Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

O ar tiesa, kad Romoje visai nėra tualetų?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 06 09, 17:03)
O ar tiesa, kad Romoje visai nėra tualetų?

Nepasakyčiau, kai nereikėdavo, tai mačiau daug, kai reikėjo nesimatė, bet kavinių begalės, bent mums maloniai pagelbėjo. Pasakėm kad turim problemėlę blush2.gif , o jie atsake anokia čia problem ir nevedė biggrin.gif Tai tokia mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Lina63 @ 2013 06 07, 17:17)
Čia ir svarbiausia- jai nereikia interneto! bigsmile.gif  . O informacijos ivairios ir laaaabai daug. O kurioj pusej gyvensit? ( praktisksi jau pavydziu, ir as atgal noriu blush2.gif )

Mes gyvensim Via la Spezia gatvėje, nežinau, kaip tas rajonas vadinasi blush2.gif Bet kiek domėjausi, tai geras rajonas, nors... Per google street view kai pažiūrėjau, tai ką aš žinau hihihi.gif
Ai, merginos, prisiskaičiau, kaip wizzair lėktuvas leidosi avariniu būdu, tokia ir šiaip triznė esu, kaip bijau dabar bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2013 06 10, 12:45)
Mes gyvensim Via la Spezia gatvėje, nežinau, kaip tas rajonas vadinasi  blush2.gif  Bet kiek domėjausi, tai geras rajonas, nors... Per google street view kai pažiūrėjau, tai ką aš žinau  hihihi.gif
Ai, merginos, prisiskaičiau, kaip wizzair lėktuvas leidosi avariniu būdu, tokia ir šiaip triznė esu, kaip bijau dabar  bijau.gif

Nurimki, kad tam taip atsitiko, tai visai nebutina kad ir jums atsitiks, tai viena. O antra, teveliai juk privalo pamatyti Vatikaną ir neabejok jie pamatys, o jus kaip ir su jais, taigi patikek viskas viskas bus ok.
O del gyvenimo tai kaip supratau pakankamai tolokai nuo pagrindinių vietų, ta gal net verta dienos bilietus pirkt, apsimokes vazinejimai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina63 @ 2013 06 10, 16:25)
Nurimki, kad tam taip atsitiko, tai visai nebutina kad ir jums atsitiks, tai viena. O antra, teveliai juk privalo pamatyti Vatikaną ir neabejok jie pamatys, o jus kaip ir su jais, taigi patikek viskas viskas bus ok.
O del gyvenimo tai kaip supratau pakankamai tolokai nuo pagrindinių vietų, ta gal net verta dienos bilietus pirkt, apsimokes vazinejimai.  mirksiukas.gif

Čia truputį sumaišei, ne mes su tėvais važiuojam, kita mergina mirksiukas.gif

Na, gal ir nebus labai toli, be to, netoli metro stotelė biggrin.gif Man svarbu, kad būtų netoli parduotuvė, ir parkai pasivaikščiot, nes mes gi su mažiuku, tai toks ten ir lakstymas tebus... Na žiūrėsim, kaip ten bus, jau planuoju planuoju po truputį, bet kuo toliau, tuo labiau matau, kad nieko mums per daug planuot ir nereikia, tik ką į lagaminą įsidėt, nes su vaikais ketinu būtinai aplankyti tik Zoologijos sodą (Bioparką) mirksiukas.gif
Tikiuosi, kelionė bus šauni, ir turėsiu jums ką papasakoti smile.gif
Atsakyti
sveiki,norejau pasitikslint del bilietu i vatikana rezervavimo g.gif ju puslapyje,kai bandau rezervuot,praso pasirinkt mokejima,tai man nuskaiciuos nuo korteles pinigus,ar kaip??cia jau gausis pirkimas,ne rezervavimas,ar kazkokiam kitam psl reik rezervuot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2013 06 11, 10:40)
Čia truputį sumaišei, ne mes su tėvais važiuojam, kita mergina   mirksiukas.gif

Na, gal ir nebus labai toli, be to, netoli metro stotelė  biggrin.gif  Man svarbu, kad būtų netoli parduotuvė, ir parkai pasivaikščiot, nes mes gi su mažiuku, tai toks ten ir lakstymas tebus... Na žiūrėsim, kaip ten bus, jau planuoju planuoju po truputį, bet kuo toliau, tuo labiau matau, kad nieko mums per daug planuot ir nereikia, tik ką į lagaminą įsidėt, nes su vaikais ketinu būtinai aplankyti tik Zoologijos sodą (Bioparką)  mirksiukas.gif
Tikiuosi, kelionė bus šauni, ir turėsiu jums ką papasakoti  smile.gif

