Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Po tokiu Giedres groziu,bus geda savo skystalus berodyt blush2.gif biggrin.gif

Sobieska isduok paslapty,kur tas ramunes pritaikysi ax.gif nes doh.gif versiju prisikuriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 gegužės 2013 - 15:54
Dekoju uz gerus zodzius.

Sobieska, kad patausot, taip sakant, cia besilankanciu zandikaulius, as galiu ribotai - per karta po viena darba ir ne daugiau kokiu 2 kartu per menesi biggrin.gif

Zeruti, nu bet kam jau kam, bet ne tau skystalu ieskot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 28, 16:52)


Sobieska isduok paslapty,kur tas ramunes pritaikysi ax.gif nes  doh.gif versiju prisikuriau  lotuliukas.gif


Nagis vaizdžiai išrašyk,gal kokią idėją mestelsi, juk matei, sodyba pas mane didelė biggrin.gif
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 17:31)


Sobieska, kad patausot, taip sakant, cia besilankanciu zandikaulius, as galiu ribotai - per karta po viena darba ir ne daugiau kokiu 2 kartu per menesi  biggrin.gif



Ne, geriau vienu metu viską išklok, visą šią SM temukę užpildysi... paskaudės vienu metu , praeis, bet atsiminsim ilgam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 17:36)
Nagis vaizdžiai išrašyk,gal kokią idėją mestelsi, juk matei, sodyba pas mane didelė biggrin.gif

na jau kaip parasei,kad sodyba,tai mano varijantas netiks blush2.gif buvai uzsiminus,kad jubiliejui suspet turi,tai pagalvojau,sau suknele puosi,dabar labai madoj 4u.gif

Giedre Pov jei tu cia apie mano darbus,tai dekui uz ivertinima 4u.gif per vasara dar niekais uzsiimsiu,o nuo rudens kibsiu i rimtesnius dizainus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 gegužės 2013 - 16:53
QUOTE(zerutis @ 2013 05 28, 17:41)
na jau kaip parasei,kad sodyba,tai mano varijantas netiks blush2.gif buvai uzsiminus,kad jubiliejui suspet turi,tai pagalvojau,sau suknele puosi,dabar labai madoj 4u.gif


Aha, dabar madoj siuvinukai ant rūbų, gal kada ateity pribręsiu tam reikalui, bet dabar ramunėlėmis puošiu sienas, o gal kur nors pastatysiu rolleyes.gif ...žiūriu jau realių ramunių pumpurėliai tuoj skleisis, gerai, kad ilga tų kvietkelių vegetacija, tai spėsiu su jomis ir fotosesiją prasivest cool.gif
Atsakyti
Zeruti, tau blush2.gif Ir jei MTSA tau dar nepakankamai rimta, tai bigsmile.gif Kas tada ? Chatelaine ?

Sobieska, kad daugiau nauju neturiu doh.gif Ka cia senais darbais tema terst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 18:00)
Aha, dabar madoj siuvinukai ant rūbų, gal kada ateity pribręsiu tam reikalui, bet dabar ramunėlėmis puošiu sienas, o gal kur nors pastatysiu rolleyes.gif

doh.gif matai,kap pro sali prasoviau,bet is taves jau visko galima tiketis biggrin.gif tavo fantazijai ribu nera mirksiukas.gif

QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 18:07)
Zeruti, tau  blush2.gif Ir jei MTSA tau dar nepakankamai rimta, tai  bigsmile.gif Kas tada ? Chatelaine ?

drinks_cheers.gif MTSA rimta,bet, tu man atsiuntei dar daugiau rimtu schemuciu ax.gif tik dar man tu dizainu pavadinimai stringa blush2.gif
doh.gif turejau omeni, visokias dezutes dekoruosiu,o ne paveikslelius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 gegužės 2013 - 17:46
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 05 28, 18:07)

Sobieska, kad daugiau nauju neturiu doh.gif Ka cia senais darbais tema terst biggrin.gif

Aš teigiamą stresą jau apturėjau, ko pasekoje net laiškelį tau parašiau wub.gif , lai kiti sukrėtimą pajaučia...tikrai palepink savo siuvinukais čia besilankančių akytes, juolab, kad gamta privertė daugumą sulėtint siuvinėjimo tempus, o paveizėt begeriant kavutę butų super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zerutis @ 2013 05 28, 18:14)
tavo fantazijai ribu nera mirksiukas.gif


...tai, kad yra tos ribos yra....susikirčiuot leidžiu tau pačiai lotuliukas.gif
Ačiū, jei taip tai taip... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 18:17)
...tai, kad yra tos ribos yra....susikirčiuot leidžiu tau pačiai lotuliukas.gif
Ačiū, jei taip tai taip... 4u.gif

ax.gif
Noriu taves atsiklaust,ar tu nieko pries,jei pasiskolinsiu tavo ideje su laikroduku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 28, 18:32)
ax.gif
Noriu taves atsiklaust,ar tu nieko pries,jei pasiskolinsiu tavo ideje su laikroduku blush2.gif

Drąsiai, juk nekonkuruosim-ant vienos sienos nekabinsim smile.gif
Atsakyti
Žėruti varai darbų dirbti, o tai vyrui pasakysiu tongue.gif . Įtariu, kad pavėsinė taps rankdarbine (jei dar ir laikrodį pasikabinsi). g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 28, 18:39)
Drąsiai, juk nekonkuruosim-ant vienos sienos nekabinsim smile.gif

aciuks.gif biggrin.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 05 28, 18:43)
Žėruti varai darbų dirbti, o tai vyrui pasakysiu  tongue.gif . Įtariu, kad pavėsinė taps rankdarbine (jei dar ir laikrodį pasikabinsi). g.gif  g.gif  g.gif

hihihi.gif ispuosiu pavesine,nes namie kai kuriu darbu nekabinsi g.gif nors pagalveliu lauke negaliu det,kaimynu katinai apsisios verysad.gif kokie darbai,as i darba jau lekiu tongue.gif
Atsakyti