Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 10, 16:59)
taigi osinka tam yra  mirksiukas.gif įvedi paieškos laukelyje norimą dizainą ,ir išmeta visas esančias to dizaino schemas ,o ir rusaites pastoviai nuorodas atnaujina ,ir kažką naujo įdeda  4u.gif

svarbiausia mokėt atsisiūst per nuorodas ,ir jokia kalba nebūtina  smile.gif

tai jo vienintelis kur dar sugeba rusiskai pasknist tai osinkoj..bet kazkaip..arba as ieskot nemoku arba nerandu smile.gif siaip sutinku, zinant dizaina tarkima na kaip paavyzdys MTSA tai susirandu osinkoj..bet va tarkim is kur tuos dizainus zinot..zinau tuos kuriuos turiu biggrin.gif o kuriu neturiu tai ir enzinau, tia gaunasi akd ieskot tada nesigauna..toks uzburtas ratas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 16:55)
supratau aisku smile.gif aciu!..va tas ir bjauriausia, kad nemoku rusiskai, taigi tuose forumuose tamsus miskas man doh.gif

Darykit kaip aš angliškuose (tipo mokiausi prancūzų), randu nuorodą į adresą - tinklalapį ir spaudžiu ir kažkas (gražaus arba ne) atsidaro, o tekstas visai nesvarbus darosi (dažniausiai). biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nail.gif nail.gif nail.gif
Papildyta:
Aha, fėja tokia šiuometinė - ankstyvo pavasario verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 10, 17:13)
Darykit kaip aš angliškuose (tipo mokiausi prancūzų), randu nuorodą į adresą - tinklalapį ir spaudžiu ir kažkas (gražaus arba ne) atsidaro, o tekstas visai nesvarbus darosi (dažniausiai). biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  nail.gif  nail.gif  nail.gif


Aš Ebay taip darau...jei vyro šalia nėra biggrin.gif ...randu kodinį raktą ir nusikopijavusi laukiu siurprizų...taip susiradau neblogą provence lino audinuką... biggrin.gif

mon666 o kodėl liūdni feisikai prie fėjos...turbūt čia pirštai 3 kartus suklydo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 birželio 2013 - 16:20
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 17:07)
tai jo vienintelis kur dar sugeba rusiskai pasknist tai osinkoj..bet kazkaip..arba as ieskot nemoku arba nerandu smile.gif siaip sutinku, zinant dizaina tarkima na kaip paavyzdys MTSA tai susirandu osinkoj..bet va tarkim is kur tuos dizainus zinot..zinau tuos kuriuos turiu biggrin.gif o kuriu neturiu tai ir enzinau, tia gaunasi akd ieskot tada nesigauna..toks uzburtas ratas biggrin.gif

Aš parašau teminę nuorodą rusiškai ir dadedu ru (maki ru) ir spaudžiu paveikslėlis, po to priėjus prie paveikslėlio rodomas to paveikslėlio tinklalapis (iš kur jis paimtas), jei tinka spaudžiu ant jo ir ten gali atsiverti tokie lobynai (dažnai yra nurodoma iš kur paimtas ar kokiose tinklalapiuose dar randamas... Uch ir pradedi nardyti..... doh.gif doh.gif doh.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
DĖL FĖJOS
Taip norisi ją kokiu žiedlapiu apkloti, tokia sušalusi vargšiukė rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 10, 16:30)
Vieną iš šitų levandų tikrai atsiskleis manoj medžiagoj thumbup.gif ...o idėja visai liuks: paskleisti kvapą paveikslą apšlakščius levandų esencija...bet jei pakišiu po stiklu-kvapas liks kažkur anapus... g.gif

o jei pritaisyti koki apslakstyta medziagos gabaliuka remo blogojoj pusej g.gif tada kvapas ne taip pasisleps po stiklu.
Atsakyti
supratau smile.gif belieka laikytis taisykles - narsyti narsyti ir narsyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 06 10, 17:29)
o jei pritaisyti koki apslakstyta medziagos gabaliuka remo blogojoj pusej  g.gif tada kvapas ne taip pasisleps po stiklu.

Kažką panašaus mąstysiu, mat šviežaus medžio ir levandos kvapas labai susišauks tarpusavy...o dar kabės dažniausiai sėdimos vietos viršui...veršis karvės subinėj-žyds su peiliu šokinėj...močiutės posakis prilipęs iki negaliu, net mano vyras grynas kaunietis sugebėjimo prisitaikyt kaip savą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 17:32)
supratau smile.gif belieka laikytis taisykles - narsyti narsyti ir narsyti biggrin.gif

...nepamiršt įkvėpus oro skirti laiko šeimai, namams , draugams ...aplinkai biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif na ir prifantazavot cia jus biggrin.gif
As cia truputi kitokio pobudzio klausimeli turiu ax.gif
Gal kuri turit nusipirkus DMC siuvinejimo reikmenu kelionini krepsi,maza,ar vidinis pamusalas neplysta prie siuliu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 17:32)
supratau smile.gif belieka laikytis taisykles - narsyti narsyti ir narsyti biggrin.gif

cool.gif cool.gif cool.gif viską teisingai supratote ir sunkiausios pirmos penkios paros būna g.gif g.gif g.gif paskui viskas niekis - greitai randama ir suprantama lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 10, 17:35)


...nepamiršt įkvėpus oro skirti laiko šeimai, namams , draugams ...aplinkai biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(mona66 @ 2013 06 10, 17:36)
cool.gif  cool.gif  cool.gif viską teisingai supratote ir sunkiausios pirmos penkios paros būna  g.gif  g.gif  g.gif  paskui viskas niekis - greitai randama ir suprantama  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 10, 15:52)

Tikrai ne Nimue. Nesipainiokit. Paveikslas, piesinys Monge, schema neaisku kieno, autorine, stilius visiskai nepanasus i Nimue.
Beje, Nimue nebedaro schemu pagal Monge paveikslus. Viskas ivyko po nebylaus konflikto su viena atseit dizainere rusaite, kuri eme kurti schemas pagal to paties Monge piesinius negavusi jokio autoriaus leidimo. Tai rusaitei siuvinetoju rate savotiska tyli blokada paskelbta uz tokius darbelius...

Sobieska, uz tylejima siais laikais medalio niekas neduoda tongue.gif Gi galiu ir savaite nepasirodyt, kai visokiu reikalu prisigalvoju lotuliukas.gif As levandas siuvinejau is PM failo, tik pries tai susitikrinau ji su originalia grafika (nuoroda tau jau idejo). Beje, rinkausi kremini lina, todel poroj vietu (virvele ir etiketes) kazkuriuo is sviesiu siulu siuvinejau ne 1 gija, kaip nurodyta, bet 2-iem, nes priesingu atveju siulas visiskai susiliejo su audiniu.

p.s. Jei tau dar reik patikrinto PM levandu failo, sakyk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 10 birželio 2013 - 17:25
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 10, 18:20)


Sobieska, uz tylejima siais laikais medalio niekas neduoda tongue.gif

Tubūt blogai mane auklėjo, mat gyvenime stengiuosi gauti viską pati, tik kraštutiniais atvejais...kai labai, labai reikia...drįstu patrugdyt žmones...
Būčiau siuvinėjusi ir tik iš PM, matyčiau siuvinėjimo eigoj ar nenusigrybauju, bet kai geri žmonės patys pasisiūlė pagalbon...aš devintam danguj thumbup.gif ....ačiū 4u.gif

O viską aš pagrinde siuvinėju ant kavos/kakavos/kremo...ant visko kas skanu biggrin.gif , kraštutiniu atveju ant balto rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 10, 18:20)
Tai rusaitei siuvinetoju rate savotiska tyli blokada paskelbta uz tokius darbelius...



Kažkur skaičiau apie tai, bet nelabai sureikšminau, kai motyvas ne mano skony rolleyes.gif
Atsakyti