Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 08:47)
Pamačiau...ir nenusiraminau, kol sau nepasigaminau smile.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
labai patiko kvietimai wub.gif labai labai wub.gif verta buvo thumbup.gif

o Sobieskos musę taip ir norisi nuvaikyt nuo atvirutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 06 04, 10:27)

o Sobieskos musę taip ir norisi nuvaikyt nuo atvirutės  biggrin.gif

Biteeeee, biteeeee... biggrin.gif

Ačiū mergiukai už emocijas 4u.gif
Atsakyti
Alatėja- OMG, jei man būtų reikėję tiek vienodų doh.gif
Sobieska- savaitikę susivėlinai- būtūm pataikiusi į MTSA bendrą procesą mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nerealiai grąžūs darbiai ir ypač kvietimai - atvirutės wub.gif wub.gif wub.gif Na sobieskos sulaukėjusi bitė arba bitė chameleonas (nu be akinių ir aš musę matau doh.gif doh.gif ). Visoms ("musėms" ir angelams) ir visiems kitiems darbeliams po didelį oro 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 04, 11:33)
/Na sobieskos sulaukėjusi bitė arba bitė chameleonas

lotuliukas.gif aš geriausiai žinau, nes siuvinėjau BITĘĘĘĘ....a vieną baliončiką su malonumu priimu
Papildyta:
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 04, 10:48)

Sobieska- savaitikę susivėlinai- būtūm pataikiusi į MTSA bendrą procesą  mirksiukas.gif

oi, man dabar tie procesiukai laaabai nepakeliui...rudeniop sakyčiau TAIP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 08:47)
Pamačiau...ir nenusiraminau, kol sau nepasigaminau smile.gif


Nuostabi bitutė wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 06 04, 11:38)
lotuliukas.gif  aš geriausiai žinau, nes siuvinėjau BITĘĘĘĘ....a vieną baliončiką su malonumu priimu

kad pati siuvinėjai bitę, tai ir žinai kas ten, bet man iš pradžių irgi atrodė, kad musė biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš pamaniau ,kad ten musė ,o ten juodoji bitė
Atsakyti
na va, vadinasi, ne aš viena neskiriu musės nuo bitės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet kadangi nesu mačius JUODŲJŲ bičių blink.gif (net nežinojau, kad tokių būna), tai man atleistina irnesakyk.gif

na, o kad visai nebūtų OffTop'as, keli žodžiai apie XXX - NIEKO NEVEIKIU unsure.gif negaliu prisiversti net išskalbti drugelį. Norisi pradėti kažką naujo, bet niekaip neapsisprendžiu, nei ko noriu, nei kam man to reikėtų unsure.gif
Atsakyti
Alatėja_, labai gražiai padaryti kvietimai wub.gif
Atsakyti
Prisiminiau senus laikus, ziuredama i tas bitutes.Pries daug,daug metu mona66 buvo baltus baltinukus visus ispuosus musem,bitem,drugeliais,atrode thumbup.gif na, tai buvo ne xxx,o pilnu dyksniniu siuvinejimu.Mona66 tau uz tuos baltinukus daug balionciku 4u.gif 4u.gif 4u.gif Isduosiu paslapti blush2.gif mona66 neatsilaike MTSA dizainui ir vel nusprende adata i rankas paimt thumbup.gif jau manes lino uzsiprase,vabzdziai vel pas ja skraidys lotuliukas.gif

Issiaiskinau pas ka tie baltinukai yra,prie progos nupaveiksluosiu ir jum parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 birželio 2013 - 14:18