Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Daisiuke dėžutė labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Daisiuke, suzavejo dezute wub.gif
Atsakyti
dekui visoms!

man ta dezute ir tokia labai artima sirdziai....to motyvo darymas buvo toks kasdieninis dziaugsmas.kiekvienas skirtingas ornamentas vis atnesdavo kazkokio dziaugsmo..nu tieiosg buna tu darbu mielu sirdziai... ryt iskeliaus dezute i anglija, pridesiu pilna lietuvisku saldainiu ir issiusiu vienai labai artimai draugei kuri gyvena ten, busimo gimtadienio proga...zinau kas kas kas bet tas zmogvus tikrai labai ivertins ja...bet kam atiduot turbut butu gaila:D
Atsakyti
Daisiukei 4u.gif 4u.gif 4u.gif už gražius siuvinukus
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 02, 20:43)
nepamenu ar rodziaus savo dezute.

Vaaau wub.gif
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 02, 22:09)
ir dar visai sviezias siu dienu darbas..

Puiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 03, 00:39)
man ta dezute ir tokia labai artima sirdziai....to motyvo darymas buvo toks kasdieninis dziaugsmas.kiekvienas skirtingas ornamentas vis atnesdavo kazkokio dziaugsmo..nu tieiosg buna tu darbu mielu sirdziai...

Aš dabar siuvinėju tokį angeliuką- tai nuglostau kiekvieną kryželį- toks jis man mielas wub.gif
Atsakyti
Daisiuke darbeliai thumbup.gif deziuke labai faina wub.gif
Atsakyti
Daisiukės dėžutė ir dėkliukas labai pavykę, dailučiai smile.gif
Atsakyti
Antarktida, Jūsų skelbimas buvo iškeltas į skelbimų lentą ČIA
Atsakyti
dekui visoms uz pagyras! 4u.gif
Atsakyti
Daisiuke, dėžutė jau kokio dailumo wub.gif gaila ir dovanot tokią būtų rolleyes.gif ir dėklą naudingą pasigaminai thumbup.gif

aš atnešu parodyt kvietimus sūnelio krikštynoms. per juos teko savo rožes į šoną dėt, ale pagaliau pabaigiau, tai jau pulsiu jas, pasiilgau labai biggrin.gif o angeliuko motyvo matyt nebenoriu nuo tiek dublių laugh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 03, 15:50)
aš atnešu parodyt kvietimus sūnelio krikštynoms. per juos teko savo rožes į šoną dėt, ale pagaliau pabaigiau, tai jau pulsiu jas, pasiilgau labai  biggrin.gif o angeliuko motyvo matyt nebenoriu nuo tiek dublių  laugh.gif

labai,labai grazus wub.gif gavus toki kvietima,tikrai negaleciau atsisakyt atvykt biggrin.gif
Atsakyti