Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Venom @ 2013 09 09, 15:09)
Napolis išgasdino ir jo visai nemačiau apart Pompei ir Vesuvio.


Norėjau sužinoti, kuo jus išgasdino Neapolis?

Planuojame irgi traukiniais/autobusais keliauti. Neapoliui esu numačiusi gerą pusdienį, pakeliui iš Sorrento į Romą. Todėl labai aktuali informacija. 4u.gif

Ir dar toks prašymas visiems: gal kas kalbate itališkai? Norėčiau sužinoti, kaip prašyti vairuotojo išleisti tam tikroje stotelėje. Ir kad jis pasakytų, kada privažiuosime tą stotelę. g.gif

Ačiū labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 09 09, 17:52)

Ir dar toks prašymas visiems: gal kas kalbate itališkai? Norėčiau sužinoti, kaip prašyti vairuotojo išleisti tam tikroje stotelėje. Ir kad jis pasakytų, kada privažiuosime tą stotelę.  g.gif

Ačiū labai.  4u.gif


Galite sakyti taip:lei può farci scendere in fermata...(pasakote tos stotelės pavadinimą) e anche dica per favore quando veniamo in quella fermata? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydre14 @ 2013 09 09, 15:40)
kaina buvo parankesne, Trenitalia jau buvo brangesni bileitai, pigesni atseit ispirkti...na ziuresiu, gi gal pasiklausiu ko...

O dar norejau paklausti, ar Florencija greitai apeinama, jei labai nesustojant visur? nes dar kuriami palnai toliau keliaut, tai ir galvoju, per kiek laiko galima apibegti ir pamatyti Florencijos grozi:)
Atsakyti
QUOTE(Zydre14 @ 2013 09 09, 15:24)
na ir as jau nusipirkau bileitus i Florencija per Italo treno kompanija, kaip suprantu tai nauja kompanija..tik neiznau kur ten tuos bilietus reiks pazymeti preis lipant i traukini...


Ačiū už reklamą. 4u.gif Iš tikrųjų kainos geros, o ir laikas - iš Neapolio į Romą tik 1 val 08 min. thumbup.gif Tik ne į Termini veža, bet nieko tokio, manau.

Spėlioju, gal nereiks žymėti bilietų. g.gif Trenitalia, kaip suprantu, nereikia žymėti. Nes bandžiau žiūrėtis Trenitalia, tai ten prie pastabų buvo pažymėta, kad reikia turėti asmens dokumentą.

Vietoje (automate) perkant tai spėju, nebebus bilietų už 20 eur?

Gal kokį promo kodą žinote? ax.gif

Papasakosite, kaip jums seksis. 4u.gif Nes jūs ankščiau išvykstate. Mes tik spalio pradžioje.

QUOTE(Ratatouille @ 2013 09 10, 02:00)
Galite sakyti taip:lei può farci scendere in fermata...(pasakote tos stotelės pavadinimą) e anche dica per favore quando veniamo in quella fermata? 4u.gif


Grazie mille. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 10 rugsėjo 2013 - 17:12
Internetu pirktu bilietu nereikia niekur zymeti,nes kurgi jus kisit ta atspausdinta A4 lapa? biggrin.gif mes taip pirkom bilietus Milanas-Venecija.Traukiny atejo kontrolierius,i kazkoki aparaciuka(panasu i korteliu skaitytuva) suvede rezervacijos numeriukus,viskas tiko,nieko daugiau mums nesake.
Atsakyti
Pirkdami bilietus per trenitalia.it (konkrečiai su frecciargento traukiniais pirkau) jūs kažkaip pažymite tą invoice?
Aš niekaip nesugebėjau to invoice sukurti, vis tai kokio kodo prašo, tai provincijos ir vienintelis pasirinkimas - šalis It. Pirkau without invoice. Bet dabar skaitau, kad kaip ir negalioja bilietas be invoice? doh.gif
Į el. paštą atėjo patvirtinimas su PDF failu, kuriame visa info. PNR kodai, barkodai, Master codai. Toks pat PDF failas yra ir prie prisijungimo duomenų.
Jums užteko vien tik to vienintelio PDF lapo? Ar dar ir invoice turėjote?
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 09 09, 16:52)
Norėjau sužinoti, kuo jus išgasdino Neapolis?

