Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ačiū patebėjusioms wub.gif dabar kankinu BieSą doh.gif ale kiek jo ten daaaaug doh.gif

matėt, FB vėl ta pati kapojasi doh.gif nu mažvaikių mažvaikė, kaip kelias, kas aš tokia, gi foto siuvinėju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 15, 10:49)
seniai besirodžiau  ax.gif liko tik BS...

]

wub.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 15, 22:58)


matėt, FB vėl ta pati kapojasi  doh.gif nu mažvaikių mažvaikė, kaip kelias, kas aš tokia, gi foto siuvinėju...  doh.gif

kaip noriu noriu nustumt ja nuo vaizdo negaliu gun_bandana.gif dar tyliu duok D man kantrybes....



as va Ingos su Giedre prisizejus bandau perimt ju siuvinejimo technika ax.gif sekas neblogai:) remo jau nevartau:) tik.....kazkodel nesigauna grazus kryzeliai vel doh.gif ipratau imt viena gija vert i adata viena gala ir tada sulenkt,o dabar perejau ant kilputes tai kol iprasiu kaip cia dailiai suguldyt kryzeli....anaip kazkaip graziau jis man gule...
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 15, 23:58)
ačiū patebėjusioms  wub.gif dabar kankinu BieSą  doh.gif ale kiek jo ten daaaaug  doh.gif

matėt, FB vėl ta pati kapojasi  doh.gif nu mažvaikių mažvaikė, kaip kelias, kas aš tokia, gi foto siuvinėju...  doh.gif

doh.gif Man taip siutas sueme,kai ji Giedre puole,tai nuejau bs siuvinet,kad nepratrukciau biggrin.gif

Dar vienos spalvos juostele kasiuluose prigriebiau lotuliukas.gif doh.gif nu ir prisifarsiravau as ju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 15 birželio 2013 - 23:44
QUOTE(zerutis @ 2013 06 14, 23:31)
rasiux-
juosteles ir deziuke ax.gif

Susuk virvute is siulu, kuriais siuvinejai
Atsakyti
Alatėja- kokia tu greita thumbup.gif . Kad BS nepabostų aš jį siuvinėju viso proceso eigoje- pabaigiu detalę ir apsiuvu, tada ir vaizdas iškart ryškesnis matosi, ir nepabosta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 15, 23:35)
doh.gif Man taip siutas sueme,kai ji Giedre puole,tai nuejau bs siuvinet,kad nepratrukciau biggrin.gif

Tu nepyk ir nesinervink, ana dar nezino kas su kuo valgoma... Tegu pirma ismoksta liezuvi valdyt lotuliukas.gif
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 06 15, 23:26)
wub.gif

as va Ingos su Giedre prisizejus bandau perimt ju siuvinejimo technika ax.gif sekas neblogai:) remo jau nevartau:) tik.....kazkodel nesigauna grazus kryzeliai vel doh.gif ipratau imt viena gija vert i adata viena gala ir tada sulenkt,o dabar perejau ant kilputes tai kol iprasiu kaip cia dailiai suguldyt kryzeli....

Ei, as asmeniskai visai nenoriu primest savo technikos. Jei tau su kilpa nelabai graziai gaunasi, tai gali bandyt pradet siula taip (jei taip dar nebandei)

user posted image

Nup pabaigimo skiriasi tik tuo, kad mazgelis veikia kaip inkaras, kol neuzsiuvineji ir nenukerpi.


Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 16, 13:02)
Tu nepyk ir nesinervink, ana dar nezino kas su kuo valgoma... Tegu pirma ismoksta liezuvi valdyt lotuliukas.gif

doh.gif prie sito,jai labai daug padirbeti reikia lotuliukas.gif su metais,gal susitupes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 16, 12:02)


Ei, as asmeniskai visai nenoriu primest savo technikos. Jei tau su kilpa nelabai graziai gaunasi, tai gali bandyt pradet siula taip (jei taip dar nebandei)



Nup pabaigimo skiriasi tik tuo, kad mazgelis veikia kaip inkaras, kol neuzsiuvineji ir nenukerpi.

taigi nieko tu ir neprimeti smile.gif 4u.gif juk mokomes tobulejam imdamos pavyzdi viena is kitos smile.gif as gi nesakau kad per jus dabar pas mane negraziai gaunas,tai tik mano beda kazkur dar neatidirbu ..kazkurioj vietoj nesutvarkau siulu giju.va tuo atzvilgiu lenkta viena gija lengviau ten automatiskai issilygina siulas..bet yra ir minusas tarkim ardymui vsio jau neistrauksi adatos...tenka kirpt o tada siului galas..nu zodziu:) ekspermentuose esu toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 15, 20:46)
doh.gif vyno uzsipirkau,nulekiu i Kauna,o sobieskos ne kvapo lotuliukas.gif per velai zinute pamaciau,tai itariu ne ton pusen pasukau g.gif  lotuliukas.gif

Aš jau Kaune...atvaryk, neplanuoju be penktadienio niekur išlėkt biggrin.gif

Alatėja-tiesiog puiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 16, 19:53)
Aš jau Kaune...atvaryk, neplanuoju be penktadienio niekur išlėkt biggrin.gif

Alatėja-tiesiog puiku wub.gif

As jau Siauliuose,ir viena gavau vyna isgert verysad.gif vaika Kaune palikau neribotam laikuo,ziuresiu ar ilgai istvers statybose,uzsidirbt sugalvojo lotuliukas.gif
Tuoj deziuke uzbaigsiu,parodysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 16 birželio 2013 - 19:06
QUOTE(sobieska @ 2013 06 16, 19:53)
Aš jau Kaune...atvaryk, neplanuoju be penktadienio niekur išlėkt biggrin.gif



Tai sodyba pačios yra Kelmės raj. Ar gerai supratau? g.gif g.gif
Papildyta:
Ir kokių nuostabių darbelių pridarėte... žavumėlis ir šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 16 birželio 2013 - 19:17
QUOTE(mona66 @ 2013 06 16, 20:17)
Tai sodyba pačios yra Kelmės raj. Ar gerai supratau? g.gif  g.gif


Raseinių rajone...ant Dubysos slėnio smile.gif

O aš šiandien, tiksliau, ką tik pradėjau Levandas siuvinėt...kad tik suspėčiau iki jos pas mane realios gyvuos...žydi dabar gražuolės wub.gif
Atsakyti