Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Giss @ 2013 09 22, 17:13)
Sveiki, kokį rajoną patartumėte rinktis šeimai su 1-rių metukų pupa ? Norim, kad būtų patogu daug ką pasiekti peškomis ir nebūtų siaubingai triukšminga. Planuojame skristi lapkričio pabaigoje  4u.gif


Imkit Termini, na bent mums buvo ten labai patogu ir labai ramu. Stoties rajonas nepasirodė baisiu, nemaloniu, smirdančiu ir nesaugiu smile.gif Plius naktim tikrai nesitrankysit. Na arba kokį Transevere, gražu jauku smile.gif

Isila, nepirkit RomaPass, tikrai neapsimoka, nebent žadat daugybę muziejų aplankyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Venom @ 2013 09 23, 00:05)
Isila, nepirkit RomaPass, tikrai neapsimoka, nebent žadat daugybę muziejų aplankyti.  ax.gif



ačiū aciuks.gif norim į Vatikaną ir Koliziejų blush2.gif daugiau nepasisprendę.

važiuojam į Romą spalio 26 dieną, trim naktim, gaunasi lyg ir keturios dienos, bet pirmąją atskrendam vakare, tai laiko lieka tik vakarienei. Kokie būtų pasiūlymai optimaliai praleisti laiką ir pamatyti per tas dienas? Pirmą kartą į Romą, tarsi dominas viskas, norisi daug pamatyti, ebt skubėti ir lėkti vėlgi nesinori. GYvensim viešbuty, kurio vietą aprašo taip " hotel located right between the Spanish Steps and the Trevi Fountain, and only 300 metres from Spagna and Barberini metro stations on line A", pagal žemėlapį - visai neblogai, lyg viskas arti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 23 rugsėjo 2013 - 08:07
Mums per tris dienas laiko buvo per akis pamatyti Romą. g.gif Ir tikrai neskubėjom, nebėgom ir išvis ėjom mažai pagal planą. Tik neįsivaizduoju kaip ar pajėgųs esat vaikščiot? Nes nuo tų spanish steps ir trevi fontano iki kolieziejau na bus tikrai geras pusvalandis pėstute. metro tikrai manau neapsimoka.

Šiaip atvykus siūlyčiau išeit vakarienės, patraukite kur nors link koliziejaus smile.gif kad pamatyti naktinį variantą.

Kitą dieną važiuokite į Vatikaną. Vienkartinis metro bilietas 1,5€. ten praleisit gerą pusdienį. Nemanau ar Roma Pass jums ten kažką sutaupys. O jei ir sutaupys tai kelis eurus kas manau neapsimoka, palyginus su jo kaina.

Mes į Vatikaną atvykome metro, iš ten pėstute pro upę, angelų pilį link Panteono patraukėme. Ir ten ratus apsukome. Kadangi gyvenate prie Trevi fontano ir Spanish Steps tai realiai bet kada jį galit pamatyt.

Jei norit mažai žmonių tai kitą rytą anksti ryte nueikit. Paskui patraukite link Koliziejaus kur yra kombinuota kelionė į Romos forumą ir Palatino kalvą. 12.5€ visi trys už vieną bilietą. Ten praleisit pusdienį, mažiau net. Ir po to praeikite Teisingumo rūmus ir judėkit link Transevere. Na ten užburiantis rajonas šiaip pasivaikščiot.

Štai tokį planą jums pasiūlyčiau. Visur eikit pėstute daugiau pamatysit. Ir bėgti tikrai nereiks. Nusipirkit bilietus iš anksto internetu į Vatikano muziejų ir Koliziejų. Vatikano muziejus turėtų būti pirmas dalykas ką padarysit Vatikane. Tik pasižiūrėkit darbo laikus, nes ten su sekmadieniais man rodos yra keblumų.

Geros kelionės 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai va, gaunasi įdomus variantas. parašyta, kad paskutinį mėnesio sekmadienį Vatikanas nemokamai. O mum taip ir išpuola doh.gif jaučiu eilės bus.
Su vaikščiojimu normaliai, tik reik patogios avalynės irnesakyk.gif
draugė sako, kad reik imti tą ekskursiją autobusais, kur įlipai - išlipai... g.gif

o kur skaniai pavalgyt? Nes jau svaigstu kaip aš ten skaniai valgysiu... blush2.gif bet galvoju, kai užsirausiu į kokią turistinę vietelę doh.gif hihihi.gif gal turit kokių savo mėgstamų/itin patikusių?
Atsakyti
o po kiek bilietus pavyko nusipirkti i Roma neseniai skridusios? arba spalio , lapkricio men...
Atsakyti
Rekomenduoju “La pace del cervello 2” prie pat Koliziejaus yra. Labai man skanu ten buvo.

Tie hop on, hop off autobusai man tai nepatinka, tinginiams arba skubantiems sukurta, na bet čia kiekvieno reikalas. Jie šiaip irgi labai brangūs būna. Na tai tuomet dienas sukeiskit vietom ir tas pats gausis:) smile.gif
Atsakyti
Ačiū wink.gif O dar sakykit, gal žinot kiek maždaug gali kainuoti viešbučių teikiama paslaugau: pervežimas į/iš oro uosto ?
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2013 09 23, 23:23)
Ačiū wink.gif O dar sakykit, gal žinot kiek maždaug gali kainuoti viešbučių teikiama paslaugau: pervežimas į/iš oro uosto ?

Sveiki, man pasiūlė už 50 eurų.
Kadangi bus vėlus vakaras, tai pasinaudosim.
Papildyta:
QUOTE(Linckutis @ 2013 09 23, 19:52)
o po kiek bilietus pavyko nusipirkti i Roma neseniai skridusios? arba spalio , lapkricio men...


Spalio gale dviese į abi puses už 680Lt
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2013 09 24, 08:21)
Sveiki, man pasiūlė už 50 eurų.
Kadangi bus vėlus vakaras, tai pasinaudosim.
Papildyta:
Spalio gale dviese į abi puses už 680Lt


mes irgi tiek mokėjom spalio galui tongue.gif

o kaip jūs sužinojot apie tą pervežimą? Kaip užsakinėjot? bigsmile.gif aš irgi apie tai svarstau ir, mano manymu, tai geresnė investicija nei tie autobusai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 09 24, 09:31)
mes irgi tiek mokėjom spalio galui  tongue.gif

o kaip jūs sužinojot apie tą pervežimą? Kaip užsakinėjot?  bigsmile.gif  aš irgi apie tai svarstau ir, mano manymu, tai geresnė investicija nei tie autobusai  g.gif

Mes jau si sestadieni skrendam, tai zmogui 270 lituku
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 09 24, 09:31)
mes irgi tiek mokėjom spalio galui  tongue.gif

o kaip jūs sužinojot apie tą pervežimą? Kaip užsakinėjot?  bigsmile.gif  aš irgi apie tai svarstau ir, mano manymu, tai geresnė investicija nei tie autobusai  g.gif

Parašiau svečių namam laišką, kad atvyksim vėlai. Jau po jų nurodyto atvykimo laiko. Paklausiau ar nebus problemų.
Tai patys ir pasiūlė atsiųsti mašiną.
Kai žinosiu reiso numerį, jau prieš atvykstant, dar kartą susisieksiu suderinti
Atsakyti
Jei gyvensit arti stoties Termini, tai imkit autobusą. Jie taip dažnai kursuoja, kad būsit greičiau nei tie taxi mirksiukas.gif
Atsakyti