Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

sveiki,dar norejau pasitikslinti:
1.del teravision autobusu-vykstant IS oro uosto nereikia jokios korteles tera cafe issiimti,uztenka el bilieto atspausdinto? (skirtingai nei vykstant I oro uosta)
2.del greitojo traukinio roma-florencija - atspausdinta bilieta reikia kazkur zymeti pries ilipant,ar viduj??
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ketvirtadienį ir mes skrendam į Romą. 4u.gif Tik iškilo
tokia problema. Penktadienį einame į Romos operos teatrą,
gal kas buvot ir žinot kaip apsirengti. Išsišokti nesinori, bet dėl aprangos likti
už durų irgi. Laukiu patarimų.
Atsakyti
ir dar del vykimo su teravision I oro uosta,kai skrisim atgal-skaiciau,keliose vietose uzkliuvo,kad zmones turedami el bilietus,eina is ryto,kad gautu tas korteles?ar tikrai tai butina?musu skrydis velyvas 19val.aciu
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 06 17, 15:10)
sveiki,dar norejau pasitikslinti:
1.del teravision autobusu-vykstant IS oro uosto nereikia jokios korteles tera cafe issiimti,uztenka el bilieto atspausdinto? (skirtingai nei vykstant I oro uosta)
2.del greitojo traukinio roma-florencija - atspausdinta bilieta reikia kazkur zymeti pries ilipant,ar viduj??
aciu 4u.gif


1.Nereikia,nusiperkat bilietus ir pirmyn ieškoti autobuso mirksiukas.gif
2.Atspausdintą-turit omeny internetu pirktą bilietą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 18 birželio 2013 - 19:09
QUOTE(klaara @ 2013 06 18, 21:09)
1.Nereikia,nusiperkat bilietus ir pirmyn ieškoti autobuso mirksiukas.gif
2.Atspausdintą-turit omeny internetu pirktą bilietą? g.gif


taip,pirkta internetu,ten yra kodas,ir vietos ir barkodas 4u.gif gal zinot del to zymejimo?
Atsakyti
Sveiki ir sveikos 4u.gif

Keliauju ir aš su drauge į Amžinąjį miestą, išskrendam jau kitą šeštadienį bigsmile.gif Namų darbai kaip ir padaryti, tik norėjau kai ką pasitikslinti 4u.gif

Išskrendam į LTU iš Fiumincino antradienį 19:45, iš Termini planuojam išvažiuot autobusu apie 16:00, kaip manot, ar tokiu laiku kamščių gali pasitaikyt g.gif Ar per daug aš čia bijau, ir turėtų laiko užtekt net ir su kamščiais? biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi važiavome 16:00 , truko beveik 1 val., kamščių nebuvo. Tai dar gan ilgai gavome laukti oro uoste, galėjome važiuoti 17:00 - bet vis ta baimė pavėluoti ...
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 06 18, 09:11)
ir dar del vykimo su teravision I oro uosta,kai skrisim atgal-skaiciau,keliose vietose uzkliuvo,kad zmones turedami el bilietus,eina is ryto,kad gautu tas korteles?ar tikrai tai butina?musu skrydis velyvas 19val.aciu

Sveikute, gal dar ne per velai aysakau: is ryto eit tikrai nereikia, tik kai ateisit savu laiku tada privalot uzsiregistruoti toje teravision kavineje, kad gautumet bording pasą, nes kitaip neleis įlipti i autobusą ir visai nesvarbu, kad turesit bilietus. Tokia tvarka. ax.gif
Atsakyti
Mes jau grįžome iš Romos thumbup.gif Patiko, buvo smagu, kad ir mažais vaikais 4u.gif Tačiau man Roma per dideliausio įspūdžio nepaliko... Iki Paryžiau dar toli... Ir Ispanijoj man labiau patiko. Na, čia mano asmeninė nuomonė biggrin.gif Nesužavėjo, kvapo neužėmė biggrin.gif Gražu, įdomu, bet ne įspūdinga.
Dar tik keliaujantiems noriu priminti - nenustebkite, temsta be proto anksti, palyginus su LT - 9 val. vakaro yra juoda naktis blink.gif Turėkite omeny, kad teks atskridus klajoti naktį (t.y., tamsoje) mirksiukas.gif Per gatvę vairuotojai lekia kaip pablūdę, pirmą dieną bijojau net per gatvę pereit, po to apsipratau lotuliukas.gif Bet tas tai labai nepatiko. Kainos didžiulės. Ledai tikrai labai skanūs. Kava puiki. Iš oro uosto (bent jau fiumicino) traukiniu važiuoti - kvailystė lotuliukas.gif Mes važiavom, tai grįžtant šokom į autobusą ir likom šimtą kartų labiau patenkinti, ir bilietus galima pirkti autobuse, nežinau, kodėl kažkas rašė, kad kažkokiuose kioskuose? gal juose pigiau? Nežinau, nebesigilinom, bet tikrai vykit autobusu - patogu, greita, pigu, pamatysit tikrai gražesnių vietų, nei traukiniu važiuojant. parkai nepatiko, išskyrus vieną - Villa Celimontana, šiaip nieko gero, vaikams iš vis nematėm, kur pažaist. O šiaip nieko, net karštis nebaisus, galima pavėsiukais einant ištverti net vidurdienį. vanduo geriamas gatvėse - puiku. Nėra jokių širšių thumbup.gif Nei uodų thumbup.gif
Jei kas norit, dar klauskit konkrečiai, bet šiaip jei nežinot, kur važiuot, ar į Romą, ar į Paryžiū - aš tik už Paryžių wub.gif
Atsakyti
O kuom tas Paryžius labiau patiko? Maistu, muziejais ar eifelio bokštas sužavėjo?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 06 25, 14:38)
O kuom tas Paryžius labiau patiko? Maistu, muziejais ar eifelio bokštas sužavėjo?

manau, viskuo, tiesiog aura ten kita. Kitokia atmosfera. Ispanijoje irgi kitokia atmosfera, pvz. aš buvau Costa Dorada pakrantės miestukuose, tai man asmeniškai daugiau romantikos, nes tikrai kažkaip Roma man pasirodė kažkokia per šalta (nors buvo kokia +40 lotuliukas.gif ). O Paryžiuje tiesiog kitokia architektūra, man matyt labiau prie širdies. Daug kam labai patinka Roma, net labiau, nei Paryžius, taip kad kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo String: 25 birželio 2013 - 15:21
aš tai noriu paklausti kelintą valandą trečiadeniais vyksta mišios 4u.gif
Atsakyti