Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nu Žėruti gausi gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif bash.gif . Čia siuvinėta gal kokiais 1985 metais (a.a. tėvo baltiniai). Tais laikais nieko mandro nebuvo (tik bazinių vaikams rojus), tai tėvų baltinius (išeiginius, nes ne greitai pasigesdavo) ir perdarydavome.... O čia dar ir mano žoologijos žinios buvo mokyklinio lygio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif. Palik, prie progos norėčiau atgauti savo "šedevrą"... dabar lyg ir vintažinis gaunasi... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Aš kažkur dar turiu savo tėvo siuvinėtus šedevrus mokyklos laikais smile.gif O AA močiutė mano išvis nerealiai siuvinėjo, bet ne kryžiuku.
Atsakyti
[quote=Mamamvika,2013 06 06, 11:06]
Labas, aš siuvinėju dabar dukrai smurfiukę ant trikotažinės maikutės, tai didesnio vargo nesu turėjusi, tas trikotažas tamposi, siūlai mazginasi( dmc), kryžiukai šleivi kreivi... verysad.gif Pirmą kartą tokį darau,gal kažką neteisingai, ir dar naudoju išsiplaunančią kanvą...Man toks pusiau tragiškas rezultatas, jau taip niežti rankos imtis normalaus darbelio ant kanvos. Aj ir dar paslapčia siuvinėju, bus staigmena mano smurfų mylėtojai..

Yra tokia plonytė juostelė ir medžiagytė (kelnių, sijonų ir taip visokiem dalykam) užlenkimams sutvirtinti (ją karštu lygintuvu lyginant susiklijuoja užlenkta medžiaga). O trikotažui manau iš blogosios pusės pastigavus (nelyginti) tą ploną medžiagytę, nes ji duos šiek tiek stabilimo, pasiuvinėti... O pabaigus siuvinėjimą gražiai apkirpti gagal siuvinuko kraštą. Manau ir siuvinėjimas neišsikraipys ir piešinukas nebus toks "sunkus", nes ta meždiagytė, kaip voratinkliukas. Teko siūnant panašiai daryti, manau ir siuvinėjimui tiks.




Papildyta:
Nu Žėruti, taip sunervinai blink.gif , kad net akiniai nukrito nuo nosies... tai tiek klaidų privėliau bepurkštaudama doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 06 birželio 2013 - 13:22
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 14:21)
Papildyta:
Nu Žėruti, taip sunervinai  blink.gif , kad net akiniai nukrito nuo nosies... tai tiek klaidų privėliau bepurkštaudama  doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mama sodyboj radau,laike atsiminimui lotuliukas.gif blink.gif o ko cia nervinies g.gif grazus tais laikais buvo,nesiojau paaugle ir dziaugiausi,kol demiu nepridejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 14:00)
dabar lyg ir vintažinis gaunasi... g.gif  g.gif  g.gif

thumbup.gif NU TAIP...juk laumžirgis, paukštukas ir net drugelis yra lotuliukas.gif ...ar žinai, kaip dabar galima panaudoti tuos padarėlius, ogi išnešioti po rūbus- aplikacijomis užlopyti vaikiškų kelnių kelienius biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikas užlopinimo amžių jau išaugęs lotuliukas.gif , aš, nors ir dažnai voliojuosi po daržą (tipo raviu) irgi nelopau (nebeapsimoka) undarokų (aukšt. sijonų) lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet manau ateityje, kai ką galėsiu pritaikyti ax.gif ax.gif ax.gif O žėručiui turėsiu dabar antrankius išsiuvinėti, kad mažiau prie kompo lįstų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal kas turite naujų darbų... dėkite (norisi ko nors gražaus akims wub.gif wub.gif ), o tai žėrutis šiukšlina eterį senienom. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 06 birželio 2013 - 13:57
Mona666- naujų darbų eik į FB žiūrėt- tokių šedevrų pamatysi, kad akys apraibs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 06, 11:46)
nesiūlyčiau ant trikotažo ,tikrai tamposi ,net ir su kanva ,siuvinėjama ant medvilnės ,labai smulkaus lono ,arba džinso.

Taigi, sutinku, viskas iš neišmanymo, antro dublio nebebus

QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 14:21)
Yra tokia plonytė juostelė ir medžiagytė (kelnių, sijonų ir taip visokiem dalykam) užlenkimams sutvirtinti (ją karštu lygintuvu lyginant susiklijuoja užlenkta medžiaga).

Aha, suprantu apie ką šneki, būna kai kurių gamyklinių siuvinėjimų blogojoje pusėje, tai buvo bandymas tiesiog.

QUOTE(rasiux- @ 2013 06 06, 15:31)
Mona666- naujų darbų eik į FB žiūrėt- tokių šedevrų pamatysi, kad akys apraibs  lotuliukas.gif

hah.gif čia gal apie tą siuvinėtą porelę?

Šriftų generatorius
http://www.crosstitc...nmaker/index.pl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 06 birželio 2013 - 14:51
QUOTE(Mamamvika @ 2013 06 06, 15:50)
hah.gif čia gal apie tą siuvinėtą porel

doh.gif nu ta porele superine lotuliukas.gif lotuliukas.gif mona66 ju nemato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 16:17)
doh.gif nu ta porele superine lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mona66 ju nemato schmoll.gif

ir aš nematau kur žiūrėt...negaliu nepamatyt, naktį nemiegosiu... biggrin.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif ar mane dar kas cia pamena g.gif man nerasymo dienos blush2.gif labai tyngiu cituot ir girt visas blush2.gif
PAGIRSIU BENDRAI VISUS PROGRESUS IR DARBUS 4u.gif
MARSKINUKAI thumbup.gif lotuliukas.gif

joooooooo FB nuotraukos imitacija ....bet cia dar baika palyginus su to vaiko ardymusi doh.gif kaip deciau per zubus doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sobieska, va

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gold_fish: 06 birželio 2013 - 16:08