Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ddziuljeta, as naudoju virtualu printeri doPDF http://www.dopdf.com/

Isidiegia kaip bet kuri eiline programa. O toliau per PM pasirenki spausdinima ir toj kortelej is printeriu saraso pasirenki doPDF. Tada nurodai, kur padet faila, ir tas printeris doPDF neatspaudina, bet padaro eksporta i pdf faila nurodytoj vietoj.

QUOTE(Mamamvika @ 2013 06 11, 21:17)
O su planšetiniu kompu  ar kas siuvinėja?

As per atostogas, kai kazkur keliaujam, tam reikalui iPad'a pasiimu.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 11, 22:17)
Ddziuljeta, as naudoju virtualu printeri doPDF http://www.dopdf.com/

Isidiegia kaip bet kuri eiline programa. O toliau per PM pasirenki spausdinima ir toj kortelej is printeriu saraso pasirenki doPDF. Tada nurodai, kur padet faila, ir tas printeris doPDF neatspaudina, bet padaro eksporta i pdf faila nurodytoj vietoj.
As per atostogas, kai kazkur keliaujam, tam reikalui iPad'a pasiimu.

aciu jau radau cia info ir isidiegiau bei jau isbandziau Primo PDF ax.gif thumbup.gif aciu uz uzvedima ant kelio 4u.gif
Atsakyti
Jūs taip sudėtingai...persikelt į PDF formatą, kad persikelt į telefoną...kur paslaptis...aš ir neperkonvertavus į PDF paprastą schemutę paveiksliuky persikeliu į telefoną...ar aš kokių navarotų nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 11, 22:55)
Jūs taip sudėtingai...persikelt į PDF formatą, kad persikelt į telefoną...kur paslaptis...aš ir neperkonvertavus į PDF paprastą schemutę paveiksliuky persikeliu į telefoną...ar aš kokių navarotų nežinau biggrin.gif

Jei turi schemute jpg tipo,tai taip,o jei pm programoj tik,tai neina persikelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 12, 00:00)
Jei turi schemute jpg tipo,tai taip,o jei pm programoj tik,tai neina persikelt  ax.gif

aaaaa dašilo biggrin.gif ...ačiū 4u.gif
Atsakyti
As i telefona nieko nekeliu smile.gif tik paaiskinau galimus variantus.
Atsakyti
Ryte mažius 6 nubudo, 9 val apsidžiaugus nuėjau migdyt pietų jau, maniau pasiuvinėsiu kelias valandas ramiai, o bet tačiau, nubudom abu 11 val doh.gif Tiksliau aš šiek tiek anksčiau, net tris kryželius spėjau išsiuvinėt ir jis nubudo. Dabar nulaužiau vėl miegot, einu siuvinėt, vakare parodysiu procesą ax.gif
Atsakyti
Na va mano dalis rožyno ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 12, 17:02)
Na va mano dalis rožyno ax.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 12, 17:02)
Na va mano dalis rožyno ax.gif


Nugis gera pradžia thumbup.gif ...kam ten taip toli su tais šviesiais ružavais kryžiukais pasinešei, kelis syk paskaičiuok, ar jie tikrai ton vieton nukryžiavoti, kad nereiktų ardyt smile.gif
Atsakyti
Dar vienas Nimue ax.gif La Pipe

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 12, 17:02)
Na va mano dalis rožyno ax.gif

bigsmile.gif kokie tempai is to didelio uzsidegimo thumbup.gif faina rozyte 4u.gif

QUOTE(gold_fish @ 2013 06 12, 18:49)
Dar vienas Nimue  ax.gif  La Pipe

grazus darbelis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 12 birželio 2013 - 17:57