Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

skubiai priimsiu viena pora crocsu is crocs.eu, lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
LESS10 pagaliau uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
oooo velniava doh.gif kaip tik susiruosiau siusti krepsiuka doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Pirksiu šį savaitgalį iš www.mytoys.de , jei kas norėtumėt - prašom junkitės 4u.gif

Tik kadangi pirmąkart iš čia pirksiu, tai nesu patarėja nei dėl prekių, nei dėl siuntimo ax.gif

Man tik įdomu siuntinys gaunamas per kurjerius ar jis būna "nesekamas" ,t.y. neregistruotas g.gif

Ačiū Vi_ktorija už pagalbą 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamos, gal galite patarti. Eisime lankyti naujagimės mergytės. Galvoju padovanoti štai šią fisher price karuselę MY TOYS . Tik iškilo klausimas, kodėl ją galima naudoti tik iki 5 mėn.? Ieškant dovanos svarbi ir kaina, tad renkantis tarp lavinamųjų kilimėlių, vibro kėdučių bei karuselių, šis variantas man pasirodė prieinamiausias ir labiausiai vertas šios kainos. Bet gal kas kitų pasiūlymų turit? Matėt kokių akcijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 05 24, 21:16)
Mamos, gal galite patarti. Eisime lankyti naujagimės mergytės. Galvoju padovanoti štai šią fisher price karuselę MY TOYS . Tik iškilo klausimas, kodėl ją galima naudoti tik iki 5 mėn.? Ieškant dovanos svarbi ir kaina, tad renkantis tarp lavinamųjų kilimėlių, vibro kėdučių bei karuselių, šis variantas man pasirodė prieinamiausias ir labiausiai vertas šios kainos. Bet gal kas kitų pasiūlymų turit? Matėt kokių akcijų smile.gif


turim mes šitą. kodėl iki 5 men? g.gif mum jau 5 .. bat dar ilgai naudosim manau.
aš LT pirkau už ~75lt ax.gif 4u.gif

radau.
pirkom čia.
http://www.zaisluisp...fly-dreams.html

nors rašo kad gali būt ne pilnos komplektacijos ar dar kas... bet gavom viską naują. supakuota orginalioj dėžėj thumbup.gif greit pristatė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 24 gegužės 2013 - 20:26
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 24, 21:23)
turim mes šitą. kodėl iki 5 men?  g.gif  mum jau 5 .. bat dar ilgai naudosim manau.
aš LT pirkau už ~75lt  ax.gif  4u.gif

radau.
pirkom čia.
http://www.zaisluisp...fly-dreams.html

nors rašo kad gali būt ne pilnos komplektacijos ar dar kas... bet gavom viską naują. supakuota orginalioj dėžėj  thumbup.gif  greit pristatė  ax.gif


Ant etiketės parašyta 0-5m (tai m turbūt mėnesiai, ar metai biggrin.gif jau pasimečiau) Ačiū už nuorodą, žymiai pigiau gaunasi smile.gif O dar norėjau paklausti, kiek video esu žiūrėjusi, tai garsas toks gana čaižantis atrodo, o iš tikro neįkyri muzikėlė? smile.gif
Atsakyti
man sita karusele nepatiko, nes garsas tikrai yra uziantis kazkoks. o karuseles nezinau iki kada kas naudoja, bet maniske, kai maniske pradejo sestis stotis, tai jau ciupdavo uz zaisliuku ir praktiskai sulauze karusele. bet tie zaislai maziukams visi tokie, ka vibrokedute bus iki 6-7 men,nebent tinkanti iki 18kg, ka koks lavinimo kilimelis, irgi neilgaamzis.
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 05 24, 21:16)
Mamos, gal galite patarti. Eisime lankyti naujagimės mergytės. Galvoju padovanoti štai šią fisher price karuselę MY TOYS . Tik iškilo klausimas, kodėl ją galima naudoti tik iki 5 mėn.? Ieškant dovanos svarbi ir kaina, tad renkantis tarp lavinamųjų kilimėlių, vibro kėdučių bei karuselių, šis variantas man pasirodė prieinamiausias ir labiausiai vertas šios kainos. Bet gal kas kitų pasiūlymų turit? Matėt kokių akcijų smile.gif

is savo patirties paakysiu, kad mes ja labai trumpai naudojom sad.gif neidomi ta karusele mano maziui, tad realiai 1 men proga gave dovanu gal iki puses metu tuos zaisliukus kalbino, o po to pasidare visai neidomu, bet siaip fainas daiktas, ypac kai gali su distanciniu ji valdyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gaaabriele @ 2013 05 24, 21:33)
Ant etiketės parašyta 0-5m (tai m turbūt mėnesiai, ar metai  biggrin.gif  jau pasimečiau) Ačiū už nuorodą, žymiai pigiau gaunasi smile.gif O dar norėjau paklausti, kiek video esu žiūrėjusi, tai garsas toks gana čaižantis atrodo, o iš tikro neįkyri muzikėlė? smile.gif

garsa gali ir visai isjungti, gali palikti sviesytes, bejen garsumo yra du lygiai, tik jei viska sujungti batrakes greit nusedo :)ai o muzikytes pakankamai malonios ausiai biggrin.gif klausyti galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 05 24, 21:33)
Ant etiketės parašyta 0-5m (tai m turbūt mėnesiai, ar metai  biggrin.gif  jau pasimečiau) Ačiū už nuorodą, žymiai pigiau gaunasi smile.gif O dar norėjau paklausti, kiek video esu žiūrėjusi, tai garsas toks gana čaižantis atrodo, o iš tikro neįkyri muzikėlė? smile.gif


mums tai patinka kad galima iš vis išjungt garsą , palikt tik besisukančius žaislus... muzikėlės tikrai neįkyrios. ne taip kaip su pirmuoju padovanojo tai klausyt negalėjom doh.gif doh.gif tiriririririraaa lotuliukas.gif doh.gif

mums ji jau tarnauja 4 mėnesius. patinka mažajai. bet kai sėdės jau tai nuimsim nes sulaužys tikrai smile.gif

bet visi žaislai lelkom skirti pusmečiui kažkur ax.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 05 24, 21:51)
Ačiū visoms už nuomones 4u.gif

Mes turime tokią:
https://www.assorti....reams-nuo-0-men
Tikrai pasiteisino - mums tuoj 9mėn ir dar mielai žiūrim ir bendraujam su ryškiais žaisliukai. Buvo ir į žaisliukus įsikabinęs ir nieko, nesulūžo, tiesiog prasisuka atgal, gražios melodijos, čia mūsų kol kas vienintelis pasiteisinęs pirkinys thumbup.gif
Atsakyti