Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Taip, lygiai tris valandas važiuosim. Man atrodo patogiau važiuoti be jokių persėdimų, o tiesiogiai. Be to, kiek supratau, traukinių bilietus geriau pirkti online, o ne vietoje, itališkai nemoku, o ir orientacija pas mane nėra pagirtina.
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2014 01 05, 21:52)
Taip, lygiai tris valandas važiuosim. Man atrodo patogiau važiuoti be jokių persėdimų, o tiesiogiai. Be to, kiek supratau, traukinių bilietus geriau pirkti online, o ne vietoje, itališkai nemoku, o ir orientacija pas mane nėra pagirtina.

Galima pirkti ir vietoj iš aparato, ir online. Labai paprasta ir patogu, pasirenkate anglų k. ir viskas. Neapolio stoty labai paprastai pereinat į kitą peroną ir jau kasoje, kuri yra šalia perono nusiperkat bilietus. Jau kažkas jums rašė, kad Sorrente nebus ką veikti ir aš pritariu. Jei bus laiko ir noro, neaplenkit Neapolio.
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2014 01 05, 23:29)
Galima pirkti ir vietoj iš aparato, ir online. Labai paprasta ir patogu, pasirenkate anglų k. ir viskas. Neapolio stoty labai paprastai pereinat į kitą peroną ir jau kasoje, kuri yra šalia perono nusiperkat bilietus. Jau kažkas jums rašė, kad Sorrente nebus ką veikti ir aš pritariu. Jei bus laiko ir noro, neaplenkit Neapolio.


Dėl kalbos, tai jums visiškai pritariu, kad jos nereikia bijoti. Aš pati vos vos graibausi angliškai, italų kalba prieš kelionę išmokau ketelą žodžių, esu labai nesiorientuojanti, bet kažkaip vis nuvažiuoju. Jei reikia, ir itališkai "susikalbi", juk rankos tam yra. biggrin.gif Italai labai geranoriški ir dažnai net neprašius jau rodo ar veda kur reikia. thumbup.gif

O dėl keliavimo i Sorrento autobusu, tokiam variantui visai pritariu. Aišku, galima gera kaina - už 19 - 20 eur - "nukalti" bilietus į greitąjį traukinį, kuris iki Neapolio nuveš per 1 val 10 min. Galima tikėtis už minimalią kainą - 9 eur, kaip kad pavyko mums, pagauti Intercity traukinio bilietus. Intercity iki Neapolio važiuoja 2 val. Bet galima ilgai ir nuobodžiai užstrigti laukiant traukinuko į Sorrento, kaip nutiko mūsų kelionės metu. Iš Neapolio į Sorrento papuolėme beveik pusantros valandos vėliau. Taigi, šiuo atveju autobusas visai geras sprendimas, nes nereikia persėsti. Tik va, su jo stotelės radimu gali būti sudėtinga. Nors pati po Italija keliavau tik traukiniais ir autobusais, bet važinėjimas autobusu toje šalyje baugina. Kažkaip labai neaiškiai stotelių vietos išdėstytos. Bet gal jūsų nužiūrėtoje stotyje viskas kitaip.
Vien dėl to traukiniais man labiau patiko keliauti, kad ten viskas aiškiau.
ir kaina 33 eur į abi puses - labai gera. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 06 sausio 2014 - 08:54
Sveikutes. Ką tik užsiregistravau trenitalia tinklapyje. Ten liepe nurodyti adresa Italijoje, ten sius kortele. O be tos korteles ar galima bus vaziuoti traukiniu? nusipirkti bilietus leidzia. Kaip jus perkat traukiniu bilietus internetu?
Atsakyti
QUOTE(vilma*25 @ 2014 01 06, 17:14)
Sveikutes. Ką tik užsiregistravau trenitalia tinklapyje. Ten liepe nurodyti adresa Italijoje, ten sius kortele. O be tos korteles ar galima bus vaziuoti traukiniu? nusipirkti bilietus leidzia. Kaip jus perkat traukiniu bilietus internetu?


Nesupratau, ar jūs specialiai registravotės dėl kortelės? Nes jokios kortelės neėmiau, aš tik užsiregistravau kaip vartotojas ir viskas. Jokių keblumų nebuvo. Jokių itališkų adresų, kiek atsimenu, neprašė. g.gif O ir pirkti buvo lengva. Tiesa, turėjau klaustuką dėl invoice, bet viskas išsisprendė savaime: pirkau without invoice. thumbup.gif
Nebent jūs registruojatės kaip juridinis asmuo ar agentūra? g.gif

Pats pirkimas per trenitalia buvo visai paprastas: užsiregistruoju, išsirenku maršrutą ir laiką. Tada pasirenki klasę. Jei leidžiama - vietas (aš pirkau pigiausius bilietus, vietas davė automatiškai, bet jos buvo kartu). Suvedi keleivių duomenis. Toliau pirkimas kaip ir bet kurių kitų bilietų. Atsiunčia patvirtinimą su PNR, ar kokiu ten pavadinimu. Tą pačią info persiunčia ir į mailą bei gali bet kada pasitikrinti prisijungus prie savi sąskaitos. Tą lapą arba kodą telefone būtina turėti traukinyje. Važiuojant praeina kontrolė, sutikrina PNR numeriuką su savo aparatu ir viskas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 01 06, 09:52)
Nors pati po Italija keliavau tik traukiniais ir autobusais, bet važinėjimas autobusu toje šalyje baugina. Kažkaip labai neaiškiai stotelių vietos išdėstytos. Bet gal jūsų nužiūrėtoje stotyje viskas kitaip.
Vien dėl to traukiniais man labiau patiko keliauti, kad ten viskas aiškiau.
ir kaina 33 eur į abi puses - labai gera.  drinks_cheers.gif

