Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(abiga @ 2014 09 18, 13:18)
Apartamentu savininkai jums tikrai paie ji primins  biggrin.gif kai mokesite visa suma uz nakvyne. Jei mokate visa suma kortele, tai turbut reiktu pripliusuot prie sumos. Tiesa, pas mus buvo 2 eurai asmeniui uz nakti.
Del kalbos, mums neteko susidurt, kad nekalbetu angliskai nei gatvese, nei muziejuose ar kavinese. Buto seimininke irgi puikiai kalbejo.

Tai man nereik, kad kazkas primintu, as pati noriu zinot, kaip ir kur sumoket, nes jei uzsakant per booking apartamntus, tai tas mokestis mneiskaiciuotas, o paciam nezinau ar galima ten pripliusuoti...


Kitas klausimas, kiek dienu skirti Romai ir Vatikanui, kad apziureti izymybes nebegant labai?
Ir dar apie lagaminus. Dauguma apartamntu check out iki 10-11h, o jei skydis tik vakare, ar imanoma kur pasideti lagaminus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 23 rugsėjo 2014 - 09:50
QUOTE(tute28 @ 2014 09 23, 10:48)
Ir dar apie lagaminus. Dauguma apartamntu check out iki 10-11h, o jei skydis tik vakare, ar imanoma kur pasideti lagaminus?


Pirmiausiai tai klauskite viešbutyje ar pas šeimininkus, gal pasaugotų nemokamai iki vakaro. O kitas dalykas - pažiūrėkit, gal yra saugojimo kabinos pvz., Termini stotyje. Pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 23 rugsėjo 2014 - 10:46
QUOTE(tute28 @ 2014 09 23, 10:48)
Kitas klausimas, kiek dienu skirti Romai ir Vatikanui, kad apziureti izymybes nebegant labai?
Ir dar apie lagaminus. Dauguma apartamntu check out iki 10-11h, o jei skydis tik vakare, ar imanoma kur pasideti lagaminus?

iŠ MANO PRISIMINIMŲ ...
Roma, 2013m.spalio 22-26 dienomis
Svečių namai La Maison De Famille, Via Cola Di Rienzo 212, Vatikanas, 00193 Roma. Likome patenkinti ir vieta, ir aptarnavimu, ir personalu. Visur ėjome pėsčiomis. Šiek tiek vargino karštis. Nors orų prognozės skelbė, kad tomis dienomis turėjo būti apie 20 laipsnių, debesuota ir net lietus, tačiau buvo daug šilčiau, net karšta, ir tik antros dienos vakare šiek tiek šiltai palinojo. Visuomeniniu transportu visai nesinaudojome, pasilepinome ir iš oro uosto bei į jį važiuodami viešbučio parūpintu transportu. Ypač džiaugėmės, kad atvykus tamsoje neteko patiems klaidžioti ieškant gyvenamos vietos. Nes gatvelės siauros, kreivos ir gan klaidžios. Ypač pirmomis dienomis žemėlapio iš rankų nepaleidome. Dar kartą įsitikinom, kad kelionė dviese - yra privalumas. Be gidų sužinojom mažiau istorijos ir faktų, tačiau pasikliovėm savo vaizduote ir jausmais...
Aplankėm:
Koliziejus, Palatino kalva, Romos Forumą, Trevi fontanas, Navonos aikštė, Ispanijos laiptai, Piazza del Popolo, Teatro di Marcello, Kapitolijus, Švento Petro Bazilika, Vatikano muziejus, šv.Angelo pilis...
Siūlau atrasti Piazza Campo dei Fiori, kuri yra ypač gyva ryte, kai darbą pradeda prekiautojai gėlėmis. Dienos metu aikštė tampa turgumi, o naktį ji labiau panaši į kavinių ir barų vietą. Man čia labai patiko. Kaip tik šioje aikštėje yra kepyklėlė Forno Campo de’ Fiori, kuri maitina turistus ir vietinius jau dešimtmečiais.

Bagažą palaikė svečių namuose kol išvažiavom į oro uostą.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2014 09 23, 10:48)
Tai man nereik, kad kazkas primintu, as pati noriu zinot, kaip ir kur sumoket, nes jei uzsakant per booking apartamntus, tai tas mokestis mneiskaiciuotas, o paciam nezinau ar galima ten pripliusuoti...
Kitas klausimas, kiek dienu skirti Romai ir Vatikanui, kad apziureti izymybes nebegant labai?
Ir dar apie lagaminus. Dauguma apartamntu check out iki 10-11h, o jei skydis tik vakare, ar imanoma kur pasideti lagaminus?

