Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 17, 07:35)
siaip po tokio laisko mano sese gaudavo siunta po geros savaites tik  rolleyes.gif o del rezervavimo rasiau pries pora dienu. Pakabino man viena karta, o paskui antra karta visa suma nuskaityti bande. Kadangi pinigu tiek kortelej nebuvo, bandys nuskaityti pakartotinai 19 d.  ax.gif


Aisku. Ziuresim, kaip cia man baigsis ax.gif
Atsakyti
toms kas netikejo tongue.gif GAP sortukai jau Vilniuje thumbup.gif
Atsakyti
Labas , merginos smile.gif rasiau i paypal tema, bet cia pas jus manau atsakyma gausiu greiciau 4u.gif kazkada senai turejau panasia situacija, bet dabar nebepamenu, kaip viskas baigesi g.gif taigi, fragrancedirect man grazino pinigus i paypala geguzes 13d. man tuos pinigus paciai kakzaip reikia persivesti i savo kortele, ar jie korteleje pasirodys automatiskai po keliu dienu ?
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės 4u.gif
Gal galite įmesti nuorodą, per kur jūs išsirenkate E5P prekes prieš papildymą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 05 17, 10:50)
Labas rytas, mergaitės  4u.gif
Gal galite įmesti nuorodą, per kur jūs išsirenkate E5P prekes prieš papildymą  blush2.gif

https://www.facebook...5...4947&type=1
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2013 05 17, 10:48)
Labas , merginos  smile.gif  rasiau i paypal tema, bet cia pas jus manau atsakyma gausiu greiciau  4u.gif  kazkada senai turejau panasia situacija, bet dabar nebepamenu, kaip viskas baigesi  g.gif taigi, fragrancedirect man grazino pinigus i paypala geguzes 13d. man tuos pinigus paciai kakzaip reikia persivesti i savo kortele, ar jie korteleje pasirodys automatiskai po keliu dienu ?

man gal po kokiu 3-4 d. atkeliavo i kortele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 17, 10:43)
toms kas netikejo  tongue.gif GAP sortukai jau Vilniuje  thumbup.gif

čia tie po 3.31 eur. g.gif taip greit Vilniuj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 17, 11:15)
čia tie po 3.31 eur.  g.gif taip greit Vilniuj  g.gif

ne, dar pigiau lotuliukas.gif nes koduka -15% pritaike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2013 05 17, 10:54)

Ačiū 4u.gif
O toj pardėj nebūna rankinukų per petį kur dedasi - kažkaip neužmačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 05 17, 11:22)
Ačiū  4u.gif
O toj pardėj nebūna rankinukų per petį kur dedasi - kažkaip neužmačiau  g.gif

buna, tik rankines grazesnes labai greit nuperka pvz grupiniu apsipirkimu portalai ir tada po "akcijom" pardavineja
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2013 05 17, 11:24)
buna, tik rankines grazesnes labai greit nuperka pvz grupiniu apsipirkimu portalai ir tada po "akcijom" pardavineja

Nu tada reikės stebėti, o tai labai prireikė tokio daikto 4u.gif
Atsakyti