Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 05 29, 13:33)
Net pasikėliau savo natiurmortą pasižiūrėt, kad nustatyt kur tavasis brokas, kai nežinai, tai ir atrodo, kad taip turi būt irnesakyk.gif ...šauniai gavosi

As irgi pasitikrinau. Tiesa, sito darbo jau nebeturiu - padovanojau, tik nuotraukas, bet irgi broko to ieskojau lotuliukas.gif Ner ten jo thumbup.gif Mes gi siuvinejom ir nerandam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 29, 15:53)
As irgi pasitikrinau. Tiesa, sito darbo jau nebeturiu - padovanojau, tik nuotraukas, bet irgi broko to ieskojau  lotuliukas.gif Ner ten jo  thumbup.gif Mes gi siuvinejom ir nerandam smile.gif

Tai va, kad nelabai gadina vaizda, tai ir neardziau. Uzsiziurejau, kai BS dariau, jau visas ziedas buvo issiuvinetas, galvoju ir paliksiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 18:04)
Tai va, kad nelabai gadina vaizda, tai ir neardziau. Uzsiziurejau, kai BS dariau, jau visas ziedas buvo issiuvinetas, galvoju ir paliksiu... lotuliukas.gif

žinau ,kaip baisu ardyt ,bet dėl šventos ramybės būčiau išardžiusi ,kad paskui kirminukas negraužtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 gegužės 2013 - 16:46
O aš neardau, jei bendro vaizdo negadina- palieku su mintim, kad tai bus mano improvizacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 11:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif


jeee,koks jis man grazus thumbup.gif jis mano planuose,po adomelio .bet kad to adomelio dar dviems metams like doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
šitas natiurmortas - tobulas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 29, 17:45)
žinau ,kaip baisu ardyt ,bet dėl šventos ramybės būčiau išardžiusi ,kad paskui kirminukas negraužtų  biggrin.gif

Kadangi ta vieta butu likus neuzsiuvineta, pabijojau, kad bus matyt blynas istampytu skyluciu, likusiu nuo siuvinejimo. g.gif Maniau bus tik blogiau, todel ir liko taip. Jums pasakiau apie broka tik todel, kad galvoju Sobieska pamatys ir paklaus, kodel ne toj vietoj ziedas lotuliukas.gif O pasirodo ji butu ne nesupratus lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip tai po skalbimo skyluciu nelieka.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 30, 11:26)
Siaip tai po skalbimo skyluciu nelieka.

Bet išardant, ant lino siūliukų lieka ,arba spalva nuo siūlo .aš tokiu atveju pašiaušiu tuos siūliukus ,ir gerai patrinu plaudama ,kad spalvos neliktų .


Mergaitės turiu klausimą ,esat siuvinėjusios ant 20 aidos ,ir kiek gijų ,dviem ar viena .noriu itin smulkaus ,tad galvoju ant 20 ct aidos viena gija siuvinėt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 09:58
Uodegyte baik sposus kresti nono.gif jau prie nuotraukytes cia nespeju priprast,jau kita pasikeitus,tai dar ir fb vardus keitalioja,paskui suk galva, kas cia tokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai,kad tavo darbus zinau,tai atsipaistau,kas kur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 30, 10:57)
Bet išardant, ant lino siūliukų lieka ,arba spalva nuo siūlo .aš tokiu atveju pašiaušiu tuos siūliukus ,ir  gerai patrinu plaudama ,kad spalvos neliktų .
Mergaitės turiu klausimą ,esat siuvinėjusios ant 20 aidos ,ir kiek gijų ,dviem ar viena .noriu itin smulkaus ,tad galvoju ant 20 ct aidos viena gija siuvinėt .

siuvinėk tik viena gija, labai gražiai atrodo wink.gif aš net buvau nustebus, kad ant aidos taip gražu bus. bandžiau dviem, tai košmaras schmoll.gif

Giedre Pov, aš Jūsų darbų gerbėja notworthy.gif įkvėpimo šaltinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 30, 12:55)
Uodegyte baik sposus kresti  nono.gif  jau prie nuotraukytes cia nespeju priprast,jau kita pasikeitus,tai dar ir fb vardus keitalioja,paskui suk galva, kas cia tokia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gerai,kad tavo darbus zinau,tai atsipaistau,kas kur lotuliukas.gif

Reikėjo pasikeist unsure.gif vienas žmogus ramybės neduoda

InDovi dėkui ,bus įdomu išbandyt thumbup.gif mačiau vieną paveikslą ,nu grožis ,ir labai smulkiai ,kaip ten ištrikrųjų siuvinėjo nežinau ,bet manau ,kad ant 20 aidos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gegužės 2013 - 11:47