Planuojame irgi traukiniais/autobusais keliauti. Neapoliui esu numačiusi gerą pusdienį, pakeliui iš Sorrento  į Romą. Todėl labai aktuali informacija.  4u.gif

Ir dar toks prašymas visiems: gal kas kalbate itališkai? Norėčiau sužinoti, kaip prašyti vairuotojo išleisti tam tikroje stotelėje. Ir kad jis pasakytų, kada privažiuosime tą stotelę.  g.gif

Ačiū labai.  4u.gif


Napolis mums buvo destinacija Pompei ir Vesuvijuj. Tam skyrėme visą dieną. Tad pirmiausia ten ir patraukėme. Tai buvo pats nešvariausias ir netvarkingiausias miestas. Išėjus iš stoties išsigandome ir norėjome bėgti. Buvo neįmanoma rast autobuso į Vesuvijų iš ten tai teko vykti į Pompėją ir imt iš ten. Visas tas balaganas labai atmušė ir iš tiesų nors ir esam girdėja, kad miestas gražus, grįžom po kelionės į centrinę stotį, turėjom dar tris valandas iki traukinio, tai net nebelindom giliau, miesto pažiūrėt susiradom restoraną tai kimšom pilvus picomis ir vynais lotuliukas.gif

QUOTE(linole @ 2013 09 11, 21:56)
Pirkdami bilietus per trenitalia.it (konkrečiai su frecciargento traukiniais pirkau) jūs kažkaip pažymite tą invoice?
Aš niekaip nesugebėjau to invoice sukurti, vis tai kokio kodo prašo, tai provincijos ir vienintelis pasirinkimas - šalis It. Pirkau without invoice. Bet dabar skaitau, kad kaip ir negalioja bilietas be invoice?  doh.gif
Į el. paštą atėjo patvirtinimas su PDF failu, kuriame visa info. PNR kodai, barkodai, Master codai. Toks pat PDF failas yra ir prie prisijungimo duomenų.
Jums užteko vien tik to vienintelio PDF lapo? Ar dar ir invoice turėjote?


linole, in voice yra sąskaita faktūra, ar tau jos reikia? ne. Jos reikalingos kompanijoms dažniausiai, kad padengt kelionės išlaidas. Tu perki paprastą bilietą be invoice, tuomet atsispausdini tą pdf lapą. Jame yra kodas, kurį reik suvesti į automatą stotyje, bet dažniausiai jie neveikia, tad eini tiesiai į traukinį ir konduktorius viską padaro kas reikalinga smile.gif

Čiau daugiau info apie mano kelionę rasit: http://www.supermama...0#entry63915824
Atsakyti
QUOTE(Venom @ 2013 09 12, 11:07)
Napolis mums buvo destinacija Pompei ir Vesuvijuj. Tam skyrėme visą dieną. Tad pirmiausia ten ir patraukėme. Tai buvo pats nešvariausias ir netvarkingiausias miestas. Išėjus iš stoties išsigandome ir norėjome bėgti.


Aš šią vasarą irgi buvau Neapolyje, važiavau tik dėl to, kad draugė italė ten gyvena, kitaip būčiau gal nevažiavus, vien dėl tų straipsnių apie šiukšlių kalnus ir panašiai. Bet oi, kaip aš klydau biggrin.gif. Išgyvenus pirmą šoką prie stoties, kuo toliau eini, tuo gražiau wub.gif. Siaurutės gatvelės nuveda prie jūros, krantinė, uostas, pilis neapsakomo grožio wub.gif. Buvau sužavėta bigsmile.gif. Aišku, šiukšlių yra, ir nešvaresnių skersgatvių, bet daugiau grožio pamačiau, nors gal dėl to, kad su vietine vaikščiojau blush2.gif. Kad nebūtų tušti žodžiai, porą nuotraukų įkeliu 4u.gif
Neapolio pilis
user posted image
Krantinė ir Vezuvijus wub.gif
user posted image
Viena iš gatvelių
user posted image


Atsiprašau, kad taip įsiterpiau, bet norėjau ir teigiamą atsiliepimą apie miestą palikti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venom @ 2013 09 12, 13:48)
linole, in voice yra sąskaita faktūra, ar tau jos reikia? ne. Jos reikalingos kompanijoms dažniausiai, kad padengt kelionės išlaidas. Tu perki paprastą bilietą be invoice, tuomet atsispausdini tą pdf lapą. Jame yra kodas, kurį reik suvesti į automatą stotyje, bet dažniausiai jie neveikia, tad eini tiesiai į traukinį ir konduktorius viską padaro kas reikalinga smile.gif

