Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2013 06 14, 23:05)
thumbup.gif dailu,rysku  4u.gif

Kad ryšku tai tikrai biggrin.gif
O aš savo florą ant sienos sukabinau,vat..nu tą triptiką iš 4 dalių...visai dailiai trodo..tik fotikas likęs Kaune..
doh.gif
Atsakyti
Hm g.gif , zeruti- žinai- gal iš tų 3- šviesenioji panaši į liną...
Ką kitos protingos galvos mano? mirksiukas.gif
Atsakyti
man ir ji labiausiai lipo g.gif
sobieska,gelbek,ka tu patarsi ax.gif
Atsakyti
Jungiausi per firefox ,dabar per kitur ,tai viskas gerai .Jau galvojau ,kad prisišnekėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 14, 23:43)
Jungiausi per firefox ,dabar per kitur ,tai viskas gerai .Jau galvojau ,kad prisišnekėjau  biggrin.gif



Svarbu, kad nenusišnekėjai. Geri patarimai ir dar už dyką didelis šian turtas, tik, kad ne visi supranta. doh.gif doh.gif doh.gif
Žėruti, įtariu, visą juostelių pardovkę išpirkai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 14, 23:48)
Žėruti, įtariu, visą juostelių pardovkę  išpirkai  g.gif  g.gif  g.gif

doh.gif doh.gif doh.gif kiek dar prisipirkau,kurios pasirodo visai ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 14, 23:40)
man ir ji labiausiai lipo g.gif
sobieska,gelbek,ka tu patarsi ax.gif

Šiuo metu esu laikinai neįgali su patarimais ir atsakymais...telefoninis internetas doh.gif atsakydama žiūriu kad kuo mažiau klaidų paleisčiau į viešumą tad ..




..

Aš pasirašau už tamsiai žalią...tik dabar pamačiau fotkę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 14 birželio 2013 - 23:07
QUOTE(sobieska @ 2013 06 15, 00:0)
Aš pasirašau už tamsiai žalią...tik dabar pamačiau fotkę

lotuliukas.gif nieko,mes suprasim,vadinas reiks rinktis is dvieju varijantu ax.gif bus aiskiau,kai skyle issikirps biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 15, 00:10)
lotuliukas.gif nieko,mes suprasim,vadinas reiks rinktis is dvieju varijantu ax.gif bus aiskiau,kai skyle issikirps biggrin.gif

Svarbiaisia,kad juostelių užsitavorinai biggrin.gif o jeigu bus karas-tu jų turėsi..(mano dabar toks periodas gyvenime,kad viskas asociuojasi su " Tėvynės saugumu) biggrin.gif
Padaryk darbą tada bus konkretumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 14 birželio 2013 - 23:24
QUOTE(sobieska @ 2013 06 15, 00:22)
Svarbiaisia,kad juostelių užsitavorinai biggrin.gif o jeigu bus karas-tu jų turėsi..(mano dabar toks periodas gyvenime,kad viskas asociuojasi su " Tėvynės saugumu)  biggrin.gif
Padaryk darbą tada bus konkretumas mirksiukas.gif

Gerai, sekmadieni uzbaiksiu,nes ryt pas tave i svecius vaziuoju,tai uztruksiu visa diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 15, 00:28)
Gerai, sekmadieni uzbaiksiu,nes ryt pas tave i svecius vaziuoju,tai uztruksiu visa diena lotuliukas.gif

Aha gerai...laiksiu...tik džipereksą užsistatyk -Sobieska Tytuvėnų ežerai...beje...balto vyno progriebk,kad geriau mintys dėliotūsi
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 14, 22:49)
Startuoju ir as  4u.gif


liuks thumbup.gif thumbup.gif ar čia tos keturios aguonos?
Atsakyti