Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Zodziu viska info radau,tiesiog nezinojau per pm kur ten spaust blush2.gif ,tai dabar turiu tik viena klausimuka,jei daugiausia yra trim gijom siuvinejama,ir dar kai kur maisomos dvi spalvos,tai ar ir siuvineti tom trim gijom ar galima butu ir dviem? Nes labai labai nemegstu trimgijom siuvinet schmoll.gif ir kokio tankumo tada aida imti jei dviem siuvineti,16 ar 18? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 10 birželio 2013 - 14:58
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 10, 15:56)
Zodziu viska info radau,tiesiog nezinojau per pm kur ten spaust  blush2.gif ,tai dabar turiu tik viena klausimuka,jei daugiausia yra trim gijom siuvinejama,ir dar kai kur maisomos dvi spalvos,tai ar ir siuvineti tom trim gijom ar galima butu ir dviem? Nes labai labai nemegstu trimgijom siuvinet  schmoll.gif ir kokio tankumo tada aida imti jei dviem siuvineti,16 ar 18?  ax.gif

Jei toj vietoj tinka plonesnis siuvinėjimas, tai ir varyk dviem, bet jei prie 3 tam pačiam motyve siūvinėsi dviem...bus ne kas...vnž: jei fonas siuvinėk dviem, jei pagrindas varyk pagal akį 3 spalvom (2 gijom spalvų daugiau pagal toną... į kurią pusę rinktis tau)

Gold-fish....AČIŪŪŪŪŪŪ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 birželio 2013 - 15:02
sobieska, kiek raudonu smailiku 4u.gif manau rezultata greit isvysim su tavo tempais ir uzsibrezimu thumbup.gif
Atsakyti


o aš dabar esu apmąstymuose, ko man reikia...noriu siuvinėt levandas Enginger, bet turiu tik grafikinį pm variantą, o paprašyt pačios schemos kažkaip nelabai drįstu pas Giedrę blush2.gif ...siaubas, tas mano kuklumas mane pražudys doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]




http://www.liveinter.../post232965338/ Čia gal apie šitas kalbi? g.gif g.gif
Gėlės jūsų swoon.gif swoon.gif swoon.gif Įdomu, o kvapus išsiuvinėjote, nes taip norisi pauostyti.. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 10, 16:16)
Gėlės  jūsų  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif Įdomu, o kvapus išsiuvinėjote, nes taip norisi pauostyti.. g.gif  g.gif

Vieną iš šitų levandų tikrai atsiskleis manoj medžiagoj thumbup.gif ...o idėja visai liuks: paskleisti kvapą paveikslą apšlakščius levandų esencija...bet jei pakišiu po stiklu-kvapas liks kažkur anapus... g.gif

Blyn, kaip smagu, kad kažkas alpsta dėl mano ramaškų wub.gif ...tokie žmonės turbūt egoistais vadinami, ania biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 birželio 2013 - 15:32
sobieska, o as norejau jusu paklausti, o kur jus randate tokias grazias nematytas schemas? turite lobyna, ar internete? ar gal perkate...nes labai daugelis darbu tokie nematyti visiskai buna smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 16:37)
sobieska, o as norejau jusu paklausti, o kur jus randate tokias grazias nematytas schemas? turite lobyna, ar internete? ar gal perkate...nes labai daugelis darbu tokie nematyti visiskai buna smile.gif wub.gif

Tiesa pasakius ...žinau...ir sutinku su jūsų dogmom /pastebėjimais drinks_cheers.gif ...man patinka siuvinėti tai,kas retai aptinkama ir mažai matyta...tame ir vienoks ar kitoks adrenalinas yra...randu internete...daug bendrauju Bloguose su rusaitėmis,ukrainietėmis (mano karta yra rusų karta, todėl kiek lengviau sekasi blevyzgot rusiškai, nei, kad angliškai)...pas jas kryžiukai ojoj kaip aukštumoj...turiu parsisiuntusi keletą rinkinių per EBAY...tuo metu jie man patiko-dabar nelabai...lauksiu, gal dar sugrįž noras...o gal kada nebus pinigiukų naujiems siuvinėjimo ingrediantams susipirkt...niekada nesakau niekada rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.liveinter.../post277301272/ (nimukinė fėja)
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 10, 16:45)
Tiesa pasakius ...žinau...ir sutinku su jūsų dogmom /pastebėjimais drinks_cheers.gif ...man patinka siuvinėti tai,kas retai aptinkama ir mažai matyta...tame ir vienoks ar kitoks adrenalinas yra...randu internete...daug bendrauju Bloguose su rusaitėmis,ukrainietėmis (mano karta yra rusų karta, todėl kiek lengviau sekasi blevyzgot rusiškai, nei, kad angliškai)...pas jas kryžiukai ojoj kaip aukštumoj...turiu parsisiuntusi keletą rinkinių per EBAY...tuo metu jie man patiko-dabar nelabai...lauksiu, gal dar sugrįž noras...o gal kada nebus pinigiukų naujiems siuvinėjimo ingrediantams susipirkt...niekada nesakau niekada rolleyes.gif

supratau aisku smile.gif aciu!..va tas ir bjauriausia, kad nemoku rusiskai, taigi tuose forumuose tamsus miskas man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 10, 17:55)
supratau aisku smile.gif aciu!..va tas ir bjauriausia, kad nemoku rusiskai, taigi tuose forumuose tamsus miskas man doh.gif

taigi osinka tam yra mirksiukas.gif įvedi paieškos laukelyje norimą dizainą ,ir išmeta visas esančias to dizaino schemas ,o ir rusaites pastoviai nuorodas atnaujina ,ir kažką naujo įdeda 4u.gif

svarbiausia mokėt atsisiūst per nuorodas ,ir jokia kalba nebūtina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 birželio 2013 - 16:00
Mėgstu visas gėles (tik į rankas imu be spyglių), kiekvienas metų laikas žavingas savaip (su savo žiedais). Sobieskos ramunės ir kitų panelių gėlės nuostabios ir nėra ko čia "raudonuoti". Ne visi mes turim kruopštumo, atkaklumo - kantrybės, bet užtat turim kur akis paganyti ir gerų emocijų pasikrauti, o kai kada ir idėjų. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 10, 16:52)
(nimukinė fėja)

O jei kokia graži fėja wub.gif ...gaila, tik, kad mano abi pusrutulio dalys kategoriškai purtosi jų...bet pažiūrėt, kaip gražu wub.gif
Atsakyti