Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

Gal galit priminti iš kokios parduotuvės rudenį užsisakinėjote Speedo ar panašius maudomėlius į baseiną vaikams? Tada nereikėjo, o dabar neatkapstau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 08:18)
"jau 11 dienų praėjo. Laukiu batukų. Parašyk, kodėl dar nėra ir kada bus"  doh.gif pasijutau lyg pervežimo kompaniją, kuri atsakinga už pristatymą doh.gif
Kitą kart siųsiu visiems sekimo nuorodą, lai stebi patys


atsakymas. nėra nes neatvežė. bus kai atveš biggrin.gif

QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 22, 09:16)
čia truputį gaunasi varymas į vienus vartus  g.gif aišku labai smagu, kad priima kooperuotis, bet ir jom gerai, už siuntimą nereik belekiek mokėt, aišku šioks toks vargas su svetimom prekėm po to, bet yra ir tokių kur užsako ir dingsta, dvi tris sav. tyli, nei ką galvot, nei ką, į akis lįst nesinori, mąstai ar dingo visam, ar užsakinėt iš naujo, ar kaip  g.gif finale išaiškėja, kad vežėjas buvo sugedęs  unsure.gif  negi sunku brūkštelt ir pasakyt situaciją  g.gif arba užklausi kokio klausymo tai atsakymą tik po trijų parų gauni  g.gif


na taip... visko būna.bet ir jos gal nesėdi kasdien prie kompo. aišku mes jaudinamės nes vis tik svetimam žmogui ir savo pinigėlius pervedam, todėl norisi žinot viską biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 22 gegužės 2013 - 08:43
man tai juokinga, kai yra kas pasako, jog čia man gerą daro prisijungdama doh.gif neva, jai pačiai nereikia. Aš manau, kad gerai abiems pusėms, bet toms kurios jungiasi žymiai geriau:
1.nereikia turėti ir mokėti už kreditinę kortelę
2. gaišti laiką renkant užsakymą ir jį darant
3. gaišti laiką informuojant, jog prekės užsakytos, paskui apie tai kad jos jau pajudėjo į Lt, paskui kad jau gautos ir tt
4. gaišti laiko jas atrenkant ir suskirstant prekes
5. Aiškintis su pardavėju dėl ne tų prekių ar neįdėtų prekių
6. laukti namuose kada ateis pasiimti prekių
7. apsikrauti dėžėmis namų
ir tt

Dažniausiai darau užsakymus pati, bet šį kartą prisijungiau prie SD rinkusios mergaitė sir kaip man ramu..tiesiog sumokėjau ir laukiu. Va tokiomis akimirkomis supranti, kaip lengva prisijungti ri tada kritikuoti.

Aš būčiau už tai, ka dtos kurios nuolat tik jungiasi, imtų rinkti užsakymą, gal tada mažiau priekaisštautų.

Aš ir nevisada atrašau į el. laiškus, nes darbe ne visada galiu, dažnai serga vaikai, nesinori vakare dar sėdėt prie PC kai jau darbe 8-9val atsėdi...
jei neatrašau, vadinasi viskas Ok, o jei nuspręsiu, kad užsakymo nedarau, žinoma, kad informuosiu.
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 22, 09:41)
atsakymas. nėra nes neatvežė. bus kai atveš biggrin.gif
na taip... visko būna.bet ir jos gal nesėdi  kasdien prie kompo. aišku mes jaudinamės nes vis tik svetimam žmogui ir savo pinigėlius pervedam, todėl norisi žinot viską  biggrin.gif  ax.gif

na taip, aš nieko ir nesakau biggrin.gif tiesiog visokių yra, visokių reikia biggrin.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 09:54)
Aš manau, kad gerai abiems pusėms, bet toms kurios jungiasi žymiai geriau:

