Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(vilma*25 @ 2014 02 25, 11:43)
Beje, gal kas neseniai kilote į Šv. Perto bazilokos kupolą? Kiek kainuoja įėjimas?

Aš buvau gan seniai, gal prieš 3 metus, bet niekaip negaliu pamiršti to kopimo nesibaigiančiais laiptais... lipi lipi... lipi lipi...o pabaigos kaip nėr taip nėr... o kai užlipi, jau ir jėgų nelieka vaizdais grožėtis smile.gif nepagailėkit tų kelių eurų liftui, jis bent dalį kelio užneša.
Atsakyti
Dar vienas labai rupimas klausimelis: Kiek grynuju reikia pasiimti tom keturiom dienom? butent maistui, lankytinoms vietoms, transportui... bandau delioti biudzeta, bijau pamažinti smile.gif Bet ir per daug, manau, veztis nera labai saugu grynais.
Bukit geros, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Kaip ten su atsiskaitymu kreditine? I tokia tolima kelione pirmakat vykstam, tad nelabai aisku... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma*25 @ 2014 02 27, 13:13)
Dar vienas labai rupimas klausimelis: Kiek grynuju reikia pasiimti tom keturiom dienom? butent maistui, lankytinoms vietoms, transportui... bandau delioti biudzeta, bijau pamažinti  smile.gif  Bet ir per daug, manau, veztis nera labai saugu grynais.
Bukit geros, pasidalinkit patirtim  4u.gif
Kaip ten su atsiskaitymu kreditine? I tokia tolima kelione pirmakat vykstam, tad nelabai aisku...  g.gif

Mes grubiai skaiciuojame taip,jeigu vaziuojam i miestus ir musu keturi (Dviese isleisdavim visada daugiau)tai imam 100 euru zmogui maistui, transportui ir SMULKIOM islaidom.(Is patirties sakau kuo maziau zmoniu tuo islaidos zmogui didesnes).Cia neiskaiciuoti muziejai nes tai laabai individualu.Dar jeigu viezbutis su pusryciais (o mes visada imam su pusryciais nes tingim lakstyti ir ieskoti kur atsigert kavos ryte) tai pietus dazniausiai valgom kur mieste(tai brangiausia programos dalis biggrin.gif )o vakare griztant i viezbuti(mes visada gyvenom prie Termini stoties)po stotimi yra labai geras supermarketas kuriame kepa karstus visciukus ir laaabai skanias picas.(viskas sveriama)Taip kad mes nusipirkdavom ir pavalgydavom viezbucio kambari.
Jus grubiai pasiskaiciokit muzieju kainas ir dasidekit prie viso to.O po tokia Roma mes vaiksciodavom pesciomis.Taip kad transportas kainuodavo nedaug.Tik paskutini karta vezemes mamas tai nuomavom masina.
O su kreditinem ten viskas gerai taigi ne Namibija biggrin.gif .
Ir dar patarciau del muzieju nusipirkti Roma Pass.Ten jis kainuoja nemazai bet paskui keli muziejai yra nemokami.Ar kazkas panasiai.(Nepirkau bet draugai sake kad laaaabai apsimoka).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 27 vasario 2014 - 15:07
[quote=vilma*25,2014 02 26, 20:15]
Su Wizzair skrisit? Mes taip pat 25 d.isskrendam 4 dienom smile.gif Kaip smagu, kad dienu iki keliones vis mazeja... mirksiukas.gif
Papildyta:

Taip, su Wizzair, as ir labai laukiu smile.gif
Buvau užsisakius 25 d. į Romą, 30 d. atgal, bet pakeitė skrydžių datas ir laikus, grįšim 29 d. vakare.
Kur gyvensit? ax.gif Mūsų viešbutis prie Navonos aikštės, dabar žiūrinėjuos, kaip iki ten nusigaut, skrydis vakare, manau, vietoj taxi imsim ir važiuosim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 28 vasario 2014 - 08:27

Taip, su Wizzair, as ir labai laukiu smile.gif
Buvau užsisakius 25 d. į Romą, 30 d. atgal, bet pakeitė skrydžių datas ir laikus, grįšim 29 d. vakare.
Kur gyvensit? ax.gif Mūsų viešbutis prie Navonos aikštės, dabar žiūrinėjuos, kaip iki ten nusigaut, skrydis vakare, manau, vietoj taxi imsim ir važiuosim g.gif
[/quote]

Su tais paciais lektuvais skraidysim tongue.gif
Musu viesbutis netoli nuo Termini stoties, apie 7 min kelio pesciom. Tad nubildesim su lagaminu pesciom iki jo.
Jusu viesbutis turetu buti grazioj vietoj smile.gif Bet nusprendem, kad bus paprasciau apsigyvenus prie stoties, nes turim planu nuvaziuot iki vezuvijaus...
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2014 02 26, 09:18)
Kaip įspūdžiai?  ax.gif

Puikus smile.gif As jau ten ne pirma karta.
Papildyta:
QUOTE(astaria @ 2014 02 26, 23:19)
Aš buvau gan seniai, gal prieš 3 metus, bet niekaip negaliu pamiršti to kopimo nesibaigiančiais laiptais... lipi lipi... lipi lipi...o pabaigos kaip nėr taip nėr...  o kai užlipi, jau ir jėgų nelieka vaizdais grožėtis  smile.gif  nepagailėkit tų kelių eurų liftui, jis bent dalį kelio užneša.

