Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Zinok, man dar besiuvinejant atrode, kad butinai desiu i ovalu pasporta. Toliau begalvodama, jau persigalvojau, nebenorejau. Na kad tas pasportas paveiksliuko erdves tipo neuzspaustu g.gif Tuomet sugalvojau kita krastutinuma - visai nedet i joki rema, tempti tik ant poremio ir bus tos edves tiek ,kad nors vezimu vezk biggrin.gif Na o galu gale ireminau taip, kaip matote. Bet kadangi reminu pati, joks iremintas ir pakabintas pas mane ant sienos paveikslas dar nereiskia galutinio rezultato. Pvz. sita darba
http://giedruzhe.blo...colat-cafe.html
is pradziu buvau ireminus be pasporto, o po savaites vaiksciojimo ratais aplink (nes kazkas atrode negerai) nuejau uzsisakyt pasporto lotuliukas.gif

Knygose reminimo ar kitokio apipavidalinimo pavyzdziu be abejones buna. Buvo ir sitam darbui. Knygoje jis ovaliame reme (ne pasporte). Pas prancuzaites apskritai itin retai kada pamatysi pasporta. O jei jau pamatysi, tai jis dazniausiai buna gana platus ir baltas arba labai artimos siuvinejimo audiniui spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 29 gegužės 2013 - 09:51
Giedre, nuostabūs tavo darbeliai, ypač su levandom patiko ir paskutinysis wub.gif Tu FR gal gyveni?
Atsakyti
Aga, oi ne, ne Prancuzijoj... Lietuvos provincijoj - Siauliuose. O butu gerai Prancuzijoj smile.gif kur nors pietineje jos dalyje smile.gif Na, kada nors, kai i pensija iseisiu biggrin.gif O pavyzdi apie tai, kaip remina prancuzes pateikiau todel, kad knygos autore taip pat prancuze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 29 gegužės 2013 - 11:52
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 14:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif


Gražu labai wub.gif pasportas per tamsus ,užgožia darbą ,o ir tokios spalvos jame nėra .o kodėl brokas ,viskas čia gerai .
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 13:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif

del pasporto drinks_cheers.gif su Uodegyte,bet darbelis thumbup.gif viskas,dar du masiniukus issiuvineju ir daugiau aidos i rankas neimsiu,linas ir tik linas,kaip ant jo grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 29, 13:51)
Gražu labai  wub.gif pasportas per tamsus ,užgožia darbą ,o ir tokios spalvos jame nėra .o kodėl brokas ,viskas čia gerai .

Vienas ziedas orchidejos ne toj vietoj issiuvinetas verysad.gif
Aciu uz nuomones del pasporto.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 13:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif

super sis natiurmortas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 29, 10:43)

Aaa, matyt todėl tokia ir mintis, aš irgi dar pagalvojau apie ovalų rėmą, na pamatysi kaip gausis, galima iš akies iškirpt ovalą iš paprasto popieriaus ir žiūrėt, kas gaunasi..Gal poros cm užtektų erdvei..O toje nuorodoje tai liuks su pasportu tikrai atsigauna darbai.Apskritai galima bet kokį nieką įrėmint taip, kad stalčius atvėps nuo grožio biggrin.gif

QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 13:39)
Mano natiurmortas su dyyyydeliu broku blush2.gif Cia man taip buna, kai siuvineju ne ant aidos ir nesusibraizau langeliais biggrin.gif


Kai nežinai, tai broko ir nesimato, man kaip tik atrodo tvarkingas toks darbelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 29 gegužės 2013 - 13:29
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 15:16)
Vienas ziedas orchidejos ne toj vietoj issiuvinetas verysad.gif


Bet jai nenūtum pasakius ,niekas ir nebūtų pastebėjęs irnesakyk.gif nebent kuris tą patį siuvinėjo ,ir žino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 gegužės 2013 - 13:33
QUOTE(Sela:) @ 2013 05 29, 14:16)
Vienas ziedas orchidejos ne toj vietoj issiuvinetas verysad.gif


Net pasikėliau savo natiurmortą pasižiūrėt, kad nustatyt kur tavasis brokas, kai nežinai, tai ir atrodo, kad taip turi būt irnesakyk.gif ...šauniai gavosi
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti