Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(asta30a @ 2013 05 30, 21:05)
Labas, mergaites...
Atbegu dar viena toki greituka, dvieju dienu darbuka parodyt - artejancia tevelio dienos proga  blush2.gif


Mielas wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2013 05 31, 10:36)
Dar vienas pabaigtukas, keliaus tiesiai i virtuve


Dailu thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 31, 18:55)
Zuikulių procesiukas  ax.gif


Puikus procesas thumbup.gif
Atsakyti
Štai kiek dar tik pasistumėjau blush2.gif . Na daugiau nei puse įveikta darbo . Tikiuosi greitai pavyks užbaigti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 06 01, 10:15)
Štai kiek dar tik pasistumėjau blush2.gif . Na daugiau nei puse įveikta darbo . Tikiuosi greitai pavyks užbaigti mirksiukas.gif 

nemazai jau padaryta thumbup.gif
Atsakyti
Visų darbeliai gražūs wub.gif Visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mano darbelis juda, bet žiauriai lėtai, grįš vyras šią savaitę pradėsiu rimtai siuvinėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 01, 10:28)
nemazai jau padaryta thumbup.gif


Na šiek tiek pasistūmėjau į priekį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 05 31, 13:45)
Sela, gražus darbelis, ten du pasportai?

Taip du. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 06 01, 11:15)
Štai kiek dar tik pasistumėjau blush2.gif . Na daugiau nei puse įveikta darbo . Tikiuosi greitai pavyks užbaigti mirksiukas.gif 



Nedaug beliko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 06 02, 14:48)
Nedaug beliko  mirksiukas.gif


Na taip nebe perdaugiausiai liko mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos..

man trumpaprotyste, tai nepamenu ar rodziaus savo dezute...jei jau rodziaus sorry kad kartojuos smile.gif Ir labai aciu DVI uz pagalba gaunant reikiamus siuliukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 02 birželio 2013 - 19:43
Daisiuke- kokia graži wub.gif Susigundei ir tu išbandyt naują techniką mirksiukas.gif . Aš labai noriu ką pasigamint, bet kol kas neturiu idėjų...
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 02, 21:56)
Daisiuke- kokia graži  wub.gif  Susigundei ir tu išbandyt naują techniką  mirksiukas.gif . Aš labai noriu ką pasigamint, bet kol kas neturiu idėjų...

apskritai isimylejau The sweetheart tree dizaina...jau senokai aplink juos sukau ratus, vis atrode kad per sunku, nesugebesiu smile.gif pasiryzau..ner taip sunku kaip atrodo..ir dezutei butent sitas paveikslelis man labiausiai atrode kad tinka..smile.gif
Papildyta:
ir dar visai sviezias siu dienu darbas..Ipad'o deklas. Gamintas is paprasto lietuvisko lino. Paminkstintas viduje su porolonu. Paveiksliukas MTSA (dar vienas dizainas ant kurio siuo metu uzsikabinus).

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 02, 20:43)
sveikos..

man trumpaprotyste, tai nepamenu ar rodziaus savo dezute...jei jau rodziaus sorry kad kartojuos smile.gif Ir labai aciu DVI uz pagalba gaunant reikiamus siuliukus  smile.gif



Nuostabi dėžutė wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 06 02, 22:09)
apskritai isimylejau The sweetheart tree dizaina...jau senokai aplink juos sukau ratus, vis atrode kad per sunku, nesugebesiu smile.gif pasiryzau..ner taip sunku kaip atrodo..ir dezutei butent sitas paveikslelis man labiausiai atrode kad tinka..smile.gif
Papildyta:
ir dar visai sviezias siu dienu darbas..Ipad'o deklas. Gamintas is paprasto lietuvisko lino. Paminkstintas viduje su porolonu. Paveiksliukas MTSA (dar vienas dizainas ant kurio siuo metu uzsikabinus).


Puikų dėkliuką pagaminai, ir visai puikiai dera MTSA paveikslėlis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti