Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Aushrita, dar yra ir kitas variantas. Is PM schema eksportuot i PDF ar JPG ir jau sita tai praktiskai bet kuris telefonas atidarys
Atsakyti
parodysiu kad dar krutu smile.gif per menesi lapelis issiuvinetas:) viso 4baigti liko dar 5 smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 11 birželio 2013 - 14:51
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 06 11, 15:51)
parodysiu kad dar krutu smile.gif per menesi lapelis issiuvinetas:) viso 4baigti liko dar 5 smile.gif

bigsmile.gif rezultatas akivaizdus thumbup.gif labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 11, 09:54)
Aushrita, dar yra ir kitas variantas. Is PM schema eksportuot i PDF ar JPG ir jau sita tai praktiskai bet kuris telefonas atidarys

Is pm tai neina tik printeriuot leidzia. Turejau atskirai schemute jau jpg formate tai persikeliau i telefona ir vuolia biggrin.gif Pabandysiu ir as siuvinet is telefono ax.gif
Atsakyti
Dziuljeta, auga paveiksliukas-gražiai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 11, 19:40)
Dziuljeta, auga paveiksliukas-gražiai auga thumbup.gif

dekui blush2.gif tavoji ramunele irgi vau wub.gif sorry kad taip paveluotai giriu blush2.gif

zeruti 4u.gif

jurgineli o koks galutinis vaizdas gal isduosi? g.gif

aushrita galima ir i pdf bet as nemoku blush2.gif bet zinau mergina kuri moka ji ten kazka nustatymuose nureguliavus pc kad vietoj to kad spausdintu perkelia i pdf ax.gif i grafini faila nulauzta versija irgi duoda perkelt tik deje neskirsto lapais o atspausdina i viena lapa.jei schema didesne tai nekas....nebent tada atidarinet su paint programa ir ten isskaido lapais bet velgi spausdinimui...
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2013 06 10, 21:57)
sveikos,
ėmiausi adatos biggrin.gif




O kas čia bus? g.gif g.gif g.gif Mano vaizduotė visai nevykusi mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 11, 16:46)
Is pm tai neina tik printeriuot leidzia.

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 06 11, 19:52)
aushrita galima ir i pdf  bet as nemoku blush2.gif bet zinau mergina kuri moka ji ten kazka nustatymuose nureguliavus pc kad vietoj to kad spausdintu perkelia i pdf ax.gif


Nu kai tai neina, Aushrita ? As nuolatos eksportuoju i pdf kolegiu prasymu, tai tikrai zinau, kas galima, o kas - ne.
Ddziuljeta, reikia ne PC nustatymus keisti, bet tureti kompe suinstaliuota virtualu printeri ir spausdinant is PM pasirinkti ne iprasta spausdintuva, o ta virtualu printeri, kuris butent nespausdina, bet padaro eksporta i PDF.
Atsakyti
O su planšetiniu kompu ar kas siuvinėja?
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2013 06 10, 22:57)
sveikos,
ėmiausi adatos biggrin.gif


Prisidedu prie klausimo- kas čia bus? smile.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 06 11, 16:51)
parodysiu kad dar krutu smile.gif per menesi lapelis issiuvinetas:) viso 4baigti liko dar 5 smile.gif


Na, ką aš galiu pasakyt-šaunuolė smile.gif


Aš vėl Lanarte padėjau į šoną blush2.gif Siuvinėju mergytę su skėčiu, bus vėl metrikas. Pradėjau, tik man dėl BS daug kas neaišku. Niekas nepadėjo išsiaiškint ax.gif Na, bet kaip nors... smile.gif O tą Lanarte nebežinau ar bepabaigsiu doh.gif Ne mano nervams po 3-4 kryžiukus siuvinėti. Jau taaaip lėtai einasi doh.gif
Atsakyti
Nu viskas aisku 4u.gif Gerai kad as turejau ir atskirai schema,ne pm programoj,tai isikeliau i tel o veliau bus matyt su itom schemom ax.gif Nors man patogiausias variantas popierine schema,tik kad dabar schema didele,is 6 lapu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 11, 20:07)
Nu kai tai neina, Aushrita ? As nuolatos eksportuoju i pdf kolegiu prasymu, tai tikrai zinau, kas galima, o kas - ne.
Ddziuljeta, reikia ne PC nustatymus keisti, bet tureti kompe suinstaliuota virtualu printeri ir spausdinant is PM pasirinkti ne iprasta spausdintuva, o ta virtualu printeri, kuris butent nespausdina, bet padaro eksporta i PDF.


gal zinai is kur gaut info kaip ji isidiegt? blush2.gif esiu aisku googlej pazesiu ax.gif bet prasau ir tavo pagalbos:)
QUOTE(elzeda @ 2013 06 11, 22:05)

Na, ką aš galiu pasakyt-šaunuolė  smile.gif

Aš vėl Lanarte padėjau į šoną  blush2.gif  Siuvinėju mergytę su skėčiu, bus vėl metrikas. Pradėjau, tik man dėl BS daug kas neaišku. Niekas nepadėjo išsiaiškint  ax.gif  Na, bet kaip nors...  smile.gif  O tą Lanarte nebežinau ar bepabaigsiu  doh.gif  Ne mano nervams po 3-4  kryžiukus siuvinėti. Jau taaaip lėtai einasi  doh.gif

4u.gif

o as kaip tik norejau sakyt kad greit rodytum ka turi siai dienai 4u.gif
Atsakyti