Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Alceste @ 2014 07 16, 10:03)
Šiais interneto laikais daug ką galima apžiūrėti ir neiškėlus kojų iš namų.Feisbuke yra puslapis Riprendiamoci Roma.Va ten gali pasižiūrėti kaip atrodo miestas, kurio turistai nemato.  unsure.gif

So what?
dėl to, kad kai kuriuose Romos rajonuose yra šiukšlių, nebegalima vykti į ją dėl meno galerijų, muziejų, etc.? Tokiu atveju, negalima vykti niekur - nebent į kokį Turkijos kurortą, kur tave iš oro uosto tiesiai nuveža į viešbutį ir savaitę iš jo neiškeli kojos - tik palmės, baseinai ir švara.
Bet kuris gyvas miestas turi savo prestižinius rajonus ir turi prastesnius. g.gif
Ir Berlynas, ir Paryžius, ir Vilnius smile.gif O jei šiukšlės nepatinka, tai kam specialiai imti ir važiuoti į tuos rajonus, arba ieškoti tų vaizdų internete vien tam, kad pasibjaurėtum? g.gif
Nesuprantama man tokia logika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alceste @ 2014 07 16, 09:27)
Bet reikia būti labai atsargiems ir su pačiais italais, jie labai mėgsta apgaudinėti turistus sukčiaujant atiduodant grąžą, kai kuriuose restoranuose būna dvigubi meniu turistams ir neturistams.Turistams skirtame meniu aišku didesnės kainos. doh.gif

Taip. Arba uzsisakai kavos, atnesa pyrageliu, sypsos, tu perklausi mums, mes neuzsakinejom, tas palinksi galva, nusisypso. O kai iseini atnesa kosmine kaina, kaip uz auksinius pyragelius.
Papildyta:
QUOTE(byebyelondon @ 2014 07 16, 10:36)
Degradacija totali. Mano kojos nebus daugiau Italijoj ir draugam/pazistamiem taip pat patarsiu. Sorry, ne mano atostogu ideja grozetis Koliziejais kai aplink tave ratus suka cigonkos su Afrikieciais pardavejais...

Nebukit tokia kategoriska. Pavasari, rudeni viskas ten normaliai. Na buvau pries metus, bet nesitiki, akd per metus Roma taip sucigonejo.
Atsakyti
Man tik idomu, kokios tokios degradacijos priezastys? Ar juos taip krize prispaude, ar jie visada tokio sukciai buvo?

Nors kiek mastanciam zmogui ten daug galvot, kad juos perprast nereikia. Pvz. matai ale dailininkus, piesiancius Roma ir pardavinejancius savo paveikslus, tik praejus pora gatviu kyla klausimas, kodel tiek daug skirtingu dailininku, o visi paveikslai vienodi tongue.gif biggrin.gif Arba sita fake ismaldos prasytoja bobute:user posted image
Uzsidengus veida, susirietus, tipo ligota ir sena, tik kazkodel taip tiksliai, kas tam tikra kieki sekundziu, tieisog kaip robotas, pakrato savo mcdonaldo puodeli , i kuri praso ismaldos bigsmile.gif Sena, ligota, isprotejusi bobute taip tikrai nesugebetu. Paziuri i ranka - o ta tokia vyriska ir jauna tongue.gif Galiausiai jokiu abejoniu nelieka, kai pamatai lygiai tokias pacias susirietusias bobutes, lygaii taip pat kratancias savo puodelius, lygiai taip pat uzsidengusias savo veidus ant kiekvieno kampo. Koks sutapimas lotuliukas.gif O dar tie apsimestinai tikri italiski restoranai, su tikru tikru italisku maistu, tik kazkodel i tualeta eidama pamatai, kad virtuvej dirba ne jokie italai, o vargsai afrikieciai imigrantai, ir speju uz grasius arba nelegaliai. Bet uztai padavejai butinai turi buti italai, juk antraip negales vaidint tratoriju ir piceriju ir plest kosminiu kainu, fasadinis vaizdas turistui apmulkinti - butinas.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 07 16, 12:54)
Uzsidengus veida, susirietus, tipo ligota ir sena, tik kazkodel taip tiksliai, kas tam tikra kieki sekundziu, tieisog kaip robotas, pakrato savo mcdonaldo puodeli , i kuri praso ismaldos  bigsmile.gif Sena, ligota, isprotejusi bobute taip tikrai nesugebetu. Paziuri i ranka - o ta tokia vyriska ir jauna  tongue.gif


Šiaip jau tų apsimetėlių ir sukčių visur buvo ir bus. Mums pernai Latvijoje šokas buvo. Nuvažiavome į netoli Jūrmalos esantį Kemeri kaimuką. Žmonių nėra. Eina šviesiaplaukė moteriškė ir stumia neįgaliojo vežimuką. Tas kaimelis kaip ir kurortinis. Galvoju, kokia slaugė ar socialinė eina ligonio. Paskui žiūrime, prie cerkvės ta pati moteriškė sėdi tame vežimuke. doh.gif Tuo kartu norėjosi skundą parašyti visoms Latvijos valdžioms.

