Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(maybe24 @ 2013 10 27, 16:40)
Beje,dar turiu pastebejima apie pesciuju perejas Romoje  biggrin.gif  Ten kol nepradei eiti,nestoja ne viena masina,o vos praeini puse kelio,vaziuoja vos ne ant koju.Taip ,kad Lietuvoje dar visai gera situacija.


Pietinėje dalyje irgi panašiai. drinks_cheers.gif Nors man tai nesudarė jokių problemų. Nors aš esu bailė, bet jaučiausi gana saugiai tame chaotiškame jų važinėjime. Ir duok Dieve, kad Lietuvoj būtų tokia tolerancija ir pagarba kitiems eismo dalyviams, mano subjektyvia nuomone. 4u.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2013 10 27, 16:51)
Trečiadienį vakare nukrito keli lašai lietaus, tai juodžių asortimentą iš karto papildė skėčiai  lotuliukas.gif


Mūsų viešnagės metu labai daug lijo. Tai pastebėjau, kad persiorientuodavo su prekėmis jie staigiai. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 10 27, 15:01)
Pietinėje dalyje irgi panašiai.  drinks_cheers.gif Nors man tai nesudarė jokių problemų. Nors aš esu bailė, bet jaučiausi gana saugiai tame chaotiškame jų važinėjime. Ir duok Dieve, kad Lietuvoj būtų tokia tolerancija ir pagarba kitiems eismo dalyviams, mano subjektyvia nuomone.  4u.gif


As gana drasiai zengiau i gatve,vos supratau,kaip veikia biggrin.gif Reikia tik priprasti prie to chaotisko vaizdo ir motoroleriu.
Juk tam ir vaziuojama kitu saliu pamatyti,kad pamatyt kazka naujo smile.gif
Atsakyti
Svečių namai La Maison De Famillenetoli Vatikano. Šešių kambarių apartamentai uždarame kiemelyje. Tylu, vėsu, ramybė. Malonus personalas. Patogi vieta. Visur keliavom pėsčiomis. Kojas gėlė, bet tam ir atvažiavom - pamatyti ir patirti.
Džiaugiamės,kad užsisakėm viešbučio transportą, nes tamsoj tikai būtumėm pavargę beieškodami
Aplamai, važiuojant tryse - apsimoka iš ir į oro uostą važiuoti taksi. Kainuoja 50 eurų. Mes ir dviese ppasinaudojom šia paslauga.
O viešbutuką rekomenduoju. Mokėjom po 100 eurų parai. Bet užsakant tiesiogiai, ne per bookingą - tik 70.
Uždaras viešbučio kiemelis

Aplankykite Piazza Campo dei Fiori. Ryte turgelis. Vakare pramogų aikštė su kavinėmis ir restoranėliais. Aikštėje yra Forno Campo de’ Fiori (Campo de’ Fiori 22) – Ši kepyklėlė maitina turistus ir vietinius jau dešimtmečiais. Sveriama pica ant fontano krašto buvo ir skani, ir pigi (dviese privalgėm už 5 eurus, o desertui turgely nusipirko vynuogių kekę už eurą). Populiarumą išduoda nuolatinės eilės.
Picų kepimo procesas

Šiek tiek mažiau žmonių buvo prie Marcello teatro. Pajaučiau didybę ir ramybę.

Apie visus lankytinus objektus prirašyta daug.
Mane labai žavėjo siauros vingiuotos gatvelės ir jų gyvenimas wub.gif
Gatvelė
Gatvelė
Gatvelė
Stogas
Šeštadienio rytas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 27 spalio 2013 - 23:06
QUOTE(saulėlydis* @ 2013 10 27, 22:55)
Mane labai žavėjo siauros vingiuotos gatvelės ir jų gyvenimas  wub.gif

Tikrai, kad tos gatveles mielybe wub.gif Tiek Romoj, tiek Milane ta ispudi paliko blush2.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, ar Romoje pirmą mėnesio sekmadienį yra nemokamų lankytinų objektų, kokie jie? Nes, pavyzdžiui, Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia nedirba sekmadieniais.
Atsakyti
Na va, jau ir po kelionės. Įspūdžių daug, nuotaika puiki. Smagiai pasibuvom, mielai važiuočiau dar kartą. Oras buvo geresnis nei tikėjomės, žmonių daugiau nei tikėjomės. Labai džiaugėmės, kad pirkom bilietus iš anksto, sutaupė daug laiko ir eilėse stovėt nereikėjo. Naudojomės viešuoju transportu gana daug, nes viešbutis buvo kiek tolėliau nuo centro. Nepatiko tik įkyrus kaulytojai ir siūlytojai ir nešvara gatvėse. Nustebino, kad beveik nėra šiukšliadėžių.
Aplankėm koliziejų, Palatino kalvą, Romos forumą bei Vatikaną. O paskui davėmės po centrą - senąją Romą -Trevi, piazza Navona, Spanish steps, Panteonas ir kita krūva aikščių ir mažų gatvelių. Smagumėlis wub.gif
Pavalgėm tikrai gerai, tik kartą nevykusiai. Labai skanios šviežios sultys, visai kitokios nei LT. Ragvom ledų, picos, makaronų (Kaip kitaip). Žodžiu, atostogos buvo nerealios, atitrūkau nuo kasdienio gyvenimo. Noriu atgal. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 10 31, 14:30)
Na va, jau ir po kelionės.

Kaip ilgai buvot? smile.gif
Atsakyti
Vykom 3 naktim, tai gavosi 3 dienos. Mažokai ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 11 01, 18:06)
Vykom 3 naktim, tai gavosi 3 dienos. Mažokai  ax.gif  mirksiukas.gif

As manau, kad pats tas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaude @ 2013 10 02, 13:41)
patarčiau išbandyt nemokamus gidus. Mes ėjom dukart,  http://www.romefreewalkingtour.com/ šitas nelabai patiko, labai daug ėjimo, informacijos menkai, be to mums ėmė smarkiai lyt, nelabai patiko. http://www.newromefreetour.com/ o šitas labai labai geras, daug įdomios info, originaliai pateikta, fainas gidas. Nebuvo gaila ir daugiau arbatpinigių duot, rekomenduoju išbandyt. Jei turit klausimų, bandysiu atsakyt..  4u.gif


Sveiki,
sudominot smile.gif o ar nebuvo problemos dėl per didelės grupės? nes iš praktikos, jei grupėje daugiau žmonių, tai nei ką girdi, nei mėgaujiesi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2013 11 05, 13:37)
Sveiki,
sudominot smile.gif o ar nebuvo problemos dėl per didelės grupės? nes iš praktikos, jei grupėje daugiau žmonių, tai nei ką girdi, nei mėgaujiesi. 4u.gif


Dėl grupės dydžio tai jo nenumatysi, nes kiek žmonių ateina, tiek. Mums nei viena nepasitaikė per didelė, eini vis kiek artėliau gido ir tiek. Iš antrosios nuorodos gidas turėjo tokį mini garsiakalbį ant pilvo pasikabinęs biggrin.gif Be to prie objektų vis sustodavom, apsupdavom ratu ir viską matydavom bei girdėdavom, be to gidas būdavo vis paklausia ar visi girdi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas papaskotu patogumo atzvilgiu, i kuri oro uosta geriaus kristi? I ta kur skrenda wizzair, ar ryanair? Kuris arciau miesto? Ir ar is abieju veza ir i abu atveza autobusai (tokie kaip Paryziaus Bove, jei kas buvo)? Ar jei nera taip toli nutole nuo miesto?
Atsakyti