Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 09:53)
Pasirodau ir aš su paskutiniu kukliu darbeliu, siuvinėtu pagal pageidavimą.  smile.gif Pabaigtas siuvinėti ir įrėmintas prieš pat atiduodant, vyras vos spėjo telefonu nufotkinti, tai kokybe foto neblizga  ax.gif Klaidą matau pati, pataisysiu, kai susitiksiu su savininke  smile.gif

nu labai fainas thumbup.gif idomesnis toks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 06, 09:12)
vakar jau pradėjau, oi kaip lėtai eina per tą skaičiavimą  lotuliukas.gif Kolkas užsidegus, net naktį blūdijau, pradėjau kalbėt apie siuvinėjimą, kaip šokom su MB išsigandę  lotuliukas.gif

koks entuziazmas thumbup.gif ir nepamirsk, kad visi kryziukai turi ziureti i viena puse, tarkim ///// arba \\\\\\

QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 09:53)

linksmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 06 06, 10:19)
koks entuziazmas  thumbup.gif  ir nepamirsk, kad visi kryziukai turi ziureti i viena puse, tarkim ///// arba \\\\\\

Aha, jau šitą užfiksavau ir tvarkingai labai stengiuos bis.gif:
Papildyta:
MB vakar pamatęs dydį, sako gal tu nusipirk pradžioj kokį mažiuką rinkinį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 10:59)
nu labai fainas thumbup.gif idomesnis toks 4u.gif



QUOTE(gold_fish @ 2013 06 06, 11:19)
linksmas  4u.gif


Dėkui, merginos 4u.gif
Atsakyti
hihihi.gif iskresiu sesei poksta blush2.gif lotuliukas.gif

pries daug metu siuvineti mona66 baltinukai ax.gif
tais laikais buvo labai madinga ir grazu 4u.gif

user posted image
is arciau ax.gif

user posted image
siuvinejo mona66
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 06 birželio 2013 - 10:16
Labas, aš siuvinėju dabar dukrai smurfiukę ant trikotažinės maikutės, tai didesnio vargo nesu turėjusi, tas trikotažas tamposi, siūlai mazginasi( dmc), kryžiukai šleivi kreivi... verysad.gif Pirmą kartą tokį darau,gal kažką neteisingai, ir dar naudoju išsiplaunančią kanvą...Man toks pusiau tragiškas rezultatas, jau taip niežti rankos imtis normalaus darbelio ant kanvos. Aj ir dar paslapčia siuvinėju, bus staigmena mano smurfų mylėtojai..

Zeruti,
Vajėėėė, visokie gyviai apspitę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 06 birželio 2013 - 10:09
QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 11:05)
hihihi.gif iskresiu sesei poksta blush2.gif  lotuliukas.gif


Ujazus kokia šaika ...nesuderinta...na gal būčiau pasidabinusi šiais apdarais, jei tik koks vienas laumžirgiokas figūruotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 06, 11:24)
Ujazus kokia šaika ...nesuderinta...na gal būčiau pasidabinusi šiais apdarais, jei tik koks vienas laumžirgiokas figūruotų biggrin.gif

lotuliukas.gif laikai keiciasi ir poziuris kartu..., kai paziuri atgal doh.gif daba tikrai daug ko nevilkeciau biggrin.gif
mona66 vis akcentuoja,kad nesiuvineja,norejau parodyt,kad yra laikius adatele rankoj ir viskas labai dailiai issiuvineta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 06 06, 12:06)
Labas, aš siuvinėju dabar dukrai smurfiukę ant trikotažinės maikutės, tai didesnio vargo nesu turėjusi, tas trikotažas tamposi, siūlai mazginasi( dmc), kryžiukai šleivi kreivi... verysad.gif Pirmą kartą tokį darau,gal kažką neteisingai, ir dar naudoju išsiplaunančią kanvą...Man toks pusiau tragiškas rezultatas, jau taip niežti rankos imtis normalaus darbelio ant kanvos. Aj ir dar paslapčia siuvinėju, bus staigmena mano smurfų mylėtojai..

Zeruti,
Vajėėėė, visokie gyviai apspitę lotuliukas.gif

nesiūlyčiau ant trikotažo ,tikrai tamposi ,net ir su kanva ,siuvinėjama ant medvilnės ,labai smulkaus lono ,arba džinso.
nebent paklijuoti ,kad kiečiau būtų.


QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 10:53)
Pagirtinas entuziazmas  bigsmile.gif  biggrin.gif

Pasirodau ir aš su paskutiniu kukliu darbeliu, siuvinėtu pagal pageidavimą.  smile.gif Pabaigtas siuvinėti ir įrėmintas prieš pat atiduodant, vyras vos spėjo telefonu nufotkinti, tai kokybe foto neblizga  ax.gif Klaidą matau pati, pataisysiu, kai susitiksiu su savininke  smile.gif

aš tai nieko nematau ,nebent pasakysi biggrin.gif gražu ,miela 4u.gif

kaip tavo lanarte ? ar be prisėdi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 birželio 2013 - 10:47
QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 12:05)
hihihi.gif iskresiu sesei poksta blush2.gif  lotuliukas.gif

pries daug metu siuvineti mona66 baltinukai ax.gif
tais laikais buvo labai madinga ir grazu 4u.gif


Oho, kaip dailiai ir kaip gerai išsilaikę smile.gif Įdomu sesei bus pamačius praeitį prisimint smile.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 06, 12:46)
aš tai nieko nematau ,nebent pasakysi  biggrin.gif gražu ,miela  4u.gif

kaip tavo lanarte ? ar be prisėdi  ax.gif


Dėkui 4u.gif O klaida- kad vaikis veik 4 tonas sveria biggrin.gif Reik kablelio.
Kadangi su mokslais jau baigta, tai vėl išsitraukiau Lanarte šią savaitę. Pasirodysiu kai kiek pasistūmėsiu smile.gif
O kuo Tu dabar užimta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 06 birželio 2013 - 11:21
Uodegyte- primink, jei dar turi kur užsilikusią, nuorodą į puslapį, kur gali tekstą į kryželius paversti.. Reik eilėraštuką išsiuvinėt, o kur turėjau- nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 06 06, 12:19)
Dėkui  4u.gif  O klaida- kad vaikis veik 4 tonas sveria biggrin.gif Reik kablelio.

lotuliukas.gif Tik naujagimiu svoris matuojamas gramais, o ne kilogramais. Tai reik ne kablelio, o kg istaisyt i gramus 4u.gif Grazus darbas wub.gif
Atsakyti