Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 05 25, 18:05)
Ar tik čia ne seserų dialogas buvo smile.gif
Bet tavo ir norai netradiciniai...dabar   bėgikai...aš nieko panašaus neturiu

lotuliukas.gif taip,cia mano sesuo ax.gif vyriausia,o as trecia,pagranduke biggrin.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 25, 18:19)

aciu 4u.gif jei dar kokia kur uztiksit, imeskit paziuret ax.gif

cia tai paciai seiminelei,kur zuvis dovanojau biggrin.gif mano sunenas (krikstasunis) lanko begima dar tik keli menesiai,bet sparciai braunasi pirmyn.Vaikinukas,pagal laiko rezultatus 6 Lietuvoje.Sesuo,(cia kita,vidurinioji)prase jam gimtadieniui tokia dovana,kad issiuvineciau.Atsiminimui,nuo krikstamotes doh.gif sudetinga uzduotis schema surast blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 gegužės 2013 - 18:00
QUOTE(zerutis @ 2013 05 25, 19:35)
.Atsiminimui,nu krikstamotes doh.gif sudetinga uzduotis schema surast blush2.gif

jai paveiksliuką rastum ,juodai baltą ,su programa galima padaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 25, 18:44)
jai paveiksliuką rastum ,juodai baltą ,su programa galima padaryt  ax.gif

Giedre Pavilioniene grazu paveiksleli idejo i fb,bet schemos neranda ir dar knyga imete,bet ir neranda kur ja butu galima issamiau apziuret verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 25, 19:53)
Giedre Pavilioniene grazu paveiksleli idejo i fb,bet schemos neranda ir dar knyga imete,bet ir neranda kur ja butu galima issamiau apziuret  verysad.gif

o čia kur tiksliau ?
Atsakyti
Uodegyte

cia nuotrauka

cia knyga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 gegužės 2013 - 19:43
Darbuokis žėruti darbuokis....Per tuos giminaičius visus stilius išbandysi blink.gif blink.gif Dar vyras iš namų į pavėsinę neveja gyvent? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čia tai kur??? Į baltą plytą g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 25 gegužės 2013 - 19:27
QUOTE(mona66 @ 2013 05 25, 20:26)
Darbuokis žėruti darbuokis....Per tuos giminaičius visus stilius išbandysi blink.gif  blink.gif Dar vyras iš namų į pavėsinę neveja gyvent? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Čia tai kur??? Į baltą plytą  g.gif  g.gif  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif i plyta,i plyta,per tuos giminaicius jau galva i siena noris dauzyt doh.gif doh.gif uzsakimai jusu,tai ka as zinau lotuliukas.gif
ka as be tu mergikiu daryciau,ACIU VISOMS 4u.gif taip visos i paieskas isitraukusios 4u.gif
Vyras musiau greit isvys,puse darbu dar nedaryta,per kompa ir xxx ner kada blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 25, 21:25)

jai šiuos užmatysiu ,mestelsiu į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 25, 21:03)
jai šiuos užmatysiu ,mestelsiu į až  mirksiukas.gif

gerai,aciu tau 4u.gif mirksiukas.gif
kazi,kas toj knygoj gero yra g.gif ten apie sporta,tai manau ir begikas turetu but mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 gegužės 2013 - 20:09
Stai mano masiniukas biggrin.gif
Kazkas lauke...ir tikrai ne tokio vaizdo tikejosi lotuliukas.gif o gal g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 05 25, 21:54)
Stai mano masiniukas  biggrin.gif
Kazkas lauke...ir tikrai ne tokio vaizdo tikejosi  lotuliukas.gif  o gal  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif daba as plysau is juoko thumbup.gif tikrai ne tokios tikejausi,oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu labai faina thumbup.gif
Atsakyti
Va va del to ir zvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiaule pakisau biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 25 gegužės 2013 - 21:55