Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 09:54)
man tai juokinga, kai yra kas pasako, jog čia man gerą daro prisijungdama  doh.gif neva, jai pačiai nereikia...

mano pirma mintis irgi tokia buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2013 05 22, 10:33)
As manau vienareiksmiskai patogiau yra toms, kurios jungiasi prie ko nors. Ir tikrai pagarba toms, kurios priima pas save kitu uzsakymus, vargelis tikrai nemazas.

Dziaugiuosi, kad apskritai yra tokiu geru zmoniu  4u.gif ir esu "apakus" nuo kai kuriu prisijungusiu naglumo  blink.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif. Dar nuo savęs pridėsiu- vargsta forume konsultuodamos naujokes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 22 gegužės 2013 - 09:46
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 22, 10:40)
Sveikos, mergaitės,

gal kuri kaip tik renkate užsakymą http://www.unserekleineapotheke.de/? Vilniuje arba Kaune?  4u.gif

as prisijungciau, jei kas klaipedoje rinktumete, baigiasi sampunai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 05 22, 07:11)
pirkau pas mus vaistineje po 16 lt uz vnt, nei vieno uodo ikandimo, nei vienos erkes.

iš mūsų vaistinės tikrai veikia, iš kiniečių schmoll.gif bet tos iš kiniečių ir atrodo visai kitaip, ir medžiaga, ir užsegimas, ir kvapas. ir kaina, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 05 22, 10:50)
as prisijungciau, jei kas klaipedoje rinktumete, baigiasi sampunai  blush2.gif

Kokius perkate iš ten?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 22, 11:02)
Kokius perkate iš ten?

lavera, kazkaip pamegau ju produkcija.
Atsakyti
patikslinsiu rolleyes.gif anuliavo nuo geguzes 9 d. darytus uzsakymus, visi kiti gauti jau.


QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 22, 10:27)
turiu blogu ziniu  verysad.gif Anuliavo HM'as uzsakyma. Vis nukelinejo pristatyma, o galiausiai nutare panaikinti. Vakare skambinsiu, bandysiu aiskintis su jais. Bet abejoju ar gales grazinti ta uzsakyma su visom nuolaidom.

Surasysiu visom asmeniskai laiskucius kai jau zinosiu visa situacija. Prasau nepulti rasyti man laisku, nes nieko konkreciau negalesiu pasakyti. Jei jau nesigaus grazinti seno uzsakymo, darysiu nauja. Jei kuri nenoresite jungtis prie naujo uzsakymo, pinigelius pervesiu atgal.

Tai pat parinksiu koki tesco ar asda, gal galeciau kuo greiciau issiusti jau gautas HM prekes (nes jau kitos mergaites senokai ju laukia).

Tikiuosi visu jusu supratimo  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 05 22, 11:10)
lavera, kazkaip pamegau ju produkcija.

Kokius konkrečiai, nes kaip tik juos žiūrinėju bigsmile.gif
Šiaip aš žiūriu voiley.de, nes pasirinkimas didesnis ten arba unserekleineapotheke.de nemoku ieškot blush2.gif Tarkim Laveros vaikų kūno ir plaukų šampūno nerandu, nerandu dušo želės
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 22, 11:15)
Kokius konkrečiai, nes kaip tik juos žiūrinėju  bigsmile.gif
Šiaip aš žiūriu voiley.de, nes pasirinkimas didesnis ten arba unserekleineapotheke.de nemoku ieškot  blush2.gif Tarkim Laveros vaikų kūno ir plaukų šampūno nerandu, nerandu dušo želės

As tai Weleda perku plauku-kuno sampuna is unserekleineapotheke.de 4u.gif
Gera kainyte gaunas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 22 gegužės 2013 - 10:18
merginos o ka pirkot geresnio ir naturalesnio vaikams nuo saules? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 05 22, 11:17)
As tai Weleda perku plauku-kuno sampuna is unserekleineapotheke.de  4u.gif
Gera kainyte gaunas  thumbup.gif

Jei apie šitą Weledos, tai turim dabar mes jį ir naudojam, bet nepasakyčiau, kad labai jau patinka, kai vaikams, tai sakyčiau, kad perdaug kvapų pridėta
http://www.unserekle..._Baby_Kind.html
Norim pabandyti šitą:
http://www.violey.co...poo_p_3606.html
Atsakyti
gal atsiras norinciu jonavoje sportsdirect.com rasykit i r.kekiene@gmail.com galiu persiust jei jums apsimoka. darysiu vakare 6 valanda.
Atsakyti