Lauksim žinių iš vyksiančių rudenį. Įdomu, ar aprims tie čigonai. Nes mes Romoje pernai spalio mėnesį buvome, nieko tokio nemačiau. Metro važiavome tik kartą. Bet Termini stotį rytą-vakarą praeidavome. Tai labai nesitiki girdint tokius faktus.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 07 16, 12:54)
Man tik idomu, kokios tokios degradacijos priezastys? Ar juos taip krize prispaude, ar jie visada tokio sukciai buvo?

Nors kiek mastanciam zmogui ten daug galvot, kad juos perprast nereikia. Pvz. matai ale dailininkus, piesiancius Roma ir pardavinejancius savo paveikslus, tik praejus pora gatviu kyla klausimas, kodel tiek daug skirtingu dailininku, o visi paveikslai vienodi  tongue.gif  biggrin.gif Arba sita fake ismaldos prasytoja bobute:user posted image
Uzsidengus veida, susirietus, tipo ligota ir sena, tik kazkodel taip tiksliai, kas tam tikra kieki sekundziu, tieisog kaip robotas, pakrato savo mcdonaldo puodeli , i kuri praso ismaldos  bigsmile.gif Sena, ligota, isprotejusi bobute taip tikrai nesugebetu. Paziuri i ranka - o ta tokia vyriska ir jauna  tongue.gif Galiausiai jokiu abejoniu nelieka, kai pamatai lygiai tokias pacias susirietusias bobutes, lygaii taip pat kratancias savo puodelius, lygiai taip pat uzsidengusias savo veidus ant kiekvieno kampo. Koks sutapimas  lotuliukas.gif O dar tie apsimestinai tikri italiski restoranai, su tikru tikru italisku maistu, tik kazkodel i tualeta eidama pamatai, kad virtuvej dirba ne jokie italai, o vargsai afrikieciai imigrantai, ir speju uz grasius arba nelegaliai. Bet uztai padavejai butinai turi buti italai, juk antraip negales vaidint tratoriju ir piceriju ir plest kosminiu kainu, fasadinis vaizdas turistui apmulkinti - butinas.

Nenoriu nei įžeisti, nei ką, tiesiog -gal jūs pirmą kartą lankėtės dideliame mieste arba tai pirmoji jūsų savarankiška kelionė? g.gif nes tai, ką jūs bandote pateikti, kaip kažką Vaaaau, kažkokią didžiulę ROMOS ydą, yra praktiškai visur - visur apsimetėliai elgetos, įkyruoliai ir pan. Na, nebent įstatymais uždrausta ir pareigūnai gerai dirba savo darbą, bet tada tie gudruoliai atsigriebia per kitur, ir tiek.

Ir niekaip nesuprantu, kaip ta "bobulytė", pro kurią tiesiog gali praeiti kaip pro tuščią vietą jos net nepastebėdamas, susijusi su tuo, jog neverta eiti į Romos muziejus, neverta lankyti Palatino kalvos, parkų, galerijų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 07 16, 13:06)
Šiaip jau tų apsimetėlių ir sukčių visur buvo ir bus.

Zinoma, kad yra. Tik skiriasi kiekiai. Atsiprasau, kai pamatai Termini stotyje priesais nosi apvaginejanciu tikraja to zodzio prasme 100 cigonu (neperdedu), to nelabai galeciau sulyginti su nei vienu miestu, kuriame esu buvusi, o esu buvusi daug kur...
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 07 16, 12:39)
Zinoma, kad yra. Tik skiriasi kiekiai. Atsiprasau, kai pamatai Termini stotyje priesais nosi apvaginejanciu tikraja to zodzio prasme 100 cigonu (neperdedu), to nelabai galeciau sulyginti su nei vienu miestu, kuriame esu buvusi, o esu buvusi daug kur...


Visiškai palaikau tik bye nuomonę (kalbant apie Romą).Kišenvagių kiekiai Romoje yra siaubingi, dirba tikra vagių armija ir dar labai įžūliai, nes žino, kad Italijos įstatymai yra sipni, jei ir areštuoja kišenvagius, jie kitą dieną jau būna laisvi. unsure.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2014 07 16, 09:36)
Degradacija totali. Mano kojos nebus daugiau Italijoj ir draugam/pazistamiem taip pat patarsiu. Sorry, ne mano atostogu ideja grozetis Koliziejais kai aplink tave ratus suka cigonkos su Afrikieciais pardavejais...


Ne visuose Italijos miestuose yra totali degradacija kaip Romoje.Aš gyvenau vidutinio dydžio Italijos mieste, kuris irgi yra pakankamai lankomas turistų, tai tokių dalykų nemačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alceste: 16 liepos 2014 - 12:55
QUOTE(Alceste @ 2014 07 16, 13:54)
Visiškai palaikau tik bye nuomonę.Kišenvagių kiekiai Romoje yra siaubingi, dirba tikra vagių armija ir dar labai įžūliai, nes žino, kad Italijos įstatymai yra sipni, jei ir areštuoja kišenvagius, jie kitą dieną jau būna laisvi.  unsure.gif
Papildyta:
Ne visuose Italijos miestuose yra totali degradacija kaip Romoje.Aš gyvenau vidutinio dydžio Italijos mieste, kuris irgi yra pakankamai lankomas turistų, tai tokių dalykų nemačiau.

