Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

Iskart po papildymo e5p Vilnius Alytus Kaunas
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2013 05 22, 06:55)
Nius, is kur apyrankes nuo uodu imsim?  ax.gif
Nesu bandziusi, bet turbut reikia ant vyresnelio isbandyti. Ar tinkamai jos saugo?

esu bandziu, ne velnio nepadejo, ant pacios apyrankes uodas netupia, bet salia nutupes gelia doh.gif mano dickiui jos tikrai nepadejo:(
Atsakyti
labukas, gal kas Vilniuje gap pirks? neblogos kainos
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 05 22, 07:41)
esu bandziu, ne velnio nepadejo, ant pacios apyrankes uodas netupia, bet salia  nutupes gelia  doh.gif mano dickiui jos tikrai nepadejo:(


Niu nesutinku. Kai pirma dukra gime, gyvenom bute, visi savaitgaliai buvo prie ezeru, pirkau pas mus vaistineje po 16 lt uz vnt, nei vieno uodo ikandimo, nei vienos erkes.
Dar esu uzpirkusi is beta.lt, 5vnt +- 36 lt, bet sitos dar neisbabdytos.

Neseniai nupirkau purskiama vaikams nuo 6 men., kvepia skaniai, neblogas, bet po kazkiek laiko reikia dar purksti, nes uodai vel pradeda list. Bandziau ant saves.
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 05 21, 19:16)
Tai jau tikrai merginos,paskaičiau apie kooperacijas ir aš jau baigiu "atsidžiaugti"priimdama į kompaniją kitas merginas.Nesenai buvo taip,kad gavau e5p prekytes,

mane ir stebina toks žmonių požiūris. jiems turbūt atrodo, jog mes biznį darom iš užsakymų doh.gif Aš pvz dažniausiai į minusą nueinu net. Parašau žmonėms, jog vedant iš kito banko pridėtų už pavedimą, bet ar jie pamiršta ar kas, bet daug kas neprideda. arba būna nuskaito daugiau nei tikėjausi, bet atrodo, ką čia tų 20-30cnt prašysi, nors galutinė suma keletą litų doh.gif
Va šiandien gavau gerą klausimą, žinoma, gal aš ne taip supratau, bet pasijutau lyg mane kaltintų (žmogus bendrauja SM, tai tikiuso nesupyks už paviešinimą žinutės blush2.gif ) :
"jau 11 dienų praėjo. Laukiu batukų. Parašyk, kodėl dar nėra ir kada bus" doh.gif pasijutau lyg pervežimo kompaniją, kuri atsakinga už pristatymą doh.gif
Kitą kart siųsiu visiems sekimo nuorodą, lai stebi patys
Atsakyti
Gal kas matėt nebrangiai bodžiukų prailgintojų arba gal turit nenaudojamų, priglausčiau? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 22 gegužės 2013 - 07:25
Crocs.eu siulo:
Last day - Spend and Save: Order over €50 get €10 back

surenku krepsi ir praso ivesti koda: have a promo code?

Is kur ji gauti?
Atsakyti
Gal kas Kaune uzsakines mango outlet viena suknute nuziurejau ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kas siuntesi is lenku dino auto kedute, verta is ten pirkti? Ar verciau LT pasidairyti?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 22, 08:18)
mane ir stebina toks žmonių požiūris. jiems turbūt atrodo, jog mes biznį darom iš užsakymų doh.gif

čia truputį gaunasi varymas į vienus vartus g.gif aišku labai smagu, kad priima kooperuotis, bet ir jom gerai, už siuntimą nereik belekiek mokėt, aišku šioks toks vargas su svetimom prekėm po to, bet yra ir tokių kur užsako ir dingsta, dvi tris sav. tyli, nei ką galvot, nei ką, į akis lįst nesinori, mąstai ar dingo visam, ar užsakinėt iš naujo, ar kaip g.gif finale išaiškėja, kad vežėjas buvo sugedęs unsure.gif negi sunku brūkštelt ir pasakyt situaciją g.gif arba užklausi kokio klausymo tai atsakymą tik po trijų parų gauni g.gif
Atsakyti
Del tokiu "maloniu" merginu kooperuotis jau seniai nebesinori. Ir siaip varga uzsikrauti nebesinori, nebent ner kur detis. As jau paskutiniu metu kapeiku netaupau, jei is kokios asdos reik prekiu, pati sau susimoku uz siuntima uk, ir viskas. na nebent reiktu vienu triusiku, tai reiktu ieskoti gal kompanijos. bet ir tai ja ieskau is pradziu tarp pazistamu, sesers, na o jei visai nekaip, ateinu dasimusti cia. gaila e5 mazai kas megsta biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia jusu pagalbos. Vakar pabandziau uzsakyti is www.kiddicare.com
Is pradziu lyg ir viskas gerai buvo, uzsakyma prieme atsiunte patvirtinima, pinigus rezervavo (mokejima pasirinkau visa kortele), bet paskui atsiunte pranesima, kad uzsakymas anuliuotas del kazkokio security checko sad.gif
Vezeja pasirinkau tukis.eu. Gal cia del to, kad kortele lietuviska, o adresas nurodytas UK?

Ka daryti? Kaip kiti perka? Ar verta jiems rasyti ir prasyti, kad atnaujintu uzsakyma ir pan. Patarkit prasau, nes labai reikia auto kedutes, nezinau ar verta su jais dar zaisti ar reikia ieskoti kita parduotuve.

Is anksto dekoju visiems uz pagalba.
Atsakyti