Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 06 09, 21:24)

Nuostabu, o jau dydis... thumbup.gif Labai tiroviskai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 10, 10:53)
Tai kad ten su trim gijom ta  g.gif todel ir nenorejau,o tu pasiryzai?  biggrin.gif

Kas siuvinejo 4 aguonas kur skleidziasi jos,ant kokio tankumo aidos siuvinejot? nes ant 18tos labai jau mazas paveiksliukas gausis,galvoju ar ant 16tos graziai atrodys?  g.gif

o tu didelio nori?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 06 10, 10:14)
o tu didelio nori?

Niu i auksti didesnio noretusi nes ant 18tos gaunasi tik 20 cm i auksti...
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 07, 20:58)
Kažkur Aga dingo  unsure.gif  g.gif  g.gif  g.gif . Arba jau išsiuvinėjo ir atsidžiaugti darbeliu negali, arba vaikas iš principo miegoti neina.  g.gif  g.gif  g.gif



QUOTE(Šokoladė @ 2013 06 07, 21:08)
siuvinėja lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Nedingau, tik pajūryje buvom krikštynose, tai teko daryt pertrauką, kai pabaigsiu vieną rožę, parodysiu procesą, jei neužgrius svečių šiandien, gal ir pavyks pabaigti vieną. O šiaip užsikabliavau lotuliukas.gif
Atsakyti
RasuteK,atsiliepk kokio tankumo medziaga emei savo besiskleidziancioms aguonoms? smile.gif ir kiek maciau tu ant lino jas siuvinejai? negaliu medziagu susipirkt svarstau ar ant 16 aidos gerai ziuresis ar smulkesnes reiktu medziagos...

Panos,jus gal patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 10, 13:47)
RasuteK,atsiliepk kokio tankumo medziaga emei savo besiskleidziancioms aguonoms?  smile.gif ir kiek maciau tu ant lino jas siuvinejai? negaliu medziagu susipirkt svarstau ar ant 16 aidos gerai ziuresis ar smulkesnes reiktu medziagos...

Panos,jus gal patarsit?

tai vis tos aguonos neduoda ramybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 06 10, 12:48)
tai vis tos aguonos neduoda ramybės biggrin.gif

Nu taip,negaliu medziagu nusipirkt doh.gif siuvineciau tas kur rodziau bet su dviem gijom speju vaizdo nebutu
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 06 10, 14:21)
Nu taip,negaliu medziagu nusipirkt  doh.gif siuvineciau tas kur rodziau bet su dviem gijom speju vaizdo nebutu

o kodel nebus vaizdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 06 10, 13:33)
o kodel nebus vaizdo g.gif

Na jei nurodytos trys gijos tai speju su dviem butu skystai,nebent ant 18tos aidos daryt g.gif pati nebezinau kurias siuvinet,tos su trim gijom labiau mane traukia ax.gif aj dar spalvu kodu negaliu paziuret reik programa siustis kad atidarytu doh.gif
Atsakyti
sobieska,nuostabios ramunes! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir aguona ant lino nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2013 06 10, 14:44)
sobieska,nuostabios ramunes! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Malonu, kai atgarsiai vis dar pasiekia mano akis...ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o aš dabar esu apmąstymuose, ko man reikia...noriu siuvinėt levandas Enginger, bet turiu tik grafikinį pm variantą, o paprašyt pačios schemos kažkaip nelabai drįstu pas Giedrę blush2.gif ...siaubas, tas mano kuklumas mane pražudys doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 birželio 2013 - 14:18
Metalic DMC silver-cia siulas tas metalikas kur sunku juo siuvinet taip?
O blend ir dvi spalvos parasytos dmc,tai cia karoliukai dvieju spalvu? 4u.gif

Nusisnekejau,blendingas juk kai maisyti dvieju spalvu gijas reik,tik nera nurodyta po kiek giju imt g.gif atsidariau per pm paveiksliuka spalvu kodus matau apacioj bet kitokiu nurodymu ner kaip maisyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 10 birželio 2013 - 14:07