Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Metrikas superinis (nesvarbu, kad galiūnui) thumb_yello.gif thumb_yello.gif 4u.gif
Papildyta:
P. S. jei tiksliai pagal matematikos taisykles, tai tada ir ne cm rašosi o metrais (jei kg, tai ir m.). Bet esmės tai nekeičia darbelis vis tiek šaunus... gaila, kad mano vaikis tokio neturi (o gal reiks 18 gimtadienio proga tokį išsiuvinėti.... gal per 3 metus kaip nors spėčiau g.gif g.gif ). Žėruti davai vaikams po tokį metriką dovanų, ką manai? g.gif g.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 06 birželio 2013 - 21:26
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 21:25)
Metrikas superinis (nesvarbu, kad galiūnui)  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  4u.gif
Papildyta:


mano mergiuke lygiai tokia pat gime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 06, 17:54)
O gal žmogus tokio efekto ir tikėjosi...nugi iš tolo siluetai matosi ir vsio...čia juk užskaptinta informacija , kurią žino tik JIS ir JI...stengiuosi įžvelgti geriausia....

O kita mano pusė šaukia....pridėkit prie mano esamo laiko AUTORĖS laiką...šitaip ji jį pūsto(mon666 čia žemaitiškai) biggrin.gif

* gal ir taip, gal ir norejo tokio efekto, nu bet....

*vat butent gerai sakai, laiko sugaisti turejo nemazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 22:25)
Žėruti davai vaikams po tokį metriką dovanų, ką manai?  g.gif  g.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

g.gif jei per tris metus spesiu savus planus ivygdyt,tai gal ir bus 18 gimtadieniui ax.gif
Atsakyti
Ale kiek prišnekėjot ,prireikė gerų 5 min. kol viską perskaičiau biggrin.gif

porelė tai wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 birželio 2013 - 22:13
QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 06, 23:11)
Ale kiek prišnekėjot ,prireikė gerų 5 min. kol viską perskaičiau  biggrin.gif

porelė tai wacko.gif

biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif nu ir prisiskaiciavau su ta skaiciuokle,antra rozytes ziedeli baigiu siuvinet,ziuriu doh.gif kad gilyn i pievas brendu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 23:25)
Metrikas superinis (nesvarbu, kad galiūnui)  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  4u.gif


Ai, Savickiukas čia irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 06, 20:09)
Mamamvika- ačiū tau dideliausias- nors duoda tik 2 šriftus nemokamai, ale ir tie gerai buvo  4u.gif
Jo- sakiau tai mergaitei, kad geriau eitų pradžiamokslį skaityt, o ne bartis. Ai- ji dar man buvo parašius, kad aš per sena akis drskyt  lotuliukas.gif , bet paskui ištrynė... ir galvojo, kad nepastebėjau  lotuliukas.gif

Matai, gaila, turėtų būti daugiau puslapių tam, gal kita siuvinėtoja žino..O ten schemučių temoje prie nuorodos abėcėlė niekas netiko?

Darbelį reikėjo pagirti, tai būtų ramu biggrin.gif Tik kad girti liežuvis nepasiverčia, aš tai nelabai ten ir įžiūriu ką, nes labai medžiaga šviečia, pažiūrėjus ilgiau jaučiu, kaip akys genda..Na bet jauna ji, gal vis tik supras, kas norėta pasakyt, bet ta advokatė tai "super"..Gal jauni žmonės nemoka priimti kritikos laiko tai įžeidimu?


Elzeda, arba reiktų nuardyti raidę "k" biggrin.gif tik gali likti žymė smile.gif
Atsakyti
Matai- man vis pramuša nerealizuoti pedagogo talentai- vis noriu pamokyti, paauklėti, o kad mano vaikai dar ne paaugliai, tai ir nemoku teisingai su jais šnekėtis biggrin.gif
Tiko man tas šriftas. O abėcėles tingėjau dėlioti- ten nurodai kiek pločio reikia, aukščio ir padaro už tave blush2.gif
Atsakyti
uch, išsiliejau ir aš ten doh.gif nesuprantu, kaip kitos gina tas pienburnes, taip akis draskančias, lyg mes čia taip būtume pakomentavę... kaip šaukė, taip ir atgal gavo...
Atsakyti
lotuliukas.gif tvarka fb padare,istryne viska doh.gif tiek vargom,tiek rasem lotuliukas.gif
Atsakyti