Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 16:41)
žiūrint kokie ,keletą yra  smile.gif

reik tada chemu pasiieskot,nes namuku neturiu ax.gif
Atsakyti
Gal dar kas tiktu laikrodukui is MTSA,derinant prie svyturio g.gif ka galetumet pasiulit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 18:31)
Gal dar kas tiktu laikrodukui is MTSA,derinant prie svyturio g.gif ka galetumet pasiulit ax.gif

jūros gyvunija ,arba štai tokie namukai ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 18:06)
jūros gyvunija ,arba štai tokie namukai  ax.gif

dar albiume maciau,ratu isdestytus namukus,bet as situ paveiksleliu schemu nerandu,ten kur susiradau tik paveiksleliai verysad.gif
Atsakyti
laba diena,
atejau patarimo.dabar siuvineju darbeli ir susiduriau su tokiu dalyku-reik prisiut karoliukus.tai vat norejau pasidomet,kaip darot jus-prisiunat ir tik tada skalbiat ar prisiunat jau prie isskalbto?karoliukai Mill Hill.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 16:27)
Mano debiutas pas jus. Dizainas "La cabane du jardin " is Veronique Enginger knygos " Mon journal au pint de croix"


Labai gražu-subtilu ir miela wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 14:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif


Nematau jokio broko, tik nuostabų paveikslą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 19:14)
dar albiume maciau,ratu isdestytus namukus,bet as situ paveiksleliu schemu nerandu,ten kur susiradau tik paveiksleliai verysad.gif

ne tas kur aš rodžiau g.gif ? nes nelabai žinau tokio.
Atsakyti
Sela:), labai gražus natiurmortas wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 14:53)
Greitu metu pasirodysiu zukučių somebunny to love procesiuką ,pupsiukėlis tokius pat siuvinėjo .darbas sustojo ,nes rinkinuke siūlų pritrūko .rinkinuką padovanojo Alatėja  wub.gif


oho, kaip jie čia tiek mažai teįdėjo g.gif labai lauksim pasirodant mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 05 30, 20:34)
Sela:), labai gražus natiurmortas  wub.gif
oho, kaip jie čia tiek mažai teįdėjo  g.gif labai lauksim pasirodant  mirksiukas.gif

8 spalvas pirkau ax.gif
Atsakyti
Labas, mergaites...
Atbegu dar viena toki greituka, dvieju dienu darbuka parodyt - artejancia tevelio dienos proga blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Uodegyte ziurek radau

namukas
cia aiskiau
bet krabas koks thumbup.gif turbut jo imsiuos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 30 gegužės 2013 - 19:54
QUOTE(dinana @ 2013 05 30, 18:43)
laba diena,
atejau patarimo.dabar siuvineju darbeli ir susiduriau su tokiu dalyku-reik prisiut karoliukus.tai vat norejau pasidomet,kaip darot jus-prisiunat ir tik tada skalbiat ar prisiunat jau prie isskalbto?karoliukai Mill Hill.

aš viską prisiuviu ir tada skalbiu. lyginu ant minkšto, keliais sluoksniais sulenkto rankšluosčio. kitos išskalbia ir prisiūna tada. manau, kaip kam patogiau 4u.gif
Atsakyti