Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 21:42)
Uodegyte ziurek radau


Ryt įmesiu namukus,tik kokybė vidutinė .
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2013 05 30, 17:43)
laba diena,
atejau patarimo.dabar siuvineju darbeli ir susiduriau su tokiu dalyku-reik prisiut karoliukus.tai vat norejau pasidomet,kaip darot jus-prisiunat ir tik tada skalbiat ar prisiunat jau prie isskalbto?karoliukai Mill Hill.


aš tai išploviau, išlyginau, tada prisiuvau karoliukus ir vėl išlyginau

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 18:44)
8 spalvas pirkau  ax.gif


ojei unsure.gif

QUOTE(asta30a @ 2013 05 30, 19:05)
Atbegu dar viena toki greituka, dvieju dienu darbuka parodyt - artejancia tevelio dienos proga  blush2.gif


koks mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 13:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif


Nuostabus natiurmortas wub.gif wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 15:53)
Čia yra Ji ,artimas žmogus ,tik nepageidaujamas ,trikdantis mūsų šeimos ramybę   blush2.gif nebediskutuokim  biggrin.gif nenoriu temos teršt savom problemom ,geriau apie kryžiukus pakalbėt  mirksiukas.gif

Greitu metu pasirodysiu zukučių somebunny to love procesiuką ,pupsiukėlis tokius pat siuvinėjo .darbas sustojo ,nes rinkinuke siūlų pritrūko .rinkinuką padovanojo Alatėja  wub.gif


Lauksiu pasirodant ir tavęs su zuikiais thumbup.gif Na aš kažkaip nepritrūkau siūlų rolleyes.gif , dar nemažai liko man iš šio rinkinuko siūlų. mirksiukas.gif .

QUOTE(asta30a @ 2013 05 30, 20:05)
Labas, mergaites...
Atbegu dar viena toki greituka, dvieju dienu darbuka parodyt - artejancia tevelio dienos proga  blush2.gif


Koks meilutis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 30 gegužės 2013 - 21:30
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 22:03)
Ryt įmesiu namukus,tik kokybė vidutinė .

namuku schemas radau,tik nebandziau atsispauzdint ax.gif o,tu gal krabo schemute turi? galvoju gal krabiuka siuvinet,man jis la...bai patiko smile.gif
sito
krabiukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 30 gegužės 2013 - 22:14
mergaitės, gal kokiu nors motyvų esate uzmaciusios tinkanciu siuvinėti ant laikrodžio? reik man laikrodžio nors tu ką doh.gif taip reikia, kad nebegaliu naktį miegoti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 30 gegužės 2013 - 22:16
QUOTE(Šokoladė @ 2013 05 30, 23:15)
mergaitės, gal kokiu nors motyvų esate uzmaciusios tinkanciu siuvinėti ant laikrodžio? reik man laikrodžio nors tu ką doh.gif taip reikia, kad nebegaliu naktį miegoti biggrin.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif laikrodziu bumas uzejo lotuliukas.gif as jau rezgu plana,kaip i Palanga nulekt,juros ismestu sakeliu pasirink,laikrodukui apipavidalint biggrin.gif
ziurint kur kabinsi ir kokio dizaino nori? as ziurineju is MTSA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 30 gegužės 2013 - 22:22
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 15:21)
* wub.gif

Kai dmc siūlai rinkinyje ,arba anchor ,jokių problemų ,nuvažiuoji ir nusiperki ,o vat dim ,tai ir aš bijau  unsure.gif


Ir cia absoliuciai jokios bedos! Parasai Dim'ui, kokiu pritruko, ir gauni pastu is USA. Nekainuoja nei lito. As taip 2 kartus rasiau ir atsiunte. Ir ,sakyciau, labai greit.
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 31, 00:09)
namuku schemas radau,tik nebandziau atsispauzdint ax.gif o,tu gal krabo schemute turi? galvoju gal krabiuka siuvinet,man jis la...bai patiko smile.gif
sito


taip turiu ax.gif

pupsiukeli123 aš vieną giją lenkiu pusiau ,ir siuvinėju dviem gijom ,nežinau ,ir po gabaliuką siūlo siuvinėjau ,gal aš ne taupiai biggrin.gif


QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 31, 00:42)
Ir cia absoliuciai jokios bedos! Parasai Dim'ui, kokiu pritruko, ir gauni pastu is USA. Nekainuoja nei lito. As taip 2 kartus rasiau ir atsiunte. Ir ,sakyciau, labai greit.

o ,kad aš mokėčiau g.gif kol kas dar nepriėjau prie rinkinio ,žiūrėsim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 22:44
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 23:44)
taip turiu  ax.gif

4u.gif tai gal gali pasidalint rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.liveinternet.ru/tags/MTSA/ Čia ieškok savo krabų ax.gif ax.gif Krabas 3 pusl, o dar namukų 2 pusl. įeik į nuorodą ir atsidarys daugiau schemų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 30 gegužės 2013 - 23:27
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 09:21)
Kai dmc siūlai rinkinyje ,arba anchor ,jokių problemų ,nuvažiuoji ir nusiperki ,o vat dim ,tai ir ašrukst bijau  unsure.gif


jei turit originalius rinkinius, man tarodo, yra duotos koordinates, kur rasyt/skambint, tai jei pritruksta siuliu, sussisieki su jais, ir jie atsius trukstamus. Nors kiek esu siuvinejusi rinkiuniu, siulu visada lieka (ardyt irgi tenka).

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 11:06)
jūros gyvunija ,arba štai tokie namukai  ax.gif


situos buvau nuziurejus mano aniems namukams, kai skelbet bendra tema, bet neradau schemos, p oto nusprendziau nedalyvaut... Bet man jie labai mieli wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 31 gegužės 2013 - 05:04
QUOTE(Katu @ 2013 05 31, 05:02)
jei turit originalius rinkinius, man tarodo, yra duotos koordinates, kur rasyt/skambint, tai jei pritruksta siuliu, sussisieki su jais, ir jie atsius trukstamus. Nors kiek esu siuvinejusi rinkiuniu, siulu visada lieka (ardyt irgi tenka).


aš vienam darbui buvau pritrūkus po gijelę poros spalvyčių siūlų, bet turiu jau nemažai prikaupus siūlų likučių iš prieš tai siuvinėtų rinkinių, tai ne bėda, turėjau biggrin.gif tai iš, berods, trijų siuvinėtų Dim rinkinių tik vienam šiek tiek pritrūko smile.gif
Atsakyti