiog nerealios ten. wub.gif
Atsakyti
Aplankem ir mes Malta smile.gif pasiseke su oru - nelijo nei viena diena smile.gif
tik atskridus pervezimo mikriuke pameciau telefona, tai buvau labai nustebinta kiek viesbucio personalas idejo pastangu beieskodami mano prazuvelio. Nors ir nepavyko surasti prazuvelio, nuotaikos nepameciau. is pradziu saloje ir as nemaciau zalumos, bet trecioj dienoj kazkaip akis eme isskirt augalus smile.gif ir tikrai tos zalumos ne tiek mazai biggrin.gif
del maltieciu gerumo/paslaugumo tai kaip ir visur visokiu yra smile.gif pvz. Comino saloje parduodantis gultus vyrukus isrinko tikrai gera vieta mums, kaip su mazu vaiku. tuo tarpu vyrukas plaukdinantis i Comino sala, net rankos nepadave man su vaiku ant ranku lipant is laivelio.
pats viesbutis Paradice Bay patiko smile.gif vienintelis minusas,kad aplink ji nera kur eiti pasivaikscioti. Maistas, kambariai, baseinai, svara viskas tiko ir patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 10 29, 21:33)
Sveikos, ar verta vaziuot kovo gale i Malta? ta prasme koks oras? nelyja? Maudytis turbut nelabai galima  rolleyes.gif
4u.gif  4u.gif



Sveika mirksiukas.gif Kovo gale gali lyti, priklauso kaip pataikysit, tik lietus ne visa diena dazniausiai kaip kokioj Airijoj ax.gif
Praejusio kovo vidury buvo ir lietingu, vejuotu dienu, temperatura apie 15, bet buvo ir sauletu +21. Pasimaudyti neteks, nebent ekstremalai esat arba labai orai neiprasti butu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra9: 14 lapkričio 2013 - 14:03
gal kas užmatėt viešbutį Maltoj 4* ar 5*, AI, kad būtų vaikams veiklos ir viešbutis būtų su savo pliažu (ne miesto). kaina už savaitę būtų iki 1200 E
nu kažkaip sudėtinga surasti man tokį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 27 lapkričio 2013 - 13:55
QUOTE(vikta @ 2013 11 27, 15:54)
gal kas užmatėt viešbutį Maltoj 4* ar 5*, AI, kad būtų vaikams veiklos ir viešbutis būtų su savo pliažu (ne miesto).  kaina už savaitę būtų iki 1200 E
nu kažkaip sudėtinga surasti man tokį


na tokiu nebus, daug, pagal mane tiktu (tiksliu pavadinimų nepasakysiu) - seabank ir seachells (kažkas tokio, turiu žiūrėti sistemose)
Atsakyti