Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Thea! @ 2013 07 03, 12:50)
o kam ginčytis? Juk kiekvieno skoniai skirtingi. Man šiuo metu Roma yra vienas iš gražiausių Europos miestų,kiek esu jų mačiusi. Tarkim į Paryžių šiuo metu manęs niekas nenuvarytų. Na nebent kokie skrydžio bilietai už 10lt lotuliukas.gif

O apie šiukšles, pačioje Romoje nemačiau jų ir aš, gyvenom Termini, visur vaikščiojom pėstute ir nieko nemačiau schmoll.gif  va vienintelė vieta,tai buvo Fiumicino oro uostas,tada net akys iššoko,kaip viduje gali būti kaip savartyne blink.gif  toks jausmas,kad žmonės eina ir meta viską ant žemės unsure.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif

Yra tų šiukšlių kažkiek,yra..Bet kur jų nėra rolleyes.gif
Bet Romą vadint pilku miestu,hm..Kad spalvų ten kokių tik nori,tiek architektūroj,tiek gamtoj.Aišku,aš vasarą nebuvus,tai šimtų proc.negaliu sakyt,gal ima viskas ir nupilkėja g.gif
Atsakyti
Buvome Romoje balandžio mėnesį, tiesiog į šiukšles nekreipi dėmesio- čia tipiška itališko gyvenimo budo dalis . Be to, prie to priprantama

Patarimas skrendantiems su Ryanair per Ciampino - iki metro Anagnina stoties yra autikas, kainuoja berods 1E žmogui, stotele greta Terravision i aerouosto puse. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, taigi susiruošėm mergaitiška kompaniją į Romą spalio mėnesį. Ieškojau viešbučio ir net galva susisuko. Gal galit parekomenduot kaip palengvinti sau gyvenimą? blush2.gif Pagal susitarimą norisi centre ir iki 1000lt už 3 naktis 2 žmonėm. Kur man reik žiūrėt ir kas tas "centras"? doh.gif ačiū aciuks.gif
Atsakyti
paskaiciau apie siuksles ir juokas sueme...po juros sventes galvoju Klaipeda atrodo nei geriau nei maziau kaip savartynas ir tai tik 3 dienos zmoniu mases...o ten juk tu zmoniu nezinau kiek sykiu daugiau ir kasdien... as neisivaizduoju fisiskai ar tai imanoma islaikyti besiuksli miesta... nors 2 kartus buvau, bet matomai neuzkliuvau uz ju smile.gif


QUOTE(Isila @ 2013 07 10, 11:32)
sveikos, taigi susiruošėm mergaitiška kompaniją į Romą spalio mėnesį. Ieškojau viešbučio ir net galva susisuko. Gal galit parekomenduot kaip palengvinti sau gyvenimą?  blush2.gif  Pagal susitarimą norisi centre ir iki 1000lt už 3 naktis 2 žmonėm. Kur man reik žiūrėt ir kas tas "centras"?  doh.gif ačiū aciuks.gif

ten viskas centras ir viskas labai arti smile.gif bet kaip orientacini siulyciau rinktis Trevi, Navona, campo de fiori, tokias vietas wink.gif mes kovo men uz 5 zmones campo de fiori mokejom 1000lt uz 2naktis apartamentuose smile.gif reik tik truputi pamedziot kaineles smile.gif


Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2013 07 10, 13:26)

ten viskas centras ir viskas labai arti smile.gif bet kaip orientacini siulyciau rinktis Trevi, Navona, campo de fiori, tokias vietas wink.gif mes kovo men uz 5 zmones campo de fiori mokejom 1000lt uz 2naktis apartamentuose smile.gif reik tik truputi pamedziot kaineles smile.gif

Kaip patiko Campo de fiori?Mes liepos pab. ten apsistosim 3 naktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 07 10, 11:32)
sveikos, taigi susiruošėm mergaitiška kompaniją į Romą spalio mėnesį. Ieškojau viešbučio ir net galva susisuko. Gal galit parekomenduot kaip palengvinti sau gyvenimą?  blush2.gif  Pagal susitarimą norisi centre ir iki 1000lt už 3 naktis 2 žmonėm. Kur man reik žiūrėt ir kas tas "centras"?  doh.gif ačiū aciuks.gif

