Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Truputi anksciau laiko blush2.gif tikiuosi mona66 nesupyks ax.gif su artejanciu gimtadieniu tave sesute 4u.gif dovanele tau 4u.gif

user posted image
Atsakyti
zerutis...fainas skirtukas, toks tikslingas-Pelėda/Knyga wub.gif

Bitės subinė riestesnė, nei kad musės...aš senos bitininkės anūkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 16:36)
zerutis...fainas skirtukas, toks tikslingas-Pelėda/Knyga wub.gif

Aciu 4u.gif
Peleda rinkausi,nes simbolizuoja isminti,o mona66 pas mus seimoj, proto bokstas lotuliukas.gif manau jai, kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 birželio 2013 - 16:10
Reikia pagalbos 4u.gif gavau schemą, kurią labai noriu išsiuvinėt, bet ji xsd formatu, o ta prakeikta programa neatsidaro pas mane doh.gif gal kas mokat ir galit perversti ją į ką nors, kad atidarytų ax.gif
Atsakyti
Nu žėruti čia pavarei, žiūrėk, kaip pizos bokštas griūti pradėsiu nuo tavo liaupsių. Jau kelios knygos laukia pelėdžiuko thumbup.gif thumbup.gif . Jei ką gimtadienis tik po savaitės g.gif g.gif . O kas dėl baltinių, aš jau ir užmiršusi buvau, (tai buvo taip seniai: prieš 25 - 30 metų). Pirma man (recenzijai) parodyk, o tai gėdos prisidarysiu (išbrauks ir iš plepesių skyrelio). Esu senos bitininkės anūkė (alergiška bičių įkandimui), bet pas mus senybiškos bitelės buvo mirksiukas.gif mirksiukas.gif . O dėl MTSA tai čia todėl, kad mažiausiai siuvinėti reikia blush2.gif blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O šeip nesvarbu kas ką siuvinėjat svarbu, kad jums tai patinka (o ir aš turiu kur akis paganyti) 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reasontobehappy @ 2013 06 04, 18:44)
Reikia pagalbos  4u.gif  gavau schemą, kurią labai noriu išsiuvinėt, bet ji xsd formatu, o ta prakeikta programa neatsidaro pas mane  doh.gif gal kas mokat ir galit perversti ją į ką nors, kad atidarytų  ax.gif

ją tik intstaliuoti reikia,parsisiuntus ,programa tik palaiko xsd formatą ,pervadinkit failą lietuviškom raidėm ,arba failą perdėkit ant darbalaukio ,turėtų schema atsidaryt.


QUOTE(zerutis @ 2013 06 04, 16:57)
Truputi anksciau laiko blush2.gif tikiuosi mona66 nesupyks ax.gif su artejanciu gimtadieniu tave sesute 4u.gif dovanele tau 4u.gif


skirtukas liuxiškas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 birželio 2013 - 17:40
Biski ne i tema. Keletu puslapiu atgal buvo kalbeta apie prekes, o jei konkreciau tai apie dezutes is Deko studijos. Perskaicius teigiamas rekomendacijas, nupirkau viena. Nes greitu laiku reikes. Tikrai negaliu pasakyti, kad dezutes pagaminimo kokybe puiki . Ermitaze, Maximoj, Tiimari ar musu Menojoj parduodamos dezutes lygiai tokio paties lygio, t.y. nebaigtos sveisti, atserpetojusios ir t.t. Nusivyliau siek tiek, tiesa sakant. Net tose parduotuvese, kur prekes po 1 eura ir tai tokios pat dezutes.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 04, 18:44)
i apie dezutes is Deko studijos.

Dėžutė dėžutei nelygu. Ten yra visokių dėžučių už visokią kainą. Pagrinde visos dekupažistės iš ten perkasi,kokybė superinė, medis lygut lygutėlis, aišku tokios ir kainą turi, tačiau yra ir tokių eurinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 04, 18:44)
Nusivyliau siek tiek, tiesa sakant. Net tose parduotuvese, kur prekes po 1 eura ir tai tokios pat dezutes.

blink.gif tai kokia tau ten pasitaike g.gif ,gaila,kad nepatenkinta likai verysad.gif kiek as maciau MAXIMINIU,tai buvo tikrai prastos kokybes,pagamintos,kaip is fanieros ir susisukusios visos,dangteliai neuzsidare,o is Dekostudijos,man labai patiko,nu tikrai visos dailios,as net dedazau,o iskart lakuoju ax.gif

Uodegyte aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 birželio 2013 - 18:06
QUOTE(Uodegyte @ 2013 06 04, 17:40)
ją tik intstaliuoti reikia,parsisiuntus ,programa tik palaiko xsd formatą ,pervadinkit failą lietuviškom raidėm ,arba failą perdėkit ant darbalaukio ,turėtų schema atsidaryt.



niekaip neatidaro, meta klaidą
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 18:57)
Dėžutė dėžutei nelygu. Ten yra visokių dėžučių už visokią kainą. Pagrinde visos dekupažistės iš ten perkasi,kokybė superinė, medis lygut lygutėlis, aišku tokios ir kainą turi, tačiau yra ir tokių eurinių smile.gif

jei kalbam ta tema,ar kada buvai uzejus i parduotuvele prie akropolio,(gatves neatsimenu)ten beveik viskas dekupazui doh.gif doh.gif doh.gif va ten dezuciu kokybe swoon.gif griuk negyvas vadinas lotuliukas.gif turbut baisesniu nesu macius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 04, 19:21)
jei kalbam ta tema,ar kada buvai uzejus i parduotuvele prie akropolio,

smile.gif kažkaip neieškau geriau, nei kaip yra, o ir laiko tam neturiu.
Atsakyti