Bet man niekas neatsako į klausimą - kuo tai susiję su Romos paveldu, architektūra, istorija, meno galerijomis ir muziejais?
Argi tie 100 čigonų sustoję kaip cirke piramide užstoja bazilikas, katedras, fontanus? Ar apžiūrinėjant fantastiškus meno kūrinius Borghese galerijoj trukdoir lenda į tarpą tarp jūsų ir objekto? Kodėl tai, kas vyksta kokiuose periferiniuose rajonuose arba stotyse padaro nevertais dėmesio tokius fantastiškus objektus? Gi ne stočių, šiukšlių, etc. reikia Romon važiuot.

Nežinau, arba aš esu labai nejautri tokiems dirgikliams, arba per tuos kartus, kai lankiausi Romoje, man tiesiog fantastiškai sekėsi, arba atrodau taip biednai, kad visi sukčiai, kišenvagiai, pinigų kaulytojai į mane dėmesio nekreipia smile.gif

Aišku, yra skirtumas tarp lankymosi liepą ir rudenį, neneigiu - teko būti ir tada, tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitės šešėlis: 16 liepos 2014 - 13:03
Bite, mes visi esam skirtingi ir į tą patį dalyką reaguojame skirtingai.Pvz., bye, kuri yra pripratusi prie idealios vokiškos tvarkos, į Romą ir į Italiją niekada nsugrįš, kaip ji rašė, neigiami dalykai užgožė teigiamus dalykus.O tau, Bite, noras aplankyti Romą niekada nedings net jei matai šiame mieste ir daug neigiamų dalykų.
Esame laisvi žmonės ir keliaujame ten, kur širdis veda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alceste @ 2014 07 16, 14:33)
Bite, mes visi esam skirtingi ir į tą patį dalyką reaguojame skirtingai.Pvz., bye, kuri yra pripratusi prie idealios vokiškos tvarkos, į Romą ir į Italiją niekada nsugrįš, kaip ji rašė, neigiami dalykai užgožė teigiamus dalykus.O tau, Bite, noras aplankyti Romą niekada nedings net jei matai šiame mieste ir daug neigiamų dalykų.
Esame laisvi žmonės ir keliaujame ten, kur širdis veda.  smile.gif

Būtent - kiekvienam subjektyviai. Tad kodėl savo subjektyvius vertinimus norima paversti "ten viskas degradavę, visiems, kas manęs klaus, pasakysiu, jog vykti ten - neverta"? smile.gif

Kas dėl vokiškos tvarkos - nežinau, ar jums teko buvoti Berlyne, tačiau kai kurie jo rajonai Romą "apneša" šiukšlėmis n kartų mirksiukas.gif
Tad tokia jau ta tvarka...
Atsakyti
siaip as irgi pritarciau Byebye nuomonei 4u.gif mes buvom visiskam nesezone- sausi smile.gif lijo, tai jie siule skecius bigsmile.gif ju buvo po maziausiai 5 kas kelis metrus doh.gif ir net mandagiai kiekvienam sakyti no thanx, uzkniso negyvai labai greitai doh.gif jie sugebedavo tuos savo skecius siulyt net jau einant su isskleistu skeciu thumbup.gif tai kokiu keistuoliu reikia buti, kad tiketis, kad kazkas vaikscios su dviem skeciais bigsmile.gif

o valkata tai superine thumbup.gif ''ja'' maciau pries beveik 10m, buvo ir dabar biggrin.gif beje, pasitobulinusi, ranku neberodo, as specialiai kelis kartus ja apejau ir apziurejau is visu pusiu, nei plyselio unsure.gif bet apie ja kazkur rase, kad ten jaunas vaikigalis, pabaidytas mikliai skuodziantis biggrin.gif

o siaip tikrai skaudu, kodel pareigunai, valstybines institucijos neisvalo savo miesto g.gif juk gyvena is turizmo smile.gif negi neina priimt kazkokiu potvarkiu draudzianciu elgetaut tam tikrose miesto vietose?
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 07 16, 18:09)
o siaip tikrai skaudu, kodel pareigunai, valstybines institucijos neisvalo savo miesto g.gif juk gyvena is turizmo smile.gif negi neina priimt kazkokiu potvarkiu draudzianciu elgetaut tam tikrose miesto vietose?



Neišsivalo ir neišsivalys, aš jau praradau viltį. unsure.gif

Na kai išmaldos prašo suaugę žmonės, tai nudelbi akis ir praeini pro šalį.Baisiausia, kai čigonai išmaldos prašymui išnaudoja vaikus, net kūdikius.Ar pastebėjote, kad tie vaikai visada miega?Čigonai jiems duoda vaistų, kad jie "darbo" metu nuolat miegotų. doh.gif Kur italų vaikų soc. tarnybos?Kodėl iš čigonų neatima išnadojamų vaikų?Betvarkė visiška.
Atsakyti