Labas smile.gif Galiu rekomenduot b&b NightandDay: My Webpage Mes buvome ten apsistojusios savaitę, viskas buvo puiku, o geriausia - vieta - keliasdešimt metrų iki Trevi fontano. Mokėjom apie 60 eur už naktį (2 žmonėms).
Atsakyti
QUOTE(tyli_audra @ 2013 07 10, 19:04)
Kaip patiko Campo de fiori?Mes liepos pab. ten apsistosim 3 naktis smile.gif

man visur ten patinka biggrin.gif galiu paskui neobjektyviai ivertinti smile.gif faktas, kad gera vieta, pats centras, viskas cia pat 4u.gif o ir turgus kasryt smile.gif nu as nezinau arba gal per trumpo plauko suprast kaip gali toks miestas nepatikt smile.gif
Atsakyti
neseniai buvusios Romoje, gal galite pasakyti,kiek maždaug kainuoja pica, pasta. Reikia pasiplanuoti biudžetą, kiek maistui skirti smile.gif
Atsakyti
Reikia informacijos smile.gif sestadieni isskrendame i Roma ir siek tiek neaisku su nuvykimu iki Termini stoties ir grizima atgal i Ciampio... Kiek skaiciau nusipirkus bilietus reikia su jais uzisregistruoti kazkokiose Terravision kavinese...Pirmas klausimas kur jas rasti? Okaip yra jei bilietus nusiperkame internetu , ar nusileidusi ir jau pabuvojus Romoje turiu eiti ieskoti tu kaviniu ar jei perki internetu eini tiesiai i autobusa? O gal isvis pirkti internetu neapsimoka? Aciu kas atsakysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aide @ 2013 07 23, 11:06)
Reikia informacijos  smile.gif sestadieni isskrendame i Roma ir siek tiek neaisku su nuvykimu iki Termini stoties ir grizima atgal  i Ciampio... Kiek skaiciau nusipirkus bilietus reikia su jais uzisregistruoti kazkokiose Terravision kavinese...Pirmas klausimas kur jas rasti? Okaip yra jei bilietus nusiperkame internetu , ar nusileidusi ir jau pabuvojus Romoje turiu eiti ieskoti tu kaviniu ar jei perki internetu eini tiesiai i autobusa? O gal isvis pirkti internetu neapsimoka? Aciu kas atsakysite  smile.gif


Sveiki,

Mes, nusileidę Romoje, tiesiu taikymu nuėjome prie išėjimo esantį kioskelį (ne Terravision, kitas, bet nepamenu pavadinimo), nusipirkome bilietus ir po poros min išvažiavome. Kur stovi autobusas parodė pardavėjas. Beje, ten bilietai pigesni buvo, nei Terravision.
Atgal pirkome bilietus Termini stotyje (kitoje puseje stoties, ne ten, kur išleidžia atvykusius) Terravision kavinėje, bet...taip gavosi, kad į oro uostą važiavome taksi už 30eu ax.gif
Atsakyti
Sveikos (i),

gal gali man pedėti! Kaip nuo Termini stoties nusigauti iki San Pietro stoties, kaip suprantu San Pietro - ne metro? Pirmyn ir atgal patogiausiu ir greičiausiu maršrutu!!!! Help! blush2.gif
Nusipirkau internetu Terravision tuos bilietus, bet žiuriu sudėtingai ir komplikuotai viskas doh.gif bet gal gausis, skaičiau, kad tuos lapus išsiimti BŪTINA greta esančioje TERRA kavinėje.

Man Terravision tas autobusas, nuo Termini stoties į Ciampinio oro uostą 07:25 val. tai gal nuo San Pietro būtų geriau važiuoti taksi iki Termini ir nesukti galvos... g.gif (bet jaučiu daug kainuos blink.gif )
Atsakyti
Mes pirkome autobuso bilietus pačiame autobuse. Jau rašiau. Nesuprantu, kam vargintis ir ieškot kažkokių kavinių, parduotuvių ir pan.?
Atsakyti