Kai mokėjau per booking.com - buvo deal'as, tai nuskaičiavo iš karto - tuo pačiu įtraukė ir mokestį.

Mes skyrėm penkias dienas, transportu nesinaudojom, apėjom visą turistinį žemėlapį. Vatikanui skyrėm vieną pilną dieną - vien muziejuje užtrukom kelias geras valandas, o kur dar bazilika, kupolas, paskui jau ir įspūdžių perteklius buvo toks, kad tądien nebesinorėjo kitų vietų tyrinėt.
Koliziejui, Palatino kalvai ir Romos Forumui irgi skyrėm pilną dieną, daug ten vaikščiojimo, nemaža teritorija.
O paskui tiesiog pasirinkdavom plotą žemėlapyje ir ten keliaudavom, apeidavom visas garsiąsias pažymėtas vietas, fontanus, aikštes, užsukdavom į bažnyčias, šiaip sudominusias gatveles. Va taip be skubos miestą ir apvaikščiojom, vakarus jau leidom Trasteverėje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akra @ 2014 09 14, 13:08)
Man atrodo patogiausia - terravision. Dabar internetu bilietus po 4 eur parduoda. Anksčiausias autobusas oro uostą pasiekia 05:10.

http://www.terravisi..._timetable.html

Bet čia reikia tikslaus išvykimo laiko, ar ne? Tai būtù patogu išvykstant, kai gali ateiti tiksliai tuo laiku.
ir dar klausimas ar juos reikia žymėti toje kavinėje?
P.S. didelis ačiū už atsakymus!
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2014 09 29, 21:15)
Bet čia reikia tikslaus išvykimo laiko, ar ne? Tai būtù patogu išvykstant, kai gali ateiti tiksliai tuo laiku.
ir dar klausimas ar juos reikia žymėti toje kavinėje?
P.S. didelis ačiū už atsakymus!

Su bilietu kavinėje gausi Boarding pass į autobusą, jį pateiksi lipdama į autobusą, taigi kavinėje būtina pateikti bilietą.
Atsakyti
Sveikos merginos. Norėjau paklausti ar visi muziejai Romoje dirba sekmadieniais ir pirmadieniais?
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2014 09 30, 14:22)
Sveikos merginos. Norėjau paklausti ar visi muziejai Romoje dirba sekmadieniais ir pirmadieniais?

Ne visi.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 09 30, 16:10)

O kokie nedirba? Nes aš busiu Romoje nuo šeštadienio iki antradienio. Kitaip neišeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2014 09 30, 16:52)
O kokie nedirba? Nes aš busiu Romoje nuo šeštadienio iki antradienio. Kitaip neišeina  g.gif

Vatikano muziejus nedirba sekmadienį - perkant bilietus internetu, sekmadienio nėra ir pasirinkimuose, kiek pamenu.
Dar bekonspektuodama sau šią temą, radau info, kad pirmadieniais nedirba buvęs kalėjimas Castel Sant Angelo šalia Vatikano, kur galima pakilti į apžvalgos aikštelę, bet ten nėjom, tai asmeniškai patvirtinti negaliu.

Mes sekmadienį skyrėm Forumui, Koliziejui ir aplink, pirmadienį - Vatikanui, abiems bilietus pirkau iš anksto internetu.

Temoje tikrai begalė naudingos info, bent aš beveik viską radau, ko ieškojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 09 30, 17:13)

Temoje tikrai begalė naudingos info, bent aš beveik viską radau, ko ieškojau 4u.gif


Tiksliai taip! thumbup.gif

nepamenu tiksliai, bet pirmą ar paskutinį mėnesio sekmadienį Vatikano muziejus nemokama, tik tuomet eilės tai doh.gif
Atsakyti
Merginos, padekite apsispresti, kuriame rajone užsakyti viesbuti. Žinau tik tiek, kad nenorime stories rajonuose. Norisi, kad viskas butu arti, bet ramu, kad butu:) O kažin kaip tokie rajonai kaip Trevi, Monti? O isgirtoji Trastavere yra toli nuo centro? Aciu.
Atsakyti