Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Gold_fish - puikiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 05 26, 19:51)
vau wub.gif kai turėsiu namą, išsiuvinesiu ir aš šią porelę wub.gif


QUOTE(elzeda @ 2013 05 26, 21:30)
Gold fish, nimukai kerintys, rėminimas idealus  wub.gif


QUOTE(vasarė @ 2013 05 26, 23:00)
Gold_fish - puikiai  wub.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau apleidus šį skyrelį (apsigyniau magistrą, savaitelę paatostogavau be kompo), bet dabar jau sugrįšiu čia ir sėsiu prie savo didžiųjų bijūnų 4u.gif
Gold_fish, nuostabus darbelis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
http://imageshack.us.../1005289sn.jpg/



siuvau apie men,nes as neturiu kada laisvo,tik kas kiekviena vakare valandas pasiuvau,dar liko 3 lapus. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, džiaugiuosi, kad neišvijot 4u.gif
Prie pabaigos ir aš su savo darbeliu, bet nerodysiu, kol neišlyginsiu,neįrėminsiu, nes gėda bus prieš jus paskui biggrin.gif Galvoju kur čia Vilniuje parėmint, praeitus rėminau Kalvarijų gatvėje, bet ten moteriška nesiklausė, kad noriu šiltos gelsvos spalvos pasporto, kišo pilką, kai nesutikau su pilka, nuėjo savo reikalų tvarkyt ir paliko likimo valiai, tai galvoju, gal yra kur padoresnė vieta kokybės/konsultacijos ir kainos atžvilgiu.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 27 gegužės 2013 - 13:45
QUOTE(romadra @ 2013 05 27, 14:42)
siuvau apie men,nes as neturiu kada laisvo,tik kas kiekviena vakare valandas pasiuvau,dar liko 3 lapus.  rolleyes.gif

dailus procesiukas,lauksim galutinio rezultato 4u.gif

QUOTE(Mamamvika @ 2013 05 27, 14:44)
Labas, džiaugiuosi, kad neišvijot 4u.gif

mes visas draugiskai priimam,tik, kai snipineja nepatinka schmoll.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
blink.gif na ir elgesys su klijantu,buciau viska susirinkus ir isejus lauk, dar gal ka ir pasakius beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 05 27, 14:44)
Labas, džiaugiuosi, kad neišvijot 4u.gif
Prie pabaigos ir aš su savo darbeliu, bet nerodysiu, kol neišlyginsiu,neįrėminsiu, nes gėda bus prieš jus paskui biggrin.gif Galvoju kur čia Vilniuje parėmint, praeitus rėminau Kalvarijų gatvėje, bet ten moteriška nesiklausė, kad noriu šiltos gelsvos spalvos pasporto, kišo pilką, kai nesutikau su pilka, nuėjo savo reikalų tvarkyt ir paliko likimo valiai, tai galvoju, gal yra kur padoresnė vieta kokybės/konsultacijos ir kainos atžvilgiu.. g.gif

sveika prisijungusi biggrin.gif

man patinka CIA vyrukai/vaikinukai pakantus ir padedantys biggrin.gif
karta ir as reminau kalvariju gatveje, bet sakyciau brangoka g.gif ir ebnt jau amne aptarnavo ir padejo delioti.
Paskutini rema pirkau Dysnos gatveje esanciame reminimo dirbtuvese, pavadinimo nepamenu doh.gif bet gal ir brangoka g.gif klausiau kaip remina, nors pati emiau tik rema, sake kaip norit, taip ir ireminsim biggrin.gif

siandien CUP maciau atsidare SAVEX galerija, tai taip pat turi remu ir pasportu, gal pasirinkimas ne pats didziausias, bet bent jau sis tas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 05 27, 16:25)
sveika prisijungusi  biggrin.gif



Esu rėminus ir Žolyno g. vat galvoju dabar vėl nuvažiuot iki ten sukaupus darbų, nors pagal dabartinę dislokaciją tolokai biggrin.gif ačiū už informaciją 4u.gif

Įdomu kaip jūs darot, pvz man pasitaiko iš siūlo mazgiukų,kurių nepamatau iš karto, tik po kurio laiko..Ar jūs išardot ar toliau sau siuvinėjat?
Atsakyti
Visai jau forumas aprimo, artejant siltoms dienuzems ax.gif Visos, matyt, turedamos laisva minute nebe kamputyje kur su siuviniu, o lauke su sluotele triusia cool.gif

Prisiduodu ir as, kad ne tik stebiu is sono ir dziaugiuosi jusu kuriniais, bet ir pati po truputi judu... letai, bet judu blush2.gif

ups... nesupratau ko taip isdidino foto ??? visada keldavau per sia program, kaip ir normalus dydis budavo... g.gif

Papildyta:
bandysiu dar karteli...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 27 gegužės 2013 - 21:32
QUOTE(asta30a @ 2013 05 27, 22:28)
Visai jau forumas aprimo, artejant siltoms dienuzems  ax.gif   Visos, matyt, turedamos laisva minute nebe kamputyje kur su siuviniu, o lauke su sluotele triusia  cool.gif

hihihi.gif ne tik su sluotele,bet ir su kauptuku mirksiukas.gif

blink.gif labai dailus procesas,net kryzeliu nesimato 4u.gif o kas cia bus ? g.gif

lotuliukas.gif kol paklausiau ir parode lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 27 gegužės 2013 - 21:35
QUOTE(asta30a @ 2013 05 27, 22:28)

labai dailūs xxx 4u.gif

o aš pastebėjau, kad pas mane labai dailūs, vienodi ir lygus xxx gaunasi kai siuvinėju is apačios į viršų
Atsakyti
Šaunių darbelių parodėt 4u.gif
Romadra- greituolė tu 4u.gif
asta30a- gražios rožės, lauksim įrėmintų 4u.gif
Naujokei 4u.gif - taip pat lauksim darbelio.
Aš savo braškytes vėl atidėsiu- gavau užsakymą krikštynom išsiuvinėt paveiksliuką ax.gif
Atsakyti