Čiau daugiau info apie mano kelionę rasit: http://www.supermama...0#entry63915824


Ačiū labai už atsakymą, išsklaidėte mano abejones. 4u.gif

Žinoma, man nereikia to invoice. drinks_cheers.gif Bet kažkur prie Trenitalia info buvau įskaičiusi, kad neturėjimas mokėjimo patvirtinimo ar to kodo yra laikomas kaip važiavimas be bilieto. Tai dėl to ir nerimavau dėl to invoice. Bet čia agentūrose pirktiems bilietams turbūt galioja. O dar būčiau iš vis supanikavusi, jei atomatas nebūtų davęs collect tickets. doh.gif
Bet dabar eisiu rami į traukinį. thumbup.gif 4u.gif

Skaitau jūsų pasakojimą. thumbup.gif Labai gražios nuotraukos. 4u.gif

QUOTE(Inspiratative @ 2013 09 12, 16:44)
Aš šią vasarą irgi buvau Neapolyje, važiavau tik dėl to, kad draugė italė ten gyvena, kitaip būčiau gal nevažiavus, vien dėl tų straipsnių apie šiukšlių kalnus ir panašiai. Bet oi, kaip aš klydau biggrin.gif. Išgyvenus pirmą šoką prie stoties, kuo toliau eini, tuo gražiau wub.gif. Siaurutės gatvelės nuveda prie jūros, krantinė, uostas, pilis neapsakomo grožio wub.gif.  Buvau sužavėta bigsmile.gif.  Aišku, šiukšlių yra, ir nešvaresnių skersgatvių, bet daugiau grožio pamačiau, nors gal dėl to, kad su vietine vaikščiojau blush2.gif. Kad nebūtų tušti žodžiai, porą nuotraukų įkeliu 4u.gif
Atsiprašau, kad taip įsiterpiau, bet norėjau ir teigiamą atsiliepimą apie miestą palikti


Ačiū už padrąsinimus. 4u.gif Vadinasi, pabandysim eiti toliau nuo stoties. drinks_cheers.gif Vis tiek grįžimui jau nupirkti bilietai dienos pabaigai, tai nori nenori teks tame Neapolyje kažkur pasidėti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 12 rugsėjo 2013 - 17:00
Dėl traukinių, tai dar toks patarimas, iš skaudžios patirties rolleyes.gif biggrin.gif , mes su drauge į Neapolį irgi iš Romos su traukiniu važiavom, atėjom žymiai anksčiau, kad jau ramu būtų, kažkas buvo itališkai parašyta švieslentėj prie mūsų platformos, bet informacija nedirbo dar, tai kažkaip ir nepasiaiškinom, susėdom ir laukiam, kol traukinys pajudės, ale kaip nejudam, taip nejudam, jau senai turėjom išvažiuot unsure.gif

Nusigavom iki traukinio priekio, pas mašinistą, ogi pasirodo mūsų traukinys jau išvažiavęs, jis priekyje stovėjo, tam pačiam take blink.gif doh.gif Tai gerai, kad tas paskesnis traukinys irgi į Neapolį važiavo, tik porą valandų vėliau, tai ir likom jame, nors nervų kiek kainavo, jei ant kontrolės užsiraut, beveik zuikiais važiavom, ne tam traukiny,už kurį sumokėjom doh.gif Bet viskas gerai, kas gerai baigias, atgal kai važiavom, jau pasitikrinom, ar prieky nieks nestovi biggrin.gif Tai va tokie nuotykiai su traukiniais Italijoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspiratative: 12 rugsėjo 2013 - 17:51
QUOTE(rasa32 @ 2013 09 11, 12:00)
Internetu pirktu bilietu nereikia niekur zymeti,nes kurgi jus kisit ta atspausdinta A4 lapa? biggrin.gif mes taip pirkom bilietus Milanas-Venecija.Traukiny atejo kontrolierius,i kazkoki aparaciuka(panasu i korteliu skaitytuva) suvede rezervacijos numeriukus,viskas tiko,nieko daugiau mums nesake.


Ar skiriasi kainos perkant internetu ir vietoj?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 09 12, 18:37)
Ar skiriasi kainos perkant internetu ir vietoj?


Skiriasi ir žymiai, nors būna visko. Šiaip greitieji būna tikrai brangiau ir greitai išperkami. Tačiau visose didžiausiose stotyse yra paskutinės minutės kioskeliai wink.gif 4u.gif bet kainų neįsivaizduoju.
Atsakyti