Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(tuke @ 2013 05 23, 21:56)
Per ta skubejima neirasiau verysad.gif , pabandziau uzpildyti anketa, ziuresiu ka jie.

FB greičiau reaguoja, gal dar čia parašykit.
https://www.facebook.com/mangoshop

O kokią nuolaidą duoda?
Atsakyti
mergaiciukes,patarkit,kokiam banke geriau butu issimti kortele pirkimui internete ir kokia butu geriau?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 05 23, 18:49)
Kažin, tos planšetes, kurias siuntemes čia masiškai , turi kokią nors garantija ?
Pas mus jau nesikrauna... Kaži, verta jiems rašyti ? g.gif
va čia ir blogumas, kai siuntiesi iš užsienio : jei viskas gerai,tai gerai, o kai sulūžta ,tai kaip ir viskas, turbut...
o pas mano vaikus , tai viskas lužta smile.gif
taip, mums ir su akiniais is zeniooptical buvo: vieni suluzo:užsisakem kitus, po menesio ir tie sulužo doh.gif tai praktiskai uz ta suma jau ir LT butume nusipirke su metine garantija  smile.gif

Mano giminems po savaites neintensyvaus naudojimo atsisake touchscreen,susirasinejau su kinieciais, prase atsiusti nuotraukas ar video, pasiule kelis variantus, arba konpensuot taisyma Lietuvoj (aisku kaip imanoma uz mazsne kaina), arba siust jiems atgal jie pataisys, galiausiai sutarem, kad isvis grazinu atgal, sutiko uz siuntimo atgal suma duoti nuolaida smile.gif Zodziu keliauja plansete jau menesi (registruota), kol kas adresato nepasieke. Ziuresim kaip cia seksis. Po to bandysiu rasyt laiska muitinei, radau informacijos, kad galima atgauti sumoketa muita, jei preke grazini. manau, jei tam tikras laiko tarpas dar nepraejo bandykit rasyt jiems, tartis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Niu va, atejo "svente" ir i mano kiema su e5. negavau 4 prekiu, bet bent jau jos apibrauktos tokiu apskritimu lyg popieriuose, grazinimo jokio nebuvo ziuriu, parasiau sian jiems laiska. po kiek mazdaug laiko jums ka nors atsake?
Atsakyti
Murčikai, ar jau surinkot iš lesthan10pounds reikiamą sumą užsakymui? ax.gif parašiau jums el.laišką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 05 23, 22:03)
Murčikai, ar jau surinkot iš lesthan10pounds reikiamą sumą užsakymui?  ax.gif parašiau jums el.laišką  smile.gif



apsirgus mano maze biski, tai nelindau sias dienas dar paziureti, bet laabai vangiai renkasi, nezinau net ka daryt, bandysiu dar MD tema sukurti g.gif kol atsiranda naujos panos, dinsgta anksciau parasiusiu prekes ir gaunas pasaka be galo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 23 gegužės 2013 - 22:04
Kadangi man pačiai prisireikė apsipirkti, siūlau rinkti bendrą užsakymą iš šios parduotuvės.
Siuntimas kainuoja 30lt, dalinsimės iš norinčiųjų skaičiaus. Jokių muitų nėra, nes pirkimas vyktų Europos Sąjungos viduje! Be to, prekės atkeliaus labai greitai - per savaitę.
Jokių tarpininkavimo mokesčių tikai neimsiu O iš manęs prekes galėsite atsiimti pačios (Vilniuje) arba gauti paštu.


Daugybė žymių brand'ų drabužių, kokybė garantuota
http://www.jeansstore.com/
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 23, 22:47)
Niu va, atejo "svente" ir i mano kiema su e5. negavau 4 prekiu, bet bent jau jos apibrauktos  tokiu apskritimu lyg popieriuose, grazinimo jokio nebuvo ziuriu, parasiau sian jiems laiska. po kiek mazdaug laiko jums ka nors atsake?

Aš irgi negavau kelių prekių ne taip senokai.Pas mane jos buvo pažymėtos kaip įdėtos,bet nebuvo.Tai parašiau laišką ir gavau po dviejų dienų atsakymą,kad gražins už prekes pinigus.Bet siuntimo išlaidos nepriskaičiuotos verysad.gif
Atsakyti
gal kas noretu prisijungti prie http://www.tesco.com/direct ?
yra 10 svaru nuolaida perkant uz 50 svaru. siuntimas uk - 3 svarai. tai pasidengtu ir likuti pasidalintume wink.gif
yra zaislu neblogom kainom. truksta 35 svaru iki nuolaidos 4u.gif
siuntimas per tuki.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 23, 23:04)
apsirgus mano maze biski, tai nelindau sias dienas dar paziureti, bet laabai vangiai renkasi, nezinau net ka daryt, bandysiu dar MD tema sukurti  g.gif  kol atsiranda naujos panos, dinsgta anksciau parasiusiu prekes ir gaunas pasaka be galo  doh.gif

Sveikatėlės mažiukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 23, 23:04)
apsirgus mano maze biski, tai nelindau sias dienas dar paziureti, bet laabai vangiai renkasi, nezinau net ka daryt, bandysiu dar MD tema sukurti  g.gif  kol atsiranda naujos panos, dinsgta anksciau parasiusiu prekes ir gaunas pasaka be galo  doh.gif

Zinau kas is ten nori, ryt galesiu pasakyt jai, turetu prisijungt. Kiek siuntimas? Gal ir as ka paziureciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 05 23, 21:46)
Netikrinau, ar tikrai pigiau, bet užmačiau, kad akciją paskelbę The Hut. Čia Redken ir L'Oreal, siuntimas nemokamas.


Jei gerai atsimenu, tai už Loreal didelį kiekį lyg 15-20 svarų mokėjau blush2.gif Tikrai galima pigiau rast rolleyes.gif
Atsakyti