Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(bbiitute @ 2013 05 17, 17:04)
geguzes 29 galiu pristatyti i Palanga 


atostogos pajūrį? bigsmile.gif
kada pirksit? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
gal Vilniuj kasnors SD renka? jei ne galeciau pati parinkti, nes noriu uz siuntima maziau moket ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 17, 18:12)
atostogos pajūrį?  bigsmile.gif 
kada pirksit?  4u.gif  ax.gif

taip atostogos biggrin.gif biggrin.gif
Planuoju siandien vakaruki arba rytoj, norisi kad spetu atkeliauti
Atsakyti

laba, gal kas darysit siandien zsakyma is E5P?? labai 1 daikciuko reikia bigsmile.gif



pasikartoju , nes ziauriai reikia
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 05 17, 12:28)
gal nesupyksit kad cia uzklausiu  4u.gif gal kuri zino ar siu baciuku dydis atitinka ? mano koja 26 cm .... tai rinktis 8 dydzio  g.gif ar didesni  g.gif

http://www.crocs.co....=women-footwear


Na mano batų vidpadžiai 25,5cm, crocs visokias tapkes nešioju 38/39, o žieminiai geriau 39/40.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 05 17, 16:32)
gal Vilniuj kasnors SD renka? jei ne galeciau pati parinkti, nes noriu uz siuntima maziau moket  ax.gif

Jei darytumėte žsakymą aš su 1 preke prisijungčiau.
Atsakyti
Sveikos, gal kas noretu mainyti rudas 39 i 40 dydi juodas arba rudas. Gavau pries kelias dienas, ir taip gaila netiko, nesioju 38 galvojau 39 tikrai tiks, o pasirodo stipriai mazintos. Arba pirkciau tokias 40 dydi.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2013 05 17, 09:48)
Labas , merginos  smile.gif  rasiau i paypal tema, bet cia pas jus manau atsakyma gausiu greiciau  4u.gif  kazkada senai turejau panasia situacija, bet dabar nebepamenu, kaip viskas baigesi  g.gif taigi, fragrancedirect man grazino pinigus i paypala geguzes 13d. man tuos pinigus paciai kakzaip reikia persivesti i savo kortele, ar jie korteleje pasirodys automatiskai po keliu dienu ?


O kodel Jums grazino pinigus g.gif . Noreciau kad atsilieptu kurios uzsakineja is Fragrancedirect. Mano siunta issiusta 04.17d. iki siol dar negavau siuntinio, ar reiktu jau sunerimti ir jiems rasyti ar yra gavusiu siuntas ir per ilgesni laika? verysad.gif
Atsakyti
Rytoj uzsakinesiu is SD www.sportsdirect.com

Kaunas, galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
Prijungciau viena pora crocsu is crocs.eu 4u.gif
Butu free shipas ir turiu koduka -20%
Atsakyti
kas siandien Kaune uzsakytu is everything5pounds? Reikia 3 prekiu.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 05 17, 14:39)
blink.gif
Visai nesitikejau gaut, o cia per dvi dienas smile.gif

Saldu, aciuks.gif

Pati pirkot? Na va, puikiai einas, tik javaris isbandyma metė smile.gif
Tiko jums javario batai?
Atsakyti