Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 23, 14:12)
mergytes, HM jau issiunte  thumbup.gif Aisku dar kai kas liko su atidetu pristatymu ir atkeliaus veliau.

Kai kuriu prekiu vis gi neidejo, informuosiu asmeniskai  ax.gif nu bet ten smulkmenos

Gal jau kitos savaites pabaigoje bus LT, bet ciau priklauso kaip greitai HMas atkeliaus i UK adresa ax.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Na taip su tuo ju siuntimu buna visko, praeita savaite mano siunta pradejo vaziuot penktadieni kazkodel nedavaziavo, sestadieni vel pradejo is naujo v aziuot, tai galu gale atveze pirmadieni vakarop.

QUOTE(norala @ 2013 05 23, 17:49)
Kažin, tos planšetes, kurias siuntemes čia masiškai , turi kokią nors garantija ?
Pas mus jau nesikrauna... Kaži, verta jiems rašyti ? g.gif
va čia ir blogumas, kai siuntiesi iš užsienio : jei viskas gerai,tai gerai, o kai sulūžta ,tai kaip ir viskas, turbut...
o pas mano vaikus , tai viskas lužta smile.gif


jei lizda uzlauze kur kisasi kabelis, tai tokia garantija ir LT negaliotu schmoll.gif . Gal dar bandykit kita kabeli det gal tik jame problema. Nebent didesnis gedimas, tai aisku galima bandyt rasyt, as neatsimenu kas bet kazkas rase kad susitare kazka ar kompensavo ar kita siunte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 23, 16:42)
o kiek laiko galit laukti? nes aš norėčiau prisijungti, bet man svarbu nuolaidos dydis (tiksliau galutinė kaina), laukti galiu ir ilgiau ax.gif norėtųsi bent 20% nuolaidos ax.gif


Sveikos, as irgi mytoys.de noreciau jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 05 23, 19:49)
Kažin, tos planšetes, kurias siuntemes čia masiškai , turi kokią nors garantija ?
Pas mus jau nesikrauna... Kaži, verta jiems rašyti ? g.gif
va čia ir blogumas, kai siuntiesi iš užsienio : jei viskas gerai,tai gerai, o kai sulūžta ,tai kaip ir viskas, turbut...
o pas mano vaikus , tai viskas lužta smile.gif
taip, mums ir su akiniais is zeniooptical buvo: vieni suluzo:užsisakem kitus, po menesio ir tie sulužo doh.gif tai praktiskai uz ta suma jau ir LT butume nusipirke su metine garantija  smile.gif

Musu po triju dienu jau nesikrove doh.gif doh.gif doh.gif teko iskarto taisyti smile.gif
Atsakyti
Pirmai paprasiusiai padovanosiu Gap 20 proc. koduka nuo pilnos kainos galiojanti iki 06 10.
Atsakyti
tesco clothing duoda 25 proc. nuolaidą kai kuriems vaikiškiems vasaros drabužiams
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 05 23, 13:39)

O E5,kaip suprantu, norinčių nera ? Nes vakar nepavyko surinkti iki normalios kainos  sad.gif

Tai kad labai greit dingsta naujos prekes arba dydziu nebelieka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 05 23, 18:49)
Kažin, tos planšetes, kurias siuntemes čia masiškai , turi kokią nors garantija ?

Garantija 3 hieroglifai lotuliukas.gif
Aš nepyktibiškai, bet žinojot, kad rizikinga. Rašykit jiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 23 gegužės 2013 - 20:19
Prašau pagalbos, ar galima atsaukti mangooutlet.com, nesuvedziau koduko 30 proc nuolaidos doh.gif, tiksliau nelabai radau, kur vesti, tad nuskaiciavo pilna kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 23 gegužės 2013 - 20:42
Dar neteko atšaukinėt, o į laiškus jie ilgai neatsako, tad abejoju ar padės.
Nuėjus į chekout, iškart apačioj yra langelis promotion kodui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 23 gegužės 2013 - 20:52
QUOTE(Sense @ 2013 05 23, 21:42)
Dar neteko atšaukinėt, o į laiškus jie ilgai neatsako, tad abejoju ar padės.
Nuėjus į chekout, iškart apačioj yra langelis promotion kodui.


Per ta skubejima neirasiau verysad.gif , pabandziau uzpildyti anketa, ziuresiu ka jie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 23 gegužės 2013 - 20:56
QUOTE(Sandraxa @ 2013 05 23, 16:22)
Gal kuri uzmatet toki daikta kaskur zymiai pigiau nei LT?  4u.gif gaila mytots nematau  verysad.gif na taip uzsireike vaiko gimtadieniui  biggrin.gif tik 300 lt moket biska gaila  biggrin.gif
user posted image



mačiau čia:
www.mothercare.com arba čia www.elc.co.uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 23, 16:42)
o kiek laiko galit laukti? nes aš norėčiau prisijungti, bet man svarbu nuolaidos dydis (tiksliau galutinė kaina), laukti galiu ir ilgiau ax.gif norėtųsi bent 20% nuolaidos ax.gif


Jei tik nedings, lauksiu kol irgi geresne nuolaida pasiulys, noreciau 20-25% sulaukt biggrin.gif
Atsakyti