Sorriukas doh.gif , dėl "tų tėvelių" blush2.gif
O zoologijos sodas, tai tas kur prie Borgeses villos?
Net neabejoju, kad bus viskas žiauriai gerai, ir labai lausim įspūdžių bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pokahonta @ 2013 06 11, 14:35)
sveiki,norejau pasitikslint del bilietu i vatikana rezervavimo g.gif ju puslapyje,kai bandau rezervuot,praso pasirinkt mokejima,tai man nuskaiciuos nuo korteles pinigus,ar kaip??cia jau gausis pirkimas,ne rezervavimas,ar kazkokiam kitam psl reik rezervuot? blush2.gif

Nieko mokėt oficialiame puslapyje nereikia. Tik datą ir laiką pasirinkti. Tuoj atsiųsiu puslapį.
Papildyta:
http://biglietteriamusei.vatican.va
Rezervavom per čia, nieko iš anksto mokėt nereikėjo, ir kortelės duomenų nenurodėm. Sėkmės
Atsakyti
tai,kad per cia ir bandziau,paskutinej stadijoj (suvedus kontaktine info) ismeta,kad reik sumoket,pasirinkimai tik du,abu moket:mastercard ar visa

einu pagrindiniam ju psl online tickets ofice -- > admission tickets gal ne ten ieskau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 11 birželio 2013 - 15:26
QUOTE(pokahonta @ 2013 06 11, 15:07)
tai,kad per cia ir bandziau,paskutinej stadijoj (suvedus kontaktine info) ismeta,kad reik sumoket,pasirinkimai tik du,abu moket:mastercard ar visa

einu pagrindiniam ju psl online tickets ofice -- > admission tickets gal ne ten ieskau? blush2.gif

Na kaip ir viską gerai, ir mes taip darėm prieš 2.5 savaitės, bet neprašė mokėti, tik kontaktus telefonus suvest ir tada davė kodą ilga ilga, o po kurio laiko patvirtino rezervaviją, ir viskas. Su tuo lapu įėjom be problemų. Bet tai buvo paskutinę gegužės dieną.
Atsakyti
matyt pakeite,isigijau,kokie buvo.Tik klausimas iskilo,idomu kaip su rezervuotu laiku,ar labai ziuri bilieta?nes emiau laika 10.30,anksciau nebuvo,o realiai nuo pat ryto norejom t.y. nuo 9val
Atsakyti
QUOTE(Lina63 @ 2013 06 11, 15:51)
O zoologijos sodas, tai tas kur prie Borgeses villos?
Net neabejoju, kad bus viskas žiauriai gerai, ir labai lausim įspūdžių bigsmile.gif

Taip, šitas biggrin.gif


Merginos, ar kas dabar neseniai važiavot iš Fiumicino oro uosto su traukiniu FR1? Gal galit detaliau, kur įsigyt bilietus, ar lengva bus rast traukinuką išėjus iš oro uosto terminalo? Ar reikia pažymėt bilietus? Ir kaip pats traukinys, patogus važiuoti? Nepražiopsosim išlipimo stotelės (Tiburtina)? blush2.gif Na kvaili klausimai, bet artėja kelionė, o pasijutau lyg nieko nebūčiau pasiruošusi, kaip durnius su rogutėm vidury vasaros blink.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=pokahonta,2013 06 12, 11:11]
matyt pakeite,isigijau,kokie buvo.Tik klausimas iskilo,idomu kaip su rezervuotu laiku,ar labai ziuri bilieta?nes emiau laika 10.30,anksciau nebuvo,o realiai nuo pat ryto norejom t.y. nuo 9val
Šiaip tai jie ten su skaneriu stovi ir nuskanuoja tą kvadratėlį, nieko ten jie nežiūri, na bent jau mums tai nieko nesake, nors tikrai ne savu laiku ėjom. Juk rezervuotų vidurinis įėjimas, jie ten dviese stovėjo plepejo tai tik pyypt ir eikit, net kiek asmenų man regis nepažiūrėjo.
Atsakyti