Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

mergaitės, sukūriau naują plepesių trobelę, kad nereiktų ilgai ieškot, įkeliu nuorodą http://www.supermama...howtopic=924760

o aš pasikasus doh.gif siuvinėju krikštynoms kvietimus, tai jau bloga nuo to pačio motyvo ir tos pačios spalvos doh.gif tikiuos, greit baigsiu ir galėsiu grįžt prie savo rožių wub.gif
Atsakyti
oho, tai čia tylu ramu, tai keturis puslapius per pusdienį prišnekėjot blink.gif biggrin.gif

o aš baigiau savo drugelį yahoo.gif sokiai.gif beliko išskalbti, išlyginti ir užtempti ant kartono karsta.gif tada ir pasirodysiu biggrin.gif

rėminti kol kas neskubėsiu - laukiu įkvėpimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 15:27)
Mano debiutas pas jus. Dizainas "La cabane du jardin " is Veronique Enginger knygos " Mon journal au pint de croix"

Labas biggrin.gif Grazus darbas clap_1.gif: O tu paskutiniu metu vien Enginger siuvineji???? Kiti jau pamirsti negriztamai?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2013 05 28, 18:35)
O tu paskutiniu metu vien Enginger siuvineji???? Kiti jau pamirsti negriztamai?


Nu kad tep gaunasi ax.gif Nesibark ax.gif Nors ... kiti tai gal ne taip jau visai pamirsti. O jei rimciau, kazkaip nerandu tinkamu konkurentu. Nebent tik MTSA ir Marie Couer (sita meile sviezia). Bent jau pastaruoju metu taip atrodo. Bet siaip tai tu turetum zinot, kad man vis bangom lotuliukas.gif Buvo gi Mirabilia kazkada. Nors sita Enginger banga kazko baisiai didele jau gavosi g.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 17:17)
ko pasekoje net laiškelį tau parašiau wub.gif


A kur ? Niekur nerandu jokiu laiskeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 19:52)
Nu kad tep gaunasi ax.gif Nesibark ax.gif Nors ... kiti tai gal ne taip jau visai pamirsti. O jei rimciau, kazkaip nerandu tinkamu konkurentu. Nebent tik MTSA ir Marie Couer (sita meile sviezia). Bent jau pastaruoju metu taip atrodo. Bet siaip tai tu turetum zinot, kad man vis bangom lotuliukas.gif Buvo gi Mirabilia kazkada. Nors sita Enginger banga kazko baisiai didele jau gavosi  g.gif

Tai uztat kad didele. Nesibaru, kur jau cia uz grazius darbus barsiesi biggrin.gif Seile pavarvinu biggrin.gif , juolab kad pati dabar siuvinet negaliu, tai siutas ant viso svieto ima doh.gif

O Enginger visi sau ar keliauja is namu?
Papildyta:
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 19:52)
Marie Couer (sita meile sviezia).

Man jos Philomene serija miela wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 28 gegužės 2013 - 18:59
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 19:52)

A kur ? Niekur nerandu jokiu laiskeliu  g.gif

Prieš metus Veronicos meilu prašiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 19:30)
Prieš metus Veronicos meilu prašiau cool.gif

Blyyyyn, nieko neatsimenu doh.gif
QUOTE(Dvi @ 2013 05 28, 19:02)
juolab kad pati dabar siuvinet negaliu, tai siutas ant viso svieto ima  doh.gif
O Enginger visi sau ar keliauja is namu?

Man jos Philomene serija miela  wub.gif

As gal biski atsilikus nuo lietuvisko siuvinetoju pasaulio ax.gif O ko tu negali siuvinet ?
Daugiausia Enginger dizainu namie palieka. Bet ne visi.
Man, zinok, labai jurine Marie Couer tema prie sirdies.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 21:42)
As gal biski atsilikus nuo lietuvisko siuvinetoju pasaulio  ax.gif  O ko tu negali siuvinet ?

Persidirbau matyt biggrin.gif Dabar ilsiuosi kojas patiesus ir galiu tik skaityt, jei knyga kaire ranka laikau
Atsakyti
Peržiūrėjau blogą wub.gif Giedre - tikrai grožių lobis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 15:27)
Mano debiutas pas jus. Dizainas "La cabane du jardin " is Veronique Enginger knygos " Mon journal au pint de croix"


Nuostabus wub.gif puikus tavo darbai fb jau spėjau nužiūrinėti šį gražuolį 4u.gif . Sveika prisijungus ir čia prie mūsų gretų mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz ir taip jau nemaza mano ego glostancius zodzius ir uz silta priemima gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 28, 16:52)
Po tokiu Giedres groziu,bus geda savo skystalus berodyt  blush2.gif  biggrin.gif


Laba diena, aš irgi su savo darbais galėčiau slėptis po lapais biggrin.gif biggrin.gif

Giedre, aš vis žiūriu žiūriu į tavo darbelį, ir tokia mintis, o jeigu įdėti jį į ovalų pasportą? Ar visai ne į temą čia būtų.. O pvz šitam darbeliui nenurodytas rėminimas? Ir apskritai ar būna kokie nors pavyzdžiai rėminimui ar rekomendacijos prie rinkinių ar knygose prie schemų?
Atsakyti