Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

QUOTE(Gytukė @ 2013 07 15, 12:15)
o gal pamenat kiek reikia mokėti?

ir dar klausimėlis... prie oro uosto taksi rasim, kad iki viešbučio nusigauti???

tiksliai pamenu tik Žydrojoj Lagūnoj, nes pirkom biggrin.gif kėdė (ten net ne gultas) 4 eurai be skėčio, 6 eurai su skėčiu 4u.gif O kituose palūdimiuose buvom trumpam, tai buvom pasitiesę rankšluosčius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytukė @ 2013 07 15, 13:15)
o gal pamenat kiek reikia mokėti?

ir dar klausimėlis... prie oro uosto taksi rasim, kad iki viešbučio nusigauti???


Skirtinguose paplūdimiuose skėčio kaina svyruoja nuo 2.50 iki 4 eurų šiuo metu, o gultų nuo 4 iki 5 eurų. Bet viską galima atsinešti ir savo. Jei apsistojate ilgesniam laikui, parduotuvėje galima atrasti skėčių už 10 eurų smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas skrenda į Maltą iš Kauno 08.15d. ? smile.gif

Mano tėvai skrenda, pergyvena dėl nuvykimo į viešbutį, nes nemoka anglų kalbos, atskris vėlai vakare, 23 ar 23.30 val, ar ten prie oro uosto stovi taxi? o gal vietiniai jų autobusai dar važiuoja tokią valandą?
apsistos viešbutyje Imperial (http://www.imperialhotelmalta.com/html/welcome.htm) , kiek žiūrėjau, ne taip ir toli jiems nuo oro uosto iki viešbučio, kuris Sliema rajone, tai apie 3km, iš bėdos galima ir nueiti biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
taip pat norėjau paklausti, tai gal yra kokia agentūra, kurioje kažkas mokėtų usų kalbą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2013 07 30, 11:34)
Sveiki, gal kas skrenda į Maltą iš Kauno 08.15d. ?  smile.gif

Mano tėvai skrenda, pergyvena dėl nuvykimo į viešbutį, nes nemoka anglų kalbos, atskris vėlai vakare, 23 ar 23.30 val, ar ten prie oro uosto stovi taxi? o gal vietiniai jų autobusai dar važiuoja tokią valandą?
apsistos viešbutyje Imperial (http://www.imperialhotelmalta.com/html/welcome.htm) , kiek žiūrėjau, ne taip ir toli jiems nuo oro uosto iki viešbučio, kuris Sliema rajone, tai apie 3km, iš bėdos galima ir nueiti  biggrin.gif  smile.gif


Tai pervežimą gali užsisakyti. Tik ~60 Lt abiem už oro uostas-viešbutis-oro uostas.
Atsakyti
transfer čia brangiau nei čia

mirksiukas.gif

gal kas buvote Sliema Plaza Regency Hotels apsistoję??? kaip patiko?
Atsakyti
[quote=xxxsaulyte,2013 07 30, 16:36]
transfer čia brangiau nei čia

mirksiukas.gif

tai per čia brangiau, 24 eurai 2 asmenims, aš sakiau ~60 Lt, o tai sudaro ~17 eurų
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2013 07 30, 12:34)

apsistos viešbutyje Imperial (http://www.imperialhotelmalta.com/html/welcome.htm) , kiek žiūrėjau, ne taip ir toli jiems nuo oro uosto iki viešbučio, kuris Sliema rajone, tai apie 3km, iš bėdos galima ir nueiti  biggrin.gif  smile.gif



Tik jau nejuokaukit tik ne Maltos keliais pesciomis vaikscioti schmoll.gif

Paziurekit autobusu tvarkarascius cia
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2013 07 30, 19:50)
Tik jau nejuokaukit tik ne Maltos keliais pesciomis vaikscioti  schmoll.gif

Paziurekit autobusu tvarkarascius cia


gal galite padėti tada, nes aš nelabai suprantu, pažiūrėjau į skrydžio laiką, jie išskrenda 20:25, o atskrenda 22:50, tačiau čia kaip suprantu Lietuvos laiku, Malta +2val. taip? tai gaunasi, kad jie iš lėktuvo išlips 00:50, o tada jau kaip ir nebevažiuos autobusai, nes vėliausiai iki 23:55val. ;/

gal galit patarti palei esamą situaciją, ką mano tėvams geriausia būtų daryti, nemokantiems anglų kalbos.. ? rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2013 07 30, 21:46)
gal galite padėti tada, nes aš nelabai suprantu, pažiūrėjau į skrydžio laiką, jie išskrenda 20:25, o atskrenda 22:50, tačiau čia kaip suprantu Lietuvos laiku, Malta +2val. taip? tai gaunasi, kad jie iš lėktuvo išlips 00:50, o tada jau kaip ir nebevažiuos autobusai, nes vėliausiai iki 23:55val. ;/

gal galit patarti palei esamą situaciją, ką mano tėvams geriausia būtų daryti, nemokantiems anglų kalbos.. ? rolleyes.gif  smile.gif



šiaip nusileidimo ir pakilimo laikas rašomas vietos laiku, vadinasi nusileis 22:50 Maltos laiku (Maltoj laikas -1 val. lyginant su Lietuvos). Patogiausia žinoma būtų užsakyti pervežimą iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2013 07 30, 23:24)
šiaip nusileidimo ir pakilimo laikas rašomas vietos laiku, vadinasi nusileis  22:50 Maltos laiku (Maltoj laikas  -1 val. lyginant su Lietuvos). Patogiausia žinoma būtų užsakyti pervežimą iš anksto.



drinks_cheers.gif kiek zinau Ryanair'as bent jau ir lektuve pardavineja transferius, niekad nepirkom tai ir kainu nezinau. Uzsakykit is anksto ir nebus galvos ko sukti, nes ir autobusas jei butu reiketu teveliam zinoti kokioj stotelej lipti ir pan. , nes autobusas stoja tik ten , kur stabdomas 4u.gif
Atsakyti
dėkui už patarimus 4u.gif smile.gif

o dabar sakykit, tokią valandą, vėlai vakare (22.50), ar yra galimybė oro uoste nusipirkti savaitinius autobusų bilietus? rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti