Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

bet tai kokios ten dvi akiplėšos doh.gif jokios kultūros... įmetė nesąmonę ir tikisi, kad visi puls girt
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 06 06, 16:50)
laba diena 4u.gif  ar mane dar kas cia pamena


g.gif kas jus tokia busit,kazkaip nepamenu g.gif prasau prisistatyti su issamia savo biografija lotuliukas.gif

lyginant su situo,mona66 tavo baltinukai thumbup.gif nors ir labai seni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 06 birželio 2013 - 16:39
QUOTE(gold_fish @ 2013 06 06, 17:07)
sobieska, va



O gal žmogus tokio efekto ir tikėjosi...nugi iš tolo siluetai matosi ir vsio...čia juk užskaptinta informacija , kurią žino tik JIS ir JI...stengiuosi įžvelgti geriausia....

O kita mano pusė šaukia....pridėkit prie mano esamo laiko AUTORĖS laiką...šitaip ji jį pūsto(mon666 čia žemaitiškai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 09:53)


Pasirodau ir aš su paskutiniu kukliu darbeliu, siuvinėtu pagal pageidavimą.  smile.gif Pabaigtas siuvinėti ir įrėmintas prieš pat atiduodant, vyras vos spėjo telefonu nufotkinti, tai kokybe foto neblizga  ax.gif [color=yellow]Klaidą matau pati, pataisysiu,


Kuklutis bet savotiškai gražus 4u.gif
QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 11:05)
hihihi.gif iskresiu sesei poksta blush2.gif  lotuliukas.gif

pries daug metu siuvineti mona66 baltinukai ax.gif
tais laikais buvo labai madinga ir grazu 4u.gif


Puikiai pasidarbavusi buvai mona66 mirksiukas.gif Palygins tikrai su ta porele doh.gif tikrai geriau atrodo šie marškiniai. Baisu net skaityti kai piemenkos taip akis drasko ir nesiskaito su kuo bendrauja.
Atsakyti
g.gif g.gif Nieko jūs nebesuprantat ..... čia du ežiukai rūke (purve). Išpradžių galvojau, kad mano akiniai apsinešę (nusivaliau), bet pasirodo ne. schmoll.gif schmoll.gif Bais įdomu, kur jį kabins g.gif g.gif g.gif g.gif (naktį bijočiau pro jį į tualetą eiti, galėčiau ir nedaeiti) blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
Man irgi laiko būtų gaila (geriau pagulėčiau ar knygą paskaityčiau), todėl ir nekišu nagų kur neišmanau. nail.gif nail.gif
Atsakyti
Mamamvika- ačiū tau dideliausias- nors duoda tik 2 šriftus nemokamai, ale ir tie gerai buvo 4u.gif
Jo- sakiau tai mergaitei, kad geriau eitų pradžiamokslį skaityt, o ne bartis. Ai- ji dar man buvo parašius, kad aš per sena akis drskyt lotuliukas.gif , bet paskui ištrynė... ir galvojo, kad nepastebėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 06, 20:09)
Ai- ji dar man buvo parašius, kad aš per sena akis drskyt  lotuliukas.gif , bet paskui ištrynė... ir galvojo, kad nepastebėjau  lotuliukas.gif

doh.gif paaugles marazmas,bet toks nesiskaitymas su suaugusiais doh.gif tai kaip ji su mama bendrauja g.gif
o ko tu senole kisies i jaunikliu pokalbius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš ir galvoju- mažu jau eit gerus akinius siuvinėjimui pasieškot nusipikti, o ne ginčytis lotuliukas.gif
Atsakyti
as, jai ten tik viena pamokele pamastymui parasiau ax.gif ar koliotis geriau,ar vis tik patarimu paklausyt biggrin.gif
Atsakyti
šaunus metrikas thumbup.gif


QUOTE(gold_fish @ 2013 06 06, 17:07)
sobieska, va



neblogas tinklinis thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 06 06, 13:26)
lotuliukas.gif Tik naujagimiu svoris matuojamas gramais, o ne kilogramais. Tai reik ne kablelio, o kg istaisyt i gramus 4u.gif Grazus darbas wub.gif


Dėkui 4u.gif Savininkė atsiuntė duomenis kilogramais, tai taip ir siuvinėjau. Ir, svarbiausia, schemoj buvau kablelį nusibraižius doh.gif Bet va, kai naktim siuvinėji kas būna biggrin.gif Dar ir pati iš karto nepastebėjau, bet viena mamytė paprotino.

QUOTE(gold_fish @ 2013 06 06, 18:07)
sobieska, va


Uj scare.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 06 06, 19:10)
Kuklutis bet savotiškai gražus 4u.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(vasarė @ 2013 06 06, 22:23)
šaunus metrikas  thumbup.gif


Jei čia man, tai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 21:38)
Jei čia man, tai dėkoju  4u.gif

teip teip - Tau mirksiukas.gif
Atsakyti