Aha, bent puse laiptu ,,laimima". Na ner taip aukstai ten, bet lipt yra nemazai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma*25 @ 2014 02 27, 13:13)
Dar vienas labai rupimas klausimelis: Kiek grynuju reikia pasiimti tom keturiom dienom? butent maistui, lankytinoms vietoms, transportui... bandau delioti biudzeta, bijau pamažinti  smile.gif  Bet ir per daug, manau, veztis nera labai saugu grynais.
Bukit geros, pasidalinkit patirtim  4u.gif
Kaip ten su atsiskaitymu kreditine? I tokia tolima kelione pirmakat vykstam, tad nelabai aisku...  g.gif
Europa gi cia vistik smile.gif
Kortele daug kur ima, o islaidos individualios. Susiskaiciuokit muziejus, jei lankysit, prie to pridekit maisto islaidas (patiekalas nuo 6 euru, centre - nuo 8-12 ir daugiau, o perkant parduotuveje kazka kitaip), islaidas transportui, jei vaziuosit (mes is viso tik viena diena vazinejom, praverte dienos kortele; dar plius oro uostas-miestas-oro uostas), islaidas lauktuvems (jei pirksit) ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Kenzo26 @ 2014 02 28, 10:57)
Mes irgi i Roma kovo 25-29 d. tiesiog supermamu desantas Romoje smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis. na va ir man pribrendo reikalas Romon smile.gif
Klausimėlis, gal kuri buvo mišiose, kurias popiežius skaito ir gali ką palčiau papasakoti. Jei neklystu trečiadieniais ir sekmadieniais tai būna.
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2014 02 28, 10:57)
Mes irgi i Roma kovo 25-29 d. tiesiog supermamu desantas Romoje smile.gif


Eikit sau biggrin.gif
o kaip iki viešbučio važiuosit? Autobusu iki Termini?
Aš mąstau, gal vietoj taxi imti, iš čia iškrendam apie 19.30, ten būsim 21.30 jų laiku, pas mus į viešbutį reikia atvykti iki 23.30, gal neklaidžiot g.gif, vis tiek pirmą kartą važiuojam, būsim kaip asiliukės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2014 03 03, 08:19)
Eikit sau  biggrin.gif
o kaip iki viešbučio važiuosit? Autobusu iki Termini?
Aš mąstau, gal vietoj taxi imti, iš čia iškrendam apie 19.30, ten būsim 21.30 jų laiku, pas mus į viešbutį reikia atvykti iki 23.30, gal neklaidžiot  g.gif, vis tiek pirmą kartą važiuojam, būsim kaip asiliukės  blush2.gif

Taip, autobusu iki Termini. O nuo Termini iki viešbučio 15 min. pėstute (jau antrą kartą tame viešbutyje apsistosiu, registratūra dirba visą parą smile.gif). Dėl taksi negaliu nieko patarti, neteko naudotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo26: 03 kovo 2014 - 12:25
QUOTE(Daluksa @ 2014 03 03, 13:23)


Jums jeigu iki Navonos aikštės tai pagal maps'us rodo ~3 km, tai per 30-40 min. neuitumėt
https://www.google.com/maps/dir/41.9014235,...#33;1m0!3e2

arba autobusu galite važiuoti, lyg tai Nr. 70 turėtu tikti
https://www.google.com/maps/dir/41.9004747,...#33;5e0!3e3
Atsakyti
Sveikos,

ar labai didele beprotybe praleist pirma nakti Fiumicino oro uoste? Tiesiog viesbutyje labai ankstyvas check - in, tik iki 20 val., del to imam viena naktim maziau blush2.gif O gal geriau nakciai susirast kita viesbutuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 03 03, 22:37)
Sveikos,

ar labai didele beprotybe praleist pirma nakti Fiumicino oro uoste? Tiesiog viesbutyje labai ankstyvas check - in, tik iki 20 val., del to imam viena naktim maziau  blush2.gif O gal geriau  nakciai susirast kita viesbutuka  g.gif

Na mes viena karta tarp persedimu praleidom orouoste 10 val,tai man turbut pagimdyti lengviau buvo biggrin.gif .Dvi,tris val tai dar dar bet nakti- man kazkas baisaus. doh.gif Bt gal cia tik mano nuomone.
Atsakyti