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

manau jei kas nenori, neapsimoka ar kitaip vargt nenori tai temoje ir nesiskelbia, kad "pirksiu, kooperuokitės" ax.gif
Atsakyti
Bent jau aš ne dėl noro užsiimti veikla tai darau, o kad būtų pigiau, nes ieškant kas renka, beveik niekad neina rasti doh.gif Visi dažniausia nori jungtis ir nuolat skelbia " gal kas ieško, gal kas rinks" ir jokios potekstės, kad galiu ir aš..
Bet žinoma, visokių yra, visokių reikia
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 09:54)
Aš manau, kad gerai abiems pusėms, bet toms kurios jungiasi žymiai geriau:


as anksciau irgi rinkdavau nemazas kompanijas, bet dabar kai pati prisijungiu, tai zymiai patogiau, jokio vargo, pervedi pinigelius ir lauki. nei stresuoti ar tos prekes atejo, ar ta gavai, ar nera broko. aisku jungiuosi prie pazistamu ir kurios patikimos, kad nereiktu sukti galvos uzsake, ar ne, dings, nedings.

p.s. užsispyrėlė ar tau pasieme E5P ta mergina? nes pas mane suknele vis dar yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 22, 10:08)
tiesiog visokių yra, visokių reikia  biggrin.gif


Visokiu yra, visokiu reikia, bet ar tikrai reikia cia dar didelis klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 10:11)
Bent jau aš ne dėl noro užsiimti veikla tai darau, o kad būtų pigiau, nes ieškant kas renka, beveik niekad neina rasti  doh.gif Visi dažniausia nori jungtis ir nuolat skelbia " gal kas ieško, gal kas rinks" ir jokios potekstės, kad galiu ir aš..
Bet žinoma, visokių yra, visokių reikia

pas mus pajuryje is vis sunku su kooperacijom, todel norit pigiau moketi uz siuntima turi cia sukalioti ir klausti, kas nori prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 10:11)
Bent jau aš ne dėl noro užsiimti veikla tai darau, o kad būtų pigiau,

nu va, jau nauda biggrin.gif biggrin.gif
aš asmeniškai tai kreditinės neturiu schmoll.gif o ir tie pirkimai visi tamsus miškas man mastau.gif tai va, darau "gerą darbą " biggrin.gif ir prisijungiu prie konors biggrin.gif ačiū, kad priimat 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 05 22, 10:21)
Visokiu yra, visokiu reikia, bet ar tikrai reikia cia dar didelis klausimas  biggrin.gif

nu čia žinot, iš dainos žodžių neišmesi biggrin.gif
Atsakyti
turiu blogu ziniu verysad.gif Anuliavo HM'as uzsakyma. Vis nukelinejo pristatyma, o galiausiai nutare panaikinti. Vakare skambinsiu, bandysiu aiskintis su jais. Bet abejoju ar gales grazinti ta uzsakyma su visom nuolaidom.

Surasysiu visom asmeniskai laiskucius kai jau zinosiu visa situacija. Prasau nepulti rasyti man laisku, nes nieko konkreciau negalesiu pasakyti. Jei jau nesigaus grazinti seno uzsakymo, darysiu nauja. Jei kuri nenoresite jungtis prie naujo uzsakymo, pinigelius pervesiu atgal.

Tai pat parinksiu koki tesco ar asda, gal galeciau kuo greiciau issiusti jau gautas HM prekes (nes jau kitos mergaites senokai ju laukia).

Tikiuosi visu jusu supratimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 08:54)
man tai juokinga, kai yra kas pasako, jog čia man gerą daro prisijungdama  doh.gif neva, jai pačiai nereikia. Aš manau, kad gerai abiems pusėms, bet toms kurios jungiasi žymiai geriau:


As manau vienareiksmiskai patogiau yra toms, kurios jungiasi prie ko nors. Ir tikrai pagarba toms, kurios priima pas save kitu uzsakymus, vargelis tikrai nemazas.

Dziaugiuosi, kad apskritai yra tokiu geru zmoniu 4u.gif ir esu "apakus" nuo kai kuriu prisijungusiu naglumo blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

gal kuri kaip tik renkate užsakymą http://www.unserekleineapotheke.de/? Vilniuje arba Kaune? 4u.gif
Atsakyti