Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 17, 11:20)
ne, dar pigiau  lotuliukas.gif nes koduka -15% pritaike  biggrin.gif

nu gerai, gerai, už dyką gavos biggrin.gif bet kaip taip greit VLN atsirado tai neįkertu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 17, 11:39)
nu gerai, gerai, už dyką gavos  biggrin.gif bet kaip taip greit VLN atsirado tai neįkertu  lotuliukas.gif

nu cia GAP mirksiukas.gif
Papildyta:
Priimciau i tesco krepsi su kokiu 15 svaru - siusiu per UK, is ten pagal svori, naudosiu 10 svaru koduka 4u.gif Panevezys - persiunciu 4u.gif
Atsakyti
MERGINOS, e5 as darysiu po papildymo arba norala vakare, nes ji tik vakare gales uzsakyti, o as labai noriu keliu skniu blush2.gif

vilnius, zirmunai. jei neduag prekiu, galiu persiusti pastu.

rasyti tvarkingai nurodant, miesta ir nicka laisko pavadinime i murcikas@gmail.com, nerasykite i az. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 17 gegužės 2013 - 11:36
gal nesupyksit kad cia uzklausiu 4u.gif gal kuri zino ar siu baciuku dydis atitinka ? mano koja 26 cm .... tai rinktis 8 dydzio g.gif ar didesni g.gif

http://www.crocs.co....=women-footwear
Atsakyti
E5 uzsakyta, vos spejau pagaut suknes, jei dar neanuliuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 17 gegužės 2013 - 12:36
O gal kas Kaune e5pound darysit uzsakymuka ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 17, 10:43)
toms kas netikejo  tongue.gif GAP sortukai jau Vilniuje  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Aš jau gavau biggrin.gif
Visų kurios su manim pirkote lauksiu tik po savaitgalio. Tad šiais puikiaisiais šortais deja neteks pasipuošti tongue.gif
Viską surašysiu asmeniškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 16, 22:02)
Mamukai, visoms kurių batukus SABALIN turi, išsiuntinėjau žinutes. Labai laukiu iš jūsų atsakymų iki ryt 12 val. Vėliau norėsiu patvirtinti užsakymą.
Primenu, kad laisvi:
kedukai http://public.fotki....9367673089.html  25 ir 33 d. spalva tamsiai mėlyna. Kaina 90 Lt basutės http://public.fotki....kai/pvz/66.html  33 d. Spalva ne tokia kaip foto, bet SABALIN teigimu panaši. Kaina 70 Lt
Kas norite, prašom į až mirksiukas.gif

Primenu, kad laisvi:
kedukai 25 d. ir basutės 33 d. Dar kokią valandėlę laukiu.
Beja, viena mamytė taip man ir neatrašė dėl berniukiškų 25 d. basučių. Nicas Liepsa. Nežinau ar imti jai jas, ar ne g.gif Labai noriu jau šiandien užsakyti, kad kitos savaitės pirmoje pusėje gaučiau batukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2013 05 17, 14:05)
thumbup.gif  thumbup.gif
Aš jau gavau  biggrin.gif
Visų kurios su manim pirkote lauksiu tik po savaitgalio. Tad šiais puikiaisiais šortais deja neteks pasipuošti  tongue.gif
Viską surašysiu asmeniškai  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif o čia tai greitis biggrin.gif aš kažkada pirkau irgi susikooperavus iš GAP tai virš sav. berods keliavo, tad nesitikėjau tokio greitumo iš GAP lotuliukas.gif gal jie VLN parduotuvę turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 17, 14:07)
Primenu, kad laisvi:
kedukai 25 d. ir basutės 33 d. Dar kokią valandėlę laukiu.
Beja, viena mamytė taip man ir neatrašė dėl berniukiškų 25 d. basučių. Nicas Liepsa.  Nežinau ar imti jai jas, ar ne g.gif  Labai noriu jau šiandien užsakyti, kad kitos savaitės pirmoje pusėje gaučiau batukus ax.gif

Koks modeliukas, ar berniukyski? Paimciau as, jeigu neatrasytu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar jums duoda ir crocs 10 off, ir dar 20 proc nuolaida panaudoti?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 17, 11:39)
nu gerai, gerai, už dyką gavos  biggrin.gif bet kaip taip greit VLN atsirado tai neįkertu  lotuliukas.gif

Gapas greitai atsiuncia ax.gif

QUOTE(saldu @ 2013 05 17, 14:05)
thumbup.gif  thumbup.gif
Aš jau gavau  biggrin.gif
Visų kurios su manim pirkote lauksiu tik po savaitgalio. Tad šiais puikiaisiais šortais deja neteks pasipuošti  tongue.gif
Viską surašysiu asmeniškai  mirksiukas.gif

nu ziuriu man vienai tik "pasiseke", kad mano siunta DHL'as nutare DPD perduot doh.gif nu siutas ima negaliu. Pati nulekciau pasiimti, bet dabar nieks nezino pas koki kurjeri jie yra ir kada pasieks DPD sandelius gun_bandana.gif
Atsakyti