Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Sveikos merginos 4u.gif
Iškylo dar vienas klausimas.
Iš Romos (čiampino oro uostas) išvykstame ankstyvu rytiniu reisu su Ryanair. Dauguma Jūsų turbūt irgi su šia aviakompanija į Romą keliauja 4u.gif Aš su jais skrendu pirmą kartą. Tad noriu paklausti, kaip žinoti iš kokio terminalo išskrenda lėktuvas? Ir jeigu neturėsiu su savimi registruojamojo bagažo (tik tas nedideles tašes, kurias galima vežti pagal jų taisykles), tai kur man reikės eiti? Iš karto prie patikrinimo?
Dėkoju už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2014 11 05, 12:07)
Sveikos merginos  4u.gif 
Iškylo dar vienas klausimas.
Iš Romos  (čiampino oro uostas) išvykstame ankstyvu rytiniu reisu su Ryanair.  Dauguma Jūsų turbūt irgi su šia aviakompanija į Romą keliauja  4u.gif  Aš su jais skrendu pirmą kartą. Tad noriu paklausti, kaip  žinoti iš kokio terminalo išskrenda lėktuvas?  Ir jeigu neturėsiu su savimi  registruojamojo bagažo (tik tas nedideles tašes, kurias galima vežti pagal jų taisykles), tai kur man reikės eiti? Iš karto prie patikrinimo?
Dėkoju už atsakymus.


Nedidelis tas oro uostas, rasite viską nesunkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
bendram susipazinimui cia galima zvilgtelt : http://romemap360.co...ap#.VFn3AGc0-RM
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2014 11 05, 12:07)
Sveikos merginos  4u.gif 
Iškylo dar vienas klausimas.
Iš Romos  (čiampino oro uostas) išvykstame ankstyvu rytiniu reisu su Ryanair.  Dauguma Jūsų turbūt irgi su šia aviakompanija į Romą keliauja  4u.gif  Aš su jais skrendu pirmą kartą. Tad noriu paklausti, kaip  žinoti iš kokio terminalo išskrenda lėktuvas?  Ir jeigu neturėsiu su savimi  registruojamojo bagažo (tik tas nedideles tašes, kurias galima vežti pagal jų taisykles), tai kur man reikės eiti? Iš karto prie patikrinimo?
Dėkoju už atsakymus.

Ten jie abudu mazi.Jei be bagazo tai eisit ir nueisit su lapu kaip ir visur.
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2014 11 05, 11:07)
Sveikos merginos  4u.gif 
Iškylo dar vienas klausimas.
Iš Romos  (čiampino oro uostas) išvykstame ankstyvu rytiniu reisu su Ryanair.  Dauguma Jūsų turbūt irgi su šia aviakompanija į Romą keliauja  4u.gif  Aš su jais skrendu pirmą kartą. Tad noriu paklausti, kaip  žinoti iš kokio terminalo išskrenda lėktuvas?  Ir jeigu neturėsiu su savimi  registruojamojo bagažo (tik tas nedideles tašes, kurias galima vežti pagal jų taisykles), tai kur man reikės eiti? Iš karto prie patikrinimo?
Dėkoju už atsakymus.

Taip, tiesiai į patikrinimą, o tada dairykitės savo vartų Nr švieslentėje. Oro uostas mažiukas, nepaklysit smile.gif
Atsakyti
Po mažiau nei dviejų savaičių ir mes busim Romoje ax.gif thumbup.gif , tai kaip suprantu į Trevi fontaną nebeapsimoka eiti, ar ten bent kas nors matosi jei jis rekonstruojamas?
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2014 11 06, 23:17)
Po mažiau nei dviejų savaičių ir mes busim Romoje  ax.gif  thumbup.gif , tai kaip suprantu į Trevi fontaną nebeapsimoka eiti, ar ten bent kas nors matosi jei jis rekonstruojamas?

http://www.skylinewe...a-di-trevi.html
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2014 11 07, 08:35)

Tuo tiltuku, beje, leidžia tik iki vakaro - nežinau, iki sutemos ar kaip, nes mes buvom vasarą, tai apie devynias jau nustojo leist žmones. Užsibūt irgi neleidžia, vis skubina greičiau judintis.
Vaizdo praktiškai nėr, bet kadangi išvaikščiojom visą miestą skersai išilgai, tai ir pro Trevi prasukom.
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti padoru viesbutuka Romos centre, kaina nuo 80 iki 100 eu. nakciai. Man reiktu , kad butu aplink parduotuves ir restoranai, nes vyras vaziuoja del darbo, as as del malonumo. Nesinori toli nuo centro vienai nuklysti.
Kazkaip Italijoje niekada nevalgiau viesbutyje pusryciu, o kaip ten pusryciai ? Nes daugumoje viesbuciu maciau pusryciai i kaina iskaiciuoti ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2014 11 11, 13:43)

Kazkaip Italijoje niekada nevalgiau viesbutyje pusryciu, o kaip ten pusryciai ? Nes daugumoje viesbuciu maciau pusryciai i kaina iskaiciuoti ?


Italai neskiria daug dėmesio pusryčiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2014 11 11, 12:49)
Italai neskiria daug dėmesio pusryčiams  smile.gif



Gaila, nes man pusryciai yra savotiskas ritualas . Megeja pavalgyti gerai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2014 11 11, 13:43)
Gal kas galite rekomenduoti padoru viesbutuka Romos centre, kaina nuo 80 iki 100 eu. nakciai. Man reiktu , kad butu aplink parduotuves ir restoranai, nes vyras vaziuoja del darbo, as as del malonumo. Nesinori toli nuo centro vienai nuklysti.
Kazkaip Italijoje niekada nevalgiau viesbutyje pusryciu, o kaip ten pusryciai ? Nes daugumoje viesbuciu maciau pusryciai i kaina iskaiciuoti ?

Gyvenom šitame. Svečių namai La Maison De Famille, netoli Vatikano. Šešių kambarių apartamentai uždarame kiemelyje. Tylu, vėsu, ramybė. Malonus personalas. Patogi vieta. Visur keliavom pėsčiomis. Parduotuvės man neaktualu. Buvo jų, bet negaliu pakomentuoti.
Atsakyti