linole, vienareikšmiškai sustinku dėl keliavimo traukiniais, ir ne tik Italijoj.
Capo di Sorrento labai smagu pasivažinėti motoroleriais.
Atsakyti
KAIP TAI SUPRASTI???
Skamba kaip maloni pabaiga, bet čia istorija nesibaigia: autobuso bilietai į oro uostą su Terravision autobusu kainavo jau ne 4, o 6 EUR ir nors visur autobusai buvo giriami, tik vienoje vietoje radau svarbią smulkmeną, kuri galėjo kainuoti lėktuvą. Atėjus į autobusą turėti bilietą neužtenka – BŪTINA greta esančioje TERRA kavinėje išsiimti įlaipinimo pasą, nes norinčių vykti numatytos valandos autobusu gali būti daugiau nei vietų jame.Tad mūsų istorija buvo tokia: išlipus prie Termini stoties negalėjome rasti priėjimo prie Terravision sustojimo (į oro uostą veža kelios įmonės ir panašiais laikais). Tam kliudė keista archeologinio paveldo siena, nakčiai užrakinta stotis ir būrys naktinių priestočio lankytojų, sumišusių su turistais. Lygiai 4:30, t.y. išvykimo laiku, jau praradome viltį suspėti į reisą (atsarginis-ribinis buvo 4:50), ėmė atrakinėti stotį! Dėkodami automatinių durų išradėjams, nes sunkiems vartams atidarinėti tikriausiai reikia pusės valandos, prabėgome tiesiai į TERRA kavinę, kur, kaip paaiškėjo, pagavome paskutinius įlipimo pasus. Žmonių prie autobuso buvo masė, dalis jų apie įlipimo pasus nežinojo ir buvo neįleisti, na o mes suspėjome per plauką ir tik todėl, kad šią smulkmeną žinojome.[COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(bidonas @ 2014 01 11, 17:25)
KAIP TAI SUPRASTI???
Skamba kaip maloni pabaiga, bet čia istorija nesibaigia: autobuso bilietai į oro uostą su Terravision autobusu kainavo jau ne 4, o 6 EUR ir nors visur autobusai buvo giriami, tik vienoje vietoje radau svarbią smulkmeną, kuri galėjo kainuoti lėktuvą. Atėjus į autobusą turėti bilietą neužtenka – BŪTINA greta esančioje TERRA kavinėje išsiimti įlaipinimo pasą, nes norinčių vykti numatytos valandos autobusu gali būti daugiau nei vietų jame.Tad mūsų istorija buvo tokia: išlipus prie Termini stoties negalėjome rasti priėjimo prie Terravision sustojimo (į oro uostą veža kelios įmonės ir panašiais laikais). Tam kliudė keista archeologinio paveldo siena, nakčiai užrakinta stotis ir būrys naktinių priestočio lankytojų, sumišusių su turistais. Lygiai 4:30, t.y. išvykimo laiku, jau praradome viltį suspėti į reisą (atsarginis-ribinis buvo 4:50), ėmė atrakinėti stotį! Dėkodami automatinių durų išradėjams, nes sunkiems vartams atidarinėti tikriausiai reikia pusės valandos, prabėgome tiesiai į TERRA kavinę, kur, kaip paaiškėjo, pagavome paskutinius įlipimo pasus. Žmonių prie autobuso buvo masė, dalis jų apie įlipimo pasus nežinojo ir buvo neįleisti, na o mes suspėjome per plauką ir tik todėl, kad šią smulkmeną žinojome.[COLOR=red]

Kas neaiškaus? čia aprašyta kaip nuvyti iš Termini į oro uostą.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2014 01 11, 16:37)
Kas neaiškaus? čia aprašyta kaip nuvyti iš Termini į oro uostą.

Ta prasme- Atėjus į autobusą turėti bilietą neužtenka – BŪTINA greta esančioje TERRA kavinėje išsiimti įlaipinimo pasą, nes norinčių vykti numatytos valandos autobusu gali būti daugiau nei vietų jame.
Atsakyti
QUOTE(bidonas @ 2014 01 11, 17:48)
Ta prasme- Atėjus į autobusą turėti bilietą neužtenka – BŪTINA greta esančioje TERRA kavinėje išsiimti įlaipinimo pasą, nes norinčių vykti numatytos valandos autobusu gali būti daugiau nei vietų jame.


Būtent taip, mes atėjome į autobusą likus valandai iki išvykimo ir nebegavom įlaipinimo pasų.
Atsakyti
Kai mes pirkom bilietą Terravision kasoje, net pati pardavėja įspėjo, kad atvykti išvažiavimui daug anksčiau ir būtinai ateiti pas ją pasiimti įlaipinimo korteles.
Atsakyti
O be taxi ir tų įlaipinimo talonų ar nėra kokio paprastesnio būdo pasiekti tą Champino oro uostą? Man taip komplikuotai čia viskas atrodo doh.gif
Atsakyti