Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 19:25)
smile.gif kažkaip neieškau geriau, nei kaip yra, o ir laiko tam neturiu.

As ten per klaida uzklydau, kai pamaciau kokiom prekiauja doh.gif ,pagalvojau,nejau ir Dekostudijoj tokios,surizikavau,uzsisakiau ir likau labai patenkinta,kaip ir sakei lygut,lyguteles mirksiukas.gif .Dabar tik is ten sakausi ir daugiau nesuku galvos paieskom biggrin.gif
Atsakyti
Chu, baigiau namų darbus, tai jau galiu uždariusi mėnesį sušukt biggrin.gif

user posted image

tik nesakykit, kad ne į temą...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 19:43)
Chu, baigiau namų darbus, tai jau galiu uždariusi mėnesį sušukt biggrin.gif
tik nesakykit, kad ne į temą...

Viskas cia i tema mirksiukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kas del dezuciu..saviske (kur cia tamsiai ruda rodziau) pirkau irgi dekostudijoj..nes zinove dezuciu, bet ka as zinau paprasta medine, tvarkinga...aisku tokia surkstoka...na bent tiek kad tikrai nesinori dar tokios naudot, kaip as pasakyciau "alia"..betgi as nusiprikau gabaliuka svitrinio popieriaus..pasveiciau ja iki norimo lygumo..nusipirkau dazu akriliniu (kurie nesmirda)..nudaziau..ir veliau uzlakavau laku dekupaziniu...nu ir ji tapo man labai liuks...
Atsakyti
Tai pasveisiu ir as. Jei manikiuro bus gaila, vyro paprasysiu, cia ne beda smile.gif Tik tenorejau pasakyti, kad tikejausi geresnes kokybes. Na ir kad nebutu tokios geros saujos pjuvenu viduj lotuliukas.gif Nieko, siurbli namie turiu lotuliukas.gif
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 17:57)
Dėžutė dėžutei nelygu. Ten yra visokių dėžučių už visokią kainą.

As stai sita pirkau, nu ne pigiausia, sakyciau http://www.dekostudi...es/559-559.html
QUOTE(zerutis @ 2013 06 04, 18:21)
ar kada buvai uzejus i parduotuvele prie akropolio,(gatves neatsimenu)ten beveik viskas dekupazui

Oi ne, man Pietinis nei patogu, nei prie sirdies, tai ten tikrai nesu buvus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 04 birželio 2013 - 21:14
QUOTE(zerutis @ 2013 06 04, 15:57)
Truputi anksciau laiko blush2.gif tikiuosi mona66 nesupyks ax.gif su artejanciu gimtadieniu tave sesute 4u.gif dovanele tau 4u.gif



Puikus skirtukas wub.gif wub.gif ir tooks spalvingas vau wub.gif
Atsakyti
Skirtukas wub.gif
Atsakyti
Oi ne, man Pietinis nei patogu, nei prie sirdies, tai ten tikrai nesu buvus.
[/quote]
Žėrutis čia kalbėjo apie Kauno akropolį (nes mes tokį nuotykį per tą jos kelionę apturėjom). Ji važiavo į Kauną, o aš iš namų, prie kompo, jai nurodymus davinėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Važiavo šeštadienį ir tik pusiaukelyje pamatėm, kad ta parduotuvė šeštadieniais nedirba... tai aš namuose žiūrėjau, kur dar gali apsipirkti.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gavosi, kad pati nieko nenusipirko, bet pripirko man visokių priemonių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 04 birželio 2013 - 21:48
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 04, 22:13)
Oi ne, man Pietinis nei patogu, nei prie sirdies, tai ten tikrai nesu buvus.

lotuliukas.gif as sobieskai rasiau,apie Kauno akropoli lotuliukas.gif

Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Bet žėruti pelėda panaši į mane: gerokai įmitusi ir dar žilstelėjusi g.gif g.gif . Kuo daugiau žiūriu, tuo labiau save matau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 04 birželio 2013 - 21:55
QUOTE(mona66 @ 2013 06 04, 22:53)
Bet žėruti pelėda panaši į mane: gerokai įmitusi ir dar žilstelėjusi  g.gif  g.gif . Kuo daugiau žiūriu, tuo labiau save matau  thumbup.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif dziaugiuosi,kad pataikiau,intensyviai ieskojau tavo antrininkes,su nuotraukos pagalba lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, vakar atsiėmiau pagaliau rožių rinkinį, staigiai vaiką užmigdžiau ir kad puoliau nagus pagalandus. O bet tačiau lotuliukas.gif nieko nesigaudžiau, žiūrėjau žiūrėjau ir nesugebėjau suprast doh.gif Kaip pirmą kartą siuvinėjančiai spalvotai, man ten neįkertama visai. Bent lietuviškai būtų, o dabar rusiškai ir angliškai. Gal galėtumėt paaiškinti tuos ženklus?
Atsakyti