Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Uodegyte, as tik ant lino siuvineju, bet man nu nieko nelieka tais retais ardymo atvejais. O trinti as netrinu skalbiant - viena karta seniai kai patryniau, tai ta vieta ir susivele. As tik adata siuliukus tos isardytos vietos pataisau ir viskas.

InDovi, malonu. Pasirodo, kad ir lietuves siek tiek mano blog'a skaite iki siol. Nustebinta, jei atvirai.

QUOTE
InDovi mačiau vieną paveikslą ,nu grožis ,ir labai smulkiai ,kaip ten ištrikrųjų siuvinėjo nežinau ,bet manau ,kad ant 20 aidos .

Paveiksliuko neturit ? Gal ten petitas vienu per viena ant kokio 25 evo ? Ar 1*1 ant lino ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 30 gegužės 2013 - 13:58
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 30, 15:55)
Uodegyte, as tik ant lino siuvineju, bet man nu nieko nelieka tais retais ardymo atvejais. O trinti as netrinu skalbiant - viena karta seniai kai patryniau, tai ta vieta ir susivele. As tik adata siuliukus tos isardytos vietos pataisau ir viskas.

Paveiksliuko neturit ? Gal ten petitas vienu per viena ant kokio 25 evo ? Ar 1*1 ant lino ?

oi ne ,neturiu ,nespėjau paklaust nei ant ko siuvinėta,nei iš kur schema ,paveikslas buvo siūlų parduotuvėj pakabintas ,iš arčiau matės ,kad kryžiukai .

Per neatidumą dažnai tenka ardyt ,ir lieka tiek ant aidos ,ewo ir lino ,bet susitvarkau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 14:09
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 12:37)
Reikėjo pasikeist  unsure.gif vienas žmogus ramybės neduoda 

lotuliukas.gif gerbeja susiradai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 16:11)
lotuliukas.gif gerbeja susiradai lotuliukas.gif

piktų kėslų žmogus verysad.gif per fb surado tel. nr. ,jau antrą syki nr. keičiuos .nuotraukos neturėjau ,vardo ir pavardės neafišavau ,neturiu supratimo kaip atrado . nu bet nesvarbu ,gyvenam toliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 14:48
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 15:27)
piktų kėslų žmogus verysad.gif per fb surado tel. nr.  ,jau antrą syki nr. keičiuos .nu bet nesvarbu ,gyvenam toliau biggrin.gif

console.gif tokiu zmoniu saugotis reikia.Jei kas,sakyk, kur ir kada,suleksim visa SM group.gif ,tuoj i vieta padesim ta ikiruoli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 16:50)
console.gif tokiu zmoniu saugotis reikia.Jei kas,sakyk, kur ir kada,suleksim visa SM  group.gif ,tuoj i vieta padesim ta ikiruoli mirksiukas.gif

Čia yra Ji ,artimas žmogus ,tik nepageidaujamas ,trikdantis mūsų šeimos ramybę blush2.gif nebediskutuokim biggrin.gif nenoriu temos teršt savom problemom ,geriau apie kryžiukus pakalbėt mirksiukas.gif

Greitu metu pasirodysiu zukučių somebunny to love procesiuką ,pupsiukėlis tokius pat siuvinėjo .darbas sustojo ,nes rinkinuke siūlų pritrūko .rinkinuką padovanojo Alatėja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 15:03
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 15:53)
Čia yra Ji ,artimas žmogus ,tik nepageidaujamas ,trikdantis mūsų šeimos ramybę   blush2.gif nebediskutuokim  biggrin.gif nenoriu temos teršt savom problemom ,geriau apie kryžiukus pakalbėt  mirksiukas.gif

daba as dezuciu malevojimu uzsiemus ax.gif xxx labai letai slenka,man taip buna,kai darbeli ne sau siuvineju blush2.gif
4u.gif su paskutiniu sakiniu,tave truputi pralinksmint norejau mirksiukas.gif
uztai as rinkinuku ir bijau imtis,mano siuvinejimu,la.....bai daug siulu truktu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 30 gegužės 2013 - 15:08
Kažin kaip bus su mano rinkiniais g.gif , gal kaip nors nepritrūksiu- taupau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 17:02)

* 4u.gif su paskutiniu sakiniu,tave truputi pralinksmint norejau mirksiukas.gif
uztai as rinkinuku ir bijau imtis,mano siuvinejimu,la.....bai daug siulu truktu  lotuliukas.gif

* wub.gif

Kai dmc siūlai rinkinyje ,arba anchor ,jokių problemų ,nuvažiuoji ir nusiperki ,o vat dim ,tai ir aš bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 16:21)
* wub.gif

Kai dmc siūlai rinkinyje ,arba anchor ,jokių problemų ,nuvažiuoji ir nusiperki ,o vat dim ,tai ir aš bijau  unsure.gif

ar esi MTSA namukus siuvinejus,kazi kokio dydzio pats piesinukas issiuvinetas gaunas ? nezinau kokio skersmens laikroduka uzsisakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 17:34)
ar esi MTSA namukus siuvinejus,kazi kokio dydzio pats piesinukas issiuvinetas gaunas ? nezinau kokio skersmens laikroduka uzsisakyt g.gif

žiūrint kokie ,keletą yra smile.gif

http://4.bp.blogspot...00/DSC00856.JPG
http://a405.idata.ov...grille-nans.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 15:48
Aš vistik užsakytus bijūnus iškeičiau į rožes http://www.kasiulai....is-p-10286.html , nes kaip pasiaiškinau 10 aida ir dar siūlai pusvilnoniai bijūnų, tai gali nekaip atrodyt dideli kryžiukai smile.gif . O šitų jei siūlų pritrūks ir nusipirkt bus galima, o, kad pritrūks, visko gali būt, nes dar žalia esu tame reikale.
Atsakyti