Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(I.Elija @ 2014 02 14, 17:08)
Ir as tokios pacios nuomones kad poilsines keliones turi vykti vasarom o pazintines kada vesiau.Liepa geriau pleze arba gamtoj atostogauti bet ne mieste.Geriau rinktis kad ir Roda,Maljorka arba Malta.Kur galima suderinti poilsi su vaizdu.Romoj buvau gal keturis karus bet visus ve vasara.Ir tuo dziaugiuosi.Kaip venecijoj atsiduriau rugpjuti tai galvojau kad smegenys prie tilto tureklo prisvils lotuliukas.gif .

Na vat, o mes kaip tik spali mastom su vaikais i kokia Malta ar Ispanija kur nors. O birzeli su draugais pvz Vilnius-Roma-Venecia-Verona-Milanas-Vilnius. Su vaikais nepakeliausi, o tuo laikumms su vyru atostogos ir norim keliauti. Dabar galvos skausmas...
Atsakyti
labas visoms. Vyksiu į Romą balandžio gale, savaitei. Prisiskaičiau visko, net galva apsisuko. Kaip geriau yra daryti-ar rezervuoti bilietus on-line, ar pirkti Roma pass ir tris dienas viskas pigiau bus?
Gal kas gali rekomenduoti?
Gyvensime netoli Vatikano.
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 02 14, 12:57)
Laba,

Labai noriu i Roma. Masciau vaziuoti  birzelio gale-liepos pradzioje kokiai savaitei. Bet is sono pradejo atkalbineti:daug turistu, per karsta trintis po miesta ir pan. Pataria vaziuoti rudeni-pavasari.
Gal kas buvot panasiu metu ir gali ka patarti?

Buvau ne Romoj,bet vaziavom i Milano puse liepos gale,rugpjucio vidurys. Tai sakiau stengsiuos niekad tokiu metu neturistaut,karstis nepakeliamas,buvo apie 40. Tad pritariu,geriau pavasari ar rudeni,kai dar nelabai salta,pats tas po miesta vaikstinet. O per tokius karscius tik prie balos gulet.
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 02 14, 12:57)
Laba,

Labai noriu i Roma. Masciau vaziuoti  birzelio gale-liepos pradzioje kokiai savaitei. Bet is sono pradejo atkalbineti:daug turistu, per karsta trintis po miesta ir pan. Pataria vaziuoti rudeni-pavasari.
Gal kas buvot panasiu metu ir gali ka patarti?


Birželio ir liepos mėnesį mieste būna labai karšta, nepatariu ten važiuoti tokiu laiku.Geriau rudenį, kai dar būna šilta, bet nekaršta.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2014 02 14, 19:53)
biggrin.gif  o nuo kvapo nosies neriete? smile.gif

biggrin.gif ale tikrai ta legenda apie ta kvapa labai gaiji,bet man kazkaip visai nieko su tuo kvapu.Taip kvepia jura ir juros gerybes bet tikrai nera nieko baisaus su tuo.Ir vaikams kazkaip neuskliuvo.O dregmes ten daug taip kad mano merginos su visom basutem braide po vandeni lotuliukas.gif .
Oi isipleciau....cia tema apie Roma.....Atsipasau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 15 vasario 2014 - 17:36
QUOTE(I.Elija @ 2014 01 30, 14:07)
Idomiai cia jie padare,pries penkis metus dukrai buvo keturiolika metu ir mes buvome tuose pozemiuose ir jie buvo nemokami.Apejom bazilika ir iseja po kaire puse uz kampo buvo iejimas.Ten niekas neziurejo jokiu dokumentu. ax.gif

Jau grįžom biggrin.gif ir tikrai, nepaisant info internete, irgi nusileidom laiptais žemyn į rūsį, nei mokėt reikėjo, nei apribojo. Matyt gal yra kažkokie kiti rūsiai, kur pagal išankstinius susitarimus on-line veda g.gif

Oras Romoje nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 02 14, 13:57)
Laba,

Labai noriu i Roma. Masciau vaziuoti  birzelio gale-liepos pradzioje kokiai savaitei. Bet is sono pradejo atkalbineti:daug turistu, per karsta trintis po miesta ir pan. Pataria vaziuoti rudeni-pavasari.
Gal kas buvot panasiu metu ir gali ka patarti?


Sveiki,
praėjusiais metais Romoje buvome birželio 25-29 dienomis. Gal liepos viduryje - rugpjūtį ir vyksta dideli karščiai, bet tokiu metu mes jų nepastebėjome. Rytais, vakarais ir ploną megztuką pasivilkdavome. Mėgstu šilumą, bet didelių karščių nepernesčiau. Vaikščiojimui man ten esanti temperatūra buvo puiki - labai maloni, bet ne per karšta, tikrai nusiplukę, suprakaitavę nevaikščiojom. Visos dienos praėjo aktyviai, bevaikštinėjant po miestą, viešuoju transportu važiavome tik į Vatikaną. Dėl turistų - taip, jų buvo, bet mane ne jų kiekis erzino, o tamsiųjų, įkyriųjų prekiautojų. Daugiausia turistų sutikome koliziejuje ir Vatikane. Tačiau iš anksto pasirūpinus koliziejaus bilietu, įėjome labai greitai. Na dėl to 'daug turistų' tik Vatikane teko palūkėti 20-30 min. Mano patarimas būtų - jei norite tokiu metu važiuoti, tai ir važiuokite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2014 02 21, 08:54)
Sveiki,
praėjusiais metais Romoje buvome birželio 25-29 dienomis. Gal liepos viduryje - rugpjūtį ir vyksta dideli karščiai, bet tokiu metu mes jų nepastebėjome. Rytais, vakarais ir ploną megztuką pasivilkdavome. Mėgstu šilumą, bet didelių karščių nepernesčiau. Vaikščiojimui man ten esanti temperatūra buvo puiki - labai maloni, bet ne per karšta, tikrai nusiplukę, suprakaitavę nevaikščiojom. Visos dienos praėjo aktyviai, bevaikštinėjant po miestą, viešuoju transportu važiavome tik į Vatikaną. Dėl turistų - taip, jų buvo, bet mane ne jų kiekis erzino, o tamsiųjų, įkyriųjų prekiautojų. Daugiausia turistų sutikome koliziejuje ir Vatikane. Tačiau iš anksto pasirūpinus koliziejaus bilietu, įėjome labai greitai. Na dėl to 'daug turistų' tik Vatikane teko palūkėti 20-30 min. Mano patarimas būtų - jei norite tokiu metu važiuoti, tai ir važiuokite  smile.gif

Ačiū. Mes ir nusprendėme vażiuoti ax.gif kadangi visad sakiau, kad per savo 30 būsiu Romoje arba Amerikoj, tai nusprendžiau planų ir nekeisti. Amerika liks kitam kartui, tad lieka Roma biggrin.gif
Jau ieškau nakvynių, dėlioju maršrutus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 02 21, 10:08)
Ačiū. Mes ir nusprendėme vażiuoti  ax.gif kadangi visad sakiau, kad per savo 30 būsiu Romoje arba Amerikoj, tai nusprendžiau planų ir nekeisti. Amerika liks kitam kartui, tad lieka Roma  biggrin.gif
Jau ieškau nakvynių, dėlioju maršrutus  ax.gif


Matyt, 30 - tai toks amzius, kai labai į Romą traukia lotuliukas.gif lotuliukas.gif As taip pat jau susiplanavau kelione į Romą savo trisdešimtmečiui. Labai laukiu bigsmile.gif
Papildyta:
Beje, gal kas neseniai kilote į Šv. Perto bazilokos kupolą? Kiek kainuoja įėjimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma*25: 25 vasario 2014 - 11:31

Sveikos 4u.gif

Į Romą važiuoju kovo 25 d., kol kas žinau tik kur gyvensim, dabar čia skaitysiuos, kur nueit ir ką apžiūrėt pirmiausiai smile.gif
Būsim 4 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2014 02 25, 17:42)
Sveikos 4u.gif

Į Romą važiuoju kovo 25 d., kol kas žinau tik kur gyvensim, dabar čia skaitysiuos, kur nueit ir ką apžiūrėt pirmiausiai  smile.gif
Būsim 4 dienas.

Mes irgi 4 dienas buvom. Susistaciau gaires, o apejom zymiai daugiau, nei suplanave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma*25 @ 2014 02 25, 11:43)
Matyt, 30 - tai toks amzius, kai labai į Romą traukia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  As taip pat jau susiplanavau kelione į Romą savo trisdešimtmečiui. Labai laukiu  bigsmile.gif
Papildyta:
Beje, gal kas neseniai kilote į Šv. Perto bazilokos kupolą? Kiek kainuoja įėjimas?

6 eurai lyg

Na reiskias as ne viena tokia biggrin.gif idomu kur sekanti jubilieju uzsimanysim g.gif biggrin.gif

Na ka, mes bilietu lektuvo dar neturim, bet visur gyvenamos vietos rezervuotos :-) Romoje numatomos 5 nakvynes ax